Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 sie 2012, 13:01

zdrówka dla malutkiej życzę :) Spróbuj zdrzemnąć się kiedy młoda śpi.
dziekuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiem co to przemęczenie ;)dziś też wkurzona jestem,bo wczoraj do północy przy remoncie siedziałam,a dziś już o 6 młode mnie obudziły ,a do tego Liwcia chyba sie ze 3 razy w nocy budziła ech...
też odpoczywaj kiedy tylko mozesz. I wytrwalości zyczę i dużo snu :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

24 sie 2012, 13:54

izabelllla123, dziękuję dziekuję :-D u mnie z wypoczywaniem ciężko bynajmniej teraz kiedy remont jest,ale tak to staram sie zawsze zdrzemnąć kiedy starsze są u ojca a Liwcia śpi :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 sie 2012, 18:51

odpoczywajcie odpoczywajcie, ja nie wiem co to pełny sen i drzemki w dniu, heh, chodze spać 24-2 a dzieci już o 6 obudzone i powiem wam, ze fajnie sie czuję, bo coś się dzieje cąły czas:) ze snem to zawsze miałam tak, maks 6h mi wystarczyło, pewno nie raz marze o tym by sie drzemnąć ale jak nie ma możliwosci to trudno:)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 sie 2012, 19:53

ladybird a moze taki duzy plakat na cale drzwi? :-)
ja widze, że u nS CHYBA NIEBAWEM MLEKO PÓJDZIE W ODSTAWKĘ, (przepraszam za caps lock, niechcący klikłam ale już mi sie nie chce od nowa tych kilku słów pisać, żyję ostatnio w biegu strasznie)
hihihi elibell wiecej slow uzylas tlumaczac niz jakbys miala to zmienic :-D
Karina, a może to 3dniówka? Temperatura, wrażliwe ucho(objawy jak przy anginie)
ale przy trzydniowce chyba nie ma zaczerwienionego gardla? jak Olis mial prawie 40st przez w sumie dwa dni to ani kataru nie mial, gardlo i uszka ok, tylko ta goraczka.. tak mi sie wydaje ze to ta trzydniowka byla, bo ona sie bierze z 'niczego' ze tak powiem, a karina moze przewialo Ci Malutka? a teraz jak z temperatura?
Własnie ugotowalam barszcz ukraiński
moja ulubiona zupka :ico_brawa_01: dawno jej nie jadlam bo zawsze duzo fasoli daje a jak karmilam to nie chcialam zeby Oliwka wzdymalo ale smaka mi narobilas i jutro sobie ugotuje :-)
Spróbuj zdrzemnąć się kiedy młoda śpi
ja zawsze mysle ze jak Oli sie zdrzemnie to ja tez ale jak juz go poloze to mam chwile dla siebie i zeby cos w domu porobic i szkoda mi 'tracic' ten czas na sen.. a on od kilku dni i tak spi w ciagu dnia od 30 min do godziny max.. dzisiaj poszedl na druga drzemke godzine temu :o ale to dlatego ze wczesnie z M wstalismy i Oli mial pierwsza drzemke o 11 gdzie zazwyczaj dociaga do 13-14 :ico_sorki:

dzisiaj mi sie snilo ze mojej przyjaciolce, chrzestnej Oliwka, maszyna uciela palec :ico_szoking: najgorsze ze ona ma drukarnie i ma tam maszyny :ico_olaboga: w senniku sprawdzalam to podobno oznacza strate pieniedzy, tylko nie wiem czy dla mnie czy dla niej bo to byl moj sen a jej palec :ico_haha_01: za 2 tyg bede sie z nia widziec w Polsce wiec moze razem przepuscimy jakas kase :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 sie 2012, 20:21

hihihi elibell wiecej slow uzylas tlumaczac niz jakbys miala to zmienic
hahahaha dobre fakt i to kolejny objaw mojego zakręcenia, nawet nie zauważyłam, ale wiadomo jak sie pisze to słowa lecą

Agus, jakie Ty kobieto masz drastyczne sny, oglądasz jakieś kryminalne filmy????

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 sie 2012, 20:53

Agus, jakie Ty kobieto masz drastyczne sny, oglądasz jakieś kryminalne filmy????
dawno nie mialam zeby codziennie pamietac ze cos mi sie snilo.. :ico_szoking: ogladam zazwyczaj Kosci i CSI Miami w niedziele jak mi sie uda Malego wczesnie polozyc, a tak ogolem to jedynie 90210 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 sie 2012, 21:05

u mnie Oliwka śpi gorączki na noc nie miała ale mam czopki w pogotowiu jakby co. Ja też zmykam spać bo mojego M. jeszcze nie ma z pracy.

Dobranoc dziewczyny

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 sie 2012, 22:07

ja zawsze mysle ze jak Oli sie zdrzemnie to ja tez ale jak juz go poloze to mam chwile dla siebie i zeby cos w domu porobic
Dokładnie tak samo mam .Też nie raz padam na twarz i mówię sobie jak Lili zaśnie to odpocznę .Noo odpocznę ,chyba musiałabym być nie sobą.

Fotelik rowerowy przyszedł.Bardzo mi sie podoba,ma regulacje oparcia że jak mała zaśnie to ją kładę. Lili zadowolona, główka jej na wszystkie strony chodzi.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

25 sie 2012, 08:30

Dzień dobry :)

U nas nocka całkiem fajnie :) młoda spała grzecznie bez ekscesów :))
Dziś będziemy wykańczać mój pokój ,ale sie ciesze hihi,wreszcie wyzbyłam sie wykładzin i mam wszędzie panelea wiadomo są łatwiejsze do utrzymania w czystości:)

Agus, Też możliwe ,że mogło przewiać bo teraz latem ciągle dom wietrzę,a młode ciągle biegają i drzwi otwierają,choć tez myślałam że jej sie gronkowiec zbudził bo ropka jej z nosa leciała,a po antybiotyku przestało.
Teraz całe szczęście temperatury nie ma i jest pogodna :)

szkieletorek, jestem ciekawa jak taki fotelik regulowany wygląda
:-) JA to szczerze powiem jestem przerażona jak widze kogoś na rowerze i z nim dziecko w foteliku,mam zaraz jakąś fobię że mogą sie przewrócić :ico_puknij:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 sie 2012, 08:35

szkieletorek, jestem ciekawa jak taki fotelik regulowany wygląda
JA to szczerze powiem jestem przerażona jak widze kogoś na rowerze i z nim dziecko w foteliku,mam zaraz jakąś fobię że mogą sie przewrócić
moja koleżanka z synem tak jeździ, wygląda jakby fotelik nie był stabilny ale jeżdżą od dawna i wszystko ok:) Sama nie wiem czy bym umiała, bo ja na rowerze to w ostatecznosci.

Doberek. Małemu idą zębole, jejuś jak płacze, jezykiem wierci po dziasełkach, paluszki gryzie, dałam gryzaka to widze, że trochę mu lepiej. Chyba 4 idą, przynajmniej w tych miejscach dziąsła napuchnięte.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość