Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

25 sie 2012, 11:58

No witam dziewczyny

Ja tak zagladalam i zagladalam a tu cisza suuper ze juz jestescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dzis odwozimy tesciowa i wkoncu wolnosc i swoboda ufff

Joanna- u nas to pod 40 st podchodzilo normalnie patelnia a dzis jest rewelacja chlodniutko po calonocnym deszczu :ico_haha_02: :ico_haha_02: Jak tam twoje dziewczyny szykujesz juz do przedszkola szkoly?? My mamy w poniedzialek spotkanie musimy se dowiedziec jakie kapcie i wogole szczegoly i od 4 idziemy.. chyba sie gorzej boje niz moje dziecko :ico_olaboga:

Mysle co tu dzis na obiad zrobic i pomyslow nie mam chyba upieke rybki i frytki :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

25 sie 2012, 19:45

Dziewczyny czy jest ktoras z was na FB w grupie emigrantki?
Na forum byl taki watek zamkniety ale upadl :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 sie 2012, 21:10

ja nie jesten na FB emigrantki :ico_noniewiem: nawet nie wiezdzialam ze takie cos istnieje
kamilka 87 bedzie dobrze zobaczysz.
A ja ide we wtorek mala zameldowac do szkoly :ico_olaboga: Jak to zlecialo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

25 sie 2012, 23:44

Hej kobietki i ja sie witam po dluzszej nieobecnosci

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 sie 2012, 12:03

hej agucha44444 jak Dawid?Chodzi do przedszkola?

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

26 sie 2012, 12:28

Witajcie

Ja tez nie jestem na emigrantki... :-D

My wreszcie samiiiii.. tesciowa pojechala wiec odpoczywamy sobie :ico_haha_01:
Zrobilo sie chlodniej wiec moze wyskoczymy na spacerek na rowerek..

Musze sie zapisac na kurs niemieckiego z arbatzamtu.. i wkoncu cos ze soba zrobic bo jak mlody pojdzie do przedszkola to ja sie zanudze.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

26 sie 2012, 22:37

Witam
Joanna chodzi od srody bylismy z nim razem a w czwartek bylam z nim tylko ja,w piatek bylam z nim troche a pozniej powiedzialam,ze pojde pic kawe i sie ulotnilam podszedl do wychowawczyni i zapytal gdzie mama ona to samo powiedziala co ja zostal i sie bawil zobaczymy co bedzie od jutra az sie boje.
Jesli chodzi o tamten rok to nie bylo szans nie chcial chodzic wyobraz sobie,ze ten facet z przedszkola na przelomie czerwca i lipca zbil siedmioro dzieci,zglosilismy sprawe do jugendamtu,ale oni sie tym nie zajmuja i poinformowali nas aby zglosic sprawe na policje,zglosilismy i czekamy co bedzie dalej.Wyobraz sobie,ze ten gostek nadal pracuje w tym przedszkolu.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 sie 2012, 11:05

agucha44444 to szok :ico_olaboga: to depp :ico_olaboga: :ico_zly: Ja bym go chyba sama potraktowala a jak pamietam Tobie na poczatku nie chcieli wierzyc nie? Jestem w szoku.Ciekawe co bedzie z nim

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

27 sie 2012, 11:29

Witajcie

Aguchaaa rany wez mnie nie strasz bo mnie tu sasiadka podobna sytuacje mowila ze swoim wnuczkiem :ico_sorki: :ico_sorki: Chyba mu kamerke z bluzka podlacze teraz chyba jak pojdzie :ico_zly: :ico_zly: ehhh Miejmy nadzieje ze go wywala :ico_puknij: :ico_puknij:

Ja od rana w porzadkach siedze piore prasuje a jeszcze sasiedzi musza z gory [powynosic rzeczy bo beda nad nami 2 mieszkania robic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i moj maz czycha na jakies fajne rzeczy haha :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Jak dla mnie dzis calkiem przyjemna pogoda nie za zimno nie za goraco wiec odrazu mam sile robic wiele rzeczy;)

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

27 sie 2012, 23:09

joanna nie wierzyli wogole i malo tego probowali mi wmowic,ze David nie chce chodzic bo chce byc z nami na sile go tam trzymali pomimo tego,ze plakal,ciesze sie ze wszystko wszyszlo na jaw bo tak by sie temu gnojowi udalo i tak nie wiadomo co z tego bedzie czy cos zostanie udowodnione.
Dla mnie to wszystko jest dziwne moim zdaniem powinien byc zawieszony a pozniej dochodzenie,ja posyslam dziecko do przedszkola i mysle ze wszystko jest ok a tu dziecko jest skrzywdzone i jeszcze musze udowadniac wszytko.
Kamilka a co bylo z tym wnuczkiem tej sasiadki?
ja jestem za tym aby byly kamery w przedszkolu i w szkole pozniej nie byloby takich problemow!!!
Dzisiaj David poszedl do predszkola z tata i jak po niego pojechal aby zabrac jego do domu to jakis synek szarpal sie z Davidkiem po czym uderzyl go w twarz moj maz wpadl w taki szal,ze narobil rabanu na cale przedszkole szok co tu sie dzieje w tym kraju az sie boje co bedzie dalej

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość