Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 sie 2012, 10:51

Mamusia,Gosia, śliczności macie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja na chrzciny miałam sukieneczke po siostrzenicy ale mała i tak w becie spała to widać nie było- w Kościele mamy naprawdę chłodno. a w domu była już w samym białym bodziaczku :-)

Agatka znów postanowiła byc prawostronna, własnie ścianę ogląda zamniast na pokój patrzeć :ico_noniewiem: ale uparcie to zwalczam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 sie 2012, 10:52

gosia888, slicznego masz synka!
Co do odchudzania to ja poprostu nie mam apetytu,a mały czasem jest taki absorbujący,ze o sniadaniu przypominam sobie o 17 :ico_noniewiem:

tibby, dzięki :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 sie 2012, 11:21

co do wagi to ja mam 1kg mniej niż przed ciążą. jeszcze chcę 3 kg zrzucić, a nawet 5 by się może dało :ico_oczko: tylko mi apetycik dopisuje i jadłabym i jadła ale na razie nie mogę,. wczoraj wrypałam chipsy bo M. miał, i podpiłam mu trochę piwka :ico_wstydzioch: ale to taki jednorazowy grzeszek :ico_nienie: :ico_oczko:

[ Dodano: 27-08-2012, 11:25 ]
Quanchita, mam nadzieję że Tymuś ładnie przybral na wadze :ico_sorki:
moja to teraz jada jak ptaszek, a tak fajnie na początku tyła :ico_noniewiem:
w ogóle to mam tak grzeczne dziecko że się martwie czy to normalne :ico_noniewiem: Laupina, Ty tak miałaś z Anią że nic nie płakała, dobrze pamiętam? a była też śpioszkiem? bo moja to grzeczna śpiąca królewna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 sie 2012, 18:06

Hejka :-)

Rano byłam z małym u lekarza. Warzy 4430 więc przybrał 820g od momentu wyjścia ze szpitala :ico_brawa_01: Może nie jest to dużo ale w normie :ico_sorki:
Lekarka potwierdziła że śluzowate, pieniste kupki i bóle brzuszka świadczą o nietolerancji laktozy. Dieta u mnie a dla małego delicol :ico_noniewiem:
Jutro mamy USG bioderek.

Sama też miałam dziś pierwszą wizytę poporodową. Wszystko wróciło do normy. Dostałam receptę na Azalię :-D

Co do chrzcin to musimy odwołać póki co :ico_noniewiem: Nasz przyjaciel który miał być chrzestnym nie dostał zaświadczenia bo żyje w konkubinacie :ico_zly: Teraz nie mamy pomysłu :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 sie 2012, 18:49

nie dostał zaświadczenia bo żyje w konkubinacie :ico_zly:
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Może nie jest to dużo ale w normie :ico_sorki:
no to dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
Dieta u mnie
ale przecież jesteś na diecie.
o do odchudzania to ja poprostu nie mam apetytu
mogę Ci oddac trochę bo ja niestety mam go za dużo :ico_zly:
bo moja to grzeczna śpiąca królewna
no i się ciesz i korzystaj :ico_brawa_01: jak nie ma anemii to widac taki jej urok tylko zazdrościć :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 sie 2012, 19:05

ale przecież jesteś na diecie.
No tylko że ja póki co odstawiłam tylko mleko. U Joli to wystarczyło. Teraz muszę jeszcze odstawić produkty które zawierają mleko...np moje ukochane ciasto drożdżowe (albo znaleźć przepis bez mleka), bułeczki mleczne itp.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 sie 2012, 19:09

Nasz przyjaciel który miał być chrzestnym nie dostał zaświadczenia bo żyje w konkubinacie :ico_zly: Teraz nie mamy pomysłu :ico_placzek:
_________________
kurcze ,szkoda. z jednej strony wkurza mnie to że ksiądz mówi kto może być chrzestnym mojego dziecka ale z drugiej takie są "zasady" naszej wiary. ale to my powinniśmy decydować o chrzestnych rodzicach jednak :ico_noniewiem:
bo kurde ktoś może zostać chrzestnym a za rok sie rozwieść i na to samo wychodzi :ico_noniewiem:
Warzy 4430 więc przybrał 820g od momentu wyjścia ze szpitala :ico_brawa_01: Może nie jest to dużo ale w normie :ico_sorki:
ważne że przybiera na wadze :ico_brawa_01: Agatka w pierwszym miesiącu przytyła 1,40kg, w drugim już tylko 0,6kg a w trzecim to sie uciesze jak 0,5kg przytyje :ico_noniewiem:

wysłałam kiedyś mailana akcję "Kocham, Chronię, Badam" i dostałam odp że mamy przyznaną wizytę u pediatry w Krakowie- ustaliłam na 18 września. ale troche zawiedziona jestem bo myślałam że to takie konkretne badania z usg itp to chyba tylko oględziny przez pediatre i nie wiem czy w ogóle na to pojedziemy bo Agatka to już wyoglądana jest z każdej strony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 sie 2012, 19:11



My teraz w piatek bylismy na panienski/kawalerskim. Mały został u dziadków. Fajnie było sie pobawić,potanczyć,ale tesknilam za małym strasznie :-)
Ja też chcę :ico_sorki:
Na sobotę mamy zaproszenie na 18-tkę ale nie mamy z kim dzieci zostawić to zabieramy je ze sobą :ico_szoking: Pewnie będziemy tylko chwile bo impreza zaczyna się od 19... o ile w ogóle dotrzemy bo mąż musi być w niedziele w Hamburgu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 sie 2012, 19:13

Qanchita, ja zamiast płynnego mleka pije napój sojowyz biedrony, smaczny nawet. a tak to coraz więcej produktów z mlekiem jadam. bo nie zauważam różnicy w kupie jak jem czy nie jem nabiału.
ja się zastanawiam czy jak jem np smażone to ma to wpływ na wątrobę małej, jak myslicie? bo przy tej żółtaczce to pasowałoby tej małej wątróbki dodatkowo nie obciążać. a ja mam taki apetyt na normalne jedzonko :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 27-08-2012, 19:15 ]
my 08.09 idziemy na imprezkę do M.firmy. dzieci zostawiam moim rodzicom. tata protestuje troszeczkę bo się boi ale powiedziałam że przywiozę, zostawię i uciekam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 sie 2012, 19:28

ale to my powinniśmy decydować o chrzestnych rodzicach jednak :ico_noniewiem:
bo kurde ktoś może zostać chrzestnym a za rok sie rozwieść i na to samo wychodzi :ico_noniewiem:
Dokładnie :ico_noniewiem: Przecież my wiemy że oni żyją bez ślubu ale to nie ma wpływu na to jakimi są ludźmi. Ech..... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-08-2012, 19:30 ]
dzieci zostawiam moim rodzicom.
Ja bym zostawiła niani ale to właśnie do jej córki idziemy ta tę 18stkę :ico_oczko:

[ Dodano: 27-08-2012, 19:34 ]
Marta26, wracając do chrzcin to drugi awaryjny chrzestny o którym myśleliśmy też żyje w konkubinacie :ico_szoking: No cóż...takie czasy :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość