gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 sie 2012, 09:52

hej dziewczyny
ale ma piękny kostiumik z kwiatuszkiem :)
też zwróciłam uwagę :ico_brawa_01: a Twoja ślicznotka chyba podobna do Ciebie co?

Madleine, Qanchita super że usg dobrze wyszło :ico_brawa_01: my mamy w przyszłym tygodniu. A jak z Tomkiem byłam to lekarz stwierdził że wszystko w porządku ale pieluchować kazał :ico_zly: spytałam się wtedy mojej pediatry a ona że są dwie szkoły że jedna jak nawet w porządku wszystko to każą pieluchować :ico_noniewiem: ale ona nie popiera tego po co męczyć dziecko. No i nie pieluchowaliśmy,
Gosia jak Twoje cycochy? Maksiu najada się nie jest już nerwusek?
jest lepiej ale czasem jeszcze się złości. W ogóle zauważyłam że nie ma tak że puste piersi jak spokojnie zaczyna ssać to one się zapełniają czuję jak spływa po nich. Tylko czasem zdenerwowany i nie chce mu się :ico_zly: ale to już na szczęście rzadziej się to zdarza. W ogóle jak kiedyś zasypiał sam bez problemu to teraz zauważyłam że marudzi a że wcześniej marudził tylko z głodu to byłam pewna że głodny.
No i od dzisiaj w nocy chce mu przerwy zrobić na karmienie co najmniej 2h. Tzn jak się obudzi wcześniej to będę mu smoka dawała.
Po Jolce też nie mogłam jeść wieku rzeczy a że przy karmieniu ciągle głodna jestem to zapycham się chlebem, bułkami....a od tego niestety się nie chudnie :ico_noniewiem:
ja może chlebem bułkami się nie zapycham bo nie mogę ale też cały czas coś podjadam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 sie 2012, 10:30

kasiala śliczna Kajusia :ico_brawa_01: Mamy takie same body tylko o miłości do tatusia :ico_oczko: I u nas jest tak samo jak Ty piszesz. Mały to taki maminy cyc że tylko u mnie się uspokaja :ico_olaboga:
Fajnie, że aż tyle mleczka masz :ico_brawa_01: Zapasy będą jak znalazł na kolejne wyjście z domu :ico_brawa_01: Też bym musiała zrobić jakieś zapasy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

29 sie 2012, 12:07

Kasiala, śliczna jest!!! Kochany bąbel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 sie 2012, 14:43

Dziękuje dzewczyny w imieniu Kajusi a co do podobieństwa to cały męzul naprawdę tylko nsek ma mój jak zobaczyłam jego zdjęcie z okresu niemowlęcego toistne bliźniaki :ico_szoking: cóż może drugie bedzie moje :-D

Madleine, Qanchita super że z bioderkami wszy :ico_szoking: tko w pożąsiu ciekawe jak u Nas będzie... :ico_noniewiem:

My dzisiaj pospaliśmy UWAGA do 13 :ico_szoking: z dzieckiem w łóżku ale wczraj poszam spać o 2 bo głupia przespałam się popołudniu 1,5h i nie mogłam zasnąć...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 sie 2012, 16:43

My dzisiaj pospaliśmy UWAGA do 13
:ico_szoking: :ico_szoking: nieźle. Ja dzisiaj się cieszyłam bo pierwsza przerwa to aż 3h potem 2 i potem co 1,5 ale zamierzam od dzisiaj minimalną przerwę zrobić 2h.

A i tak ładnie odpowiada uśmiechem na uśmiech pokażę wam w rzeczywistości nie jest taka pyza

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 sie 2012, 16:48

gosia888, ale pięknie się usmiecha :ico_brawa_01:

pokaże Wam jak nasz kot kocha Marcinka :-) Ciagle chce byc blisko i sie do niego przytulac
Obrazek Obrazek

i z tatą:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 sie 2012, 16:51

Kasiala, jak ja Ci zazdroszczę tego spania za dnia :ico_sorki:
Jak Jolka była mała to każdego dnia robiłam sobie drzemkę popołudniu z małą na piersiach. Przynajmniej miałam siłę do nocnego wstawania. Teraz nawet jak mały śpi to Jolka i tak buszuje i spania zero :ico_noniewiem:

A ja chyba do wariatkowa wyjadę :ico_placzek:
Od godziny 11 Tymek miał kolki :ico_szoking: W ciągu 2 godzin zakupkał 6 pampersów :ico_olaboga: Dopiero około 16 uspokoił się i zasnął :ico_sorki: W międzyczasie espumisan pomógł tylko na chwilkę.
A może to probiotyk wzmocnił bóle? Czy to możliwe? Lekarka kazała dawać dicoflor 2 razy dziennie żeby odbudować mikroflorę w jelitkach.

Jejku...już się obudził :ico_olaboga:

[ Dodano: 29-08-2012, 16:56 ]
Madleine, kot jest większy od Marcinka a tatuś wygląda jak starszy brat a nie tatuś :ico_haha_01: (żebyśmy się zrozumieli- to miał być komplement :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 sie 2012, 16:57

Madleine, ja nie widze twoich zdjęć tu nigdy :ico_placzek: a inne wszystkie widzę, kurcze.
Gosia, ekstra sie śmieje Maksiu :ico_brawa_01:
agatka się też fajniusio uśmiecha ale zdjęcia nie mam jakzrobić bo jak tylko aparat zobaczy to mine ma taką :ico_szoking: albo totalna powaga, nie uśmiechnie sie :ico_nienie: :ico_oczko:
Kajunia bombowa, śliczna dziewczynka :ico_brawa_01:
ja dziś byłam w szkole zaniesc umowy do pkola i wyobrazcie sobie że wozna wzięła Agatkę na ręce- w taki sposób że mała do niej była pkleckami a do mnie buzią. i terrorystka mała tak wyła niemiłosiernie że :ico_szoking: do mamusi chciała bo jak ją wzięłam to od razu ucichła. ona chyba za mała na takie buczenie, więc doszłam do wniosku że ona sie wystraszyła że to jakaś pielęgniara i ją zaraz kuła będzie :ico_noniewiem:

Kasiala co do senności i żółtaczki to szkoda że smyk o tym nie wiedział- żółty 3 miesiące od początku sypiał tak że :ico_olaboga: - w dzien po 15-20 min, w nocy robił 2-3 godzinne przerwy na zabawy :ico_olaboga: Agatka ma taki spokojny temperament chyba po prostu.

Uciekam na spacerek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 sie 2012, 16:58

Madleine, ja nie widze twoich zdjęć tu nigdy a inne wszystkie widzę, kurcze.
Zaraz sprawdze co i jak

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 sie 2012, 16:59

Qanchita, współczuje kolek :ico_placzek: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość