Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 sie 2012, 08:30

iw_rybka, wiesz co mnie najbardziej wkurza że na początku to wręcz wyrwali by ci piersi żebyśmy karmiły a za kilka mies zmieniają front zupełnie i każą przechodzić na mod????? gdzie tu logika
a taka prawda że oni teraz będą przybierać skokami i nie należy się martwić i zbyt często ważyć

a u nas nocki fatalne
ale ja to zwalam na wilkołaczą naturę moich dzieci czyli że w trakcie pełni nie śpią
młody znowu dzisiaj w nocy popłakiwał praktycznie co 15 min
jestem wykończona!!!!!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 sie 2012, 09:31

Rybciu ja też bym olała te gadanie że za mało przybrał :-) pięknie waży :-) moja Ulka tez waży 7400 a jest starsza :ico_oczko: ale okrąglutka jest cała dla mnie to ona jest w porównaniu z małym Frankiem poprostu wielka baba :-D .

Ula tez tylko na cycusiu czasem zje troszkę kaszki łyżeczką deserku lub zupki ale też nie zawsze narazie sie nie martwie chcociaż już we wrzesniu musze ją systematycznie uczyc do jedzenia bo jak pójdę do pracy na 8 do 12 to jak jej dam ptrzed 8 cyca to dopiero jak wróce dostanie wiec coś pzred spacerkim zjeśc bedzie musiała :ico_noniewiem: .

Szczepienie bedziemy mieli dopiero 18 wrzesnia ponad m-ce po ospie aż sie boje jak mała zareaguje :ico_olaboga: .

[ Dodano: 31-08-2012, 09:39 ]
moja kluseczka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

31 sie 2012, 10:01

asiab- sliczna kluseczka:)

[ Dodano: 31-08-2012, 10:02 ]
Rybko- moja Ola waży 7800, a jest 2 miesiaće starsza, weic chyba lekarka trochę przesadza, pożniej każe Ci go odchudzać, bo za duzow waży:(

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

31 sie 2012, 10:14

a u nas nocki fatalne
ale ja to zwalam na wilkołaczą naturę moich dzieci czyli że w trakcie pełni nie śpią
młody znowu dzisiaj w nocy popłakiwał praktycznie co 15 min
jestem wykończona!!!!!!!
u nas tez nie nalepiej.... mala zasypia o 23 budzi sie dwa razy w nocy na jedzenia , raz bo smoczek jej wypadnie a o 6 -7 juz wstaje :ico_sorki: ale przed snem rez poplakuje .. taka niespokojna i nusze ja glaskac dopoki nie zasnie :ico_sorki:
asiab ale masz laleczke :ico_brawa_01:

ja w ogole przedwczoraj dalalm malej owoce starte do zjedzenia (gruszka.banan).. zeby zobaczyc czy zje .. no i kuzwa jakies dziwne kupki robi .. takie twarde jak u doroslego zielonkawe .. zaczynam sie martwic i narazie chyba nie bede jej nic :ico_sorki: dawac

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

31 sie 2012, 15:37

hej :-)
wręcz wyrwali by ci piersi żebyśmy karmiły a za kilka mies zmieniają front zupełnie i każą przechodzić na mod????? gdzie tu logika
o właśnie i to jest denerwujące- jak im pasuje tak trzeba karmić- najlepiej na zmianę- miesiąc piersi i miesiąc mm :ico_puknij:
asiu ale fajna okrąglutka jest Ulka :ico_brawa_01:
kingoza mała ma jeszcze czas na przyzwyczajenie do innego pokarmu, na piersi może przecież być aż do skończenia 6 miesiąca :-) a jak źle reaguje to może lepiej spróbować za jakiś czas :-)
a ja wpadłam poinformować że mamy prawie na wierzchu dwie dolne jedyneczki :ico_brawa_01: pozostało kilka dni i będą już dobrze widoczne nasze dwa pierwsze ząbki :-D no i mamy powód marudzenia, katarku i brzydkich nocek :ico_sorki:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

31 sie 2012, 19:59

Witam!!!

My dzis stawiamy :ico_tort: za skonczone 3 miesiace :-D

Dzis mielismy szczepienia i Elsa wazy juz 6,090 i ma 62 cm :ico_brawa_01: Strasznie bidulka plakala bo w dwie nozki :ico_placzek: ale miejmy nadzieje ze nocka bedzie ok

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 sie 2012, 20:47

wpadłam poinformować że mamy prawie na wierzchu dwie dolne jedyneczki
pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My dzis stawiamy za skonczone 3 miesiace
najlepsze dal Elsy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

31 sie 2012, 21:31

witam

ryba Dawidek od urodzenia Patryczka śpi razem z tatą., wiec przesypia całe noce...choć zdarzają sie nocki kiedy budzi sie z płaczem i idzie do mnie. Nawet nie chce słyszeć o spaniu w swoim pokoju... :ico_noniewiem:
a co do wagi...najważniejsze ze przybywa mu...i tak jak piszesz Szymuś nie wyglada na anorektyka :ico_oczko: :-D Super piękny facet! Chyba ta lekarka przesadziła...

wisnia...moj Patryś cały czas sie zmierza z anemią...i raczej nigdy takich kupek nie miał. Niedługo znow wizyta u hematologa...jestem ciekawa jak jego wynik krwi?

asiab, super pyza z Uli...ale takie dzidzie są najfajniejsze :-D Pięknie wygladacie razem dziewczyny! :ico_haha_02:
poinformować że mamy prawie na wierzchu dwie dolne jedyneczki :ico_brawa_01: pozostało kilka dni i będą już dobrze widoczne nasze dwa pierwsze ząbki
gratulujemy :ico_brawa_01:

pytałaś o nocki...to u nas jak już wiesz od miesiąca lipa :ico_noniewiem: :ico_zly:
a u nas nocki fatalne
podpisuję sie pod tym :ico_spanko:
zeby zobaczyc czy zje .. no i kuzwa jakies dziwne kupki robi .. takie twarde jak u doroslego zielonkawe .. zaczynam sie martwic i narazie chyba nie bede jej nic :ico_sorki: dawac
konsystencja kup moze sie zmienić...ale twarde to znaczy męczyła sie przy kupce?
Dzis mielismy szczepienia i Elsa wazy juz 6,090 i ma 62 cm
super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 31-08-2012, 22:23 ]
Marta26 śliczne zdjęcie w podpisie :579:

asienka siostra cioteczna karmi syna nocą mleczkiem modyfikowanym mimo ze ten ma już 1,5 roczku...walczy z tym nocnym podjadaniem...ale ten sie domaga i nie zaśnie bez mleczka...wiec i tak mozna :ico_oczko: i nie powiem aby był jakiś otyły :-) .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sie 2012, 22:24

że na początku to wręcz wyrwali by ci piersi żebyśmy karmiły a za kilka mies zmieniają front zupełnie i każą przechodzić na mod???
- dokladnie :ico_zly:
że w trakcie pełni nie śpią
- u nas to samo,teraz juz Andrzejek z tego wyrosl,Zuzka jeszcze nie.Generalnie objawia sie to u nas tym,ze Andrzej budzil sie z placzem i przychodzil spac do nas,a Zuzka nie placze,tylko skrada sie jak duch w srodku nocy,siada przy lozku naszym i siedzi :-D Jak ja zgarne do lozka,to lezy i sobie gada az zzasnie :ico_spanko: Ciekawe jaki bedzie Szymek :-D

asiab, Ula jest urocza!
owoce starte do zjedzenia
- take surowe od razu ?
że mamy prawie na wierzchu dwie dolne jedyneczki
- ale fanie,obie na raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale miejmy nadzieje ze nocka bedzie ok
- tego zycze :ico_brawa_01:
Nawet nie chce słyszeć o spaniu w swoim pokoju... :ico_noniewiem:
- echh,no widocznie jeszcze potrzebuje bliskosci,moj tesc mowi,ze pamieta jak byl takim malym dzieckiem w wieku Andrzejka,mial koszmary,a jak spal z rodzicami w lozku,to mowi,ze mial piekne kolorowe sny,moze cos w tym jest?
.jestem ciekawa jak jego wynik krwi?
- a dajsze mu zelazo? Bo ja nie,moja mam troche mnie skrytykowala za to :ico_wstydzioch:

U nas kolejna noc w calosci przespana,ale teraz problem z mlekiem w dzien,bo cycki w nocy nie oprozniane i w dzien wolno nabieraja :ico_zly: Mlody dzis pol dnia marudzil,ale jak mu butle zrobilam i chialam dac,to wrecz histerii dostal - zaparl sie jak osiol i nie tknie sztucznego mleka :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

31 sie 2012, 22:36

Mlody dzis pol dnia marudzil,ale jak mu butle zrobilam i chialam dac,to wrecz histerii dostal - zaparl sie jak osiol i nie tknie sztucznego mleka
pewnie marudził z innego powodu...z głodu pewnie by ryczał :ico_oczko:
echh,no widocznie jeszcze potrzebuje bliskosci,moj tesc mowi,ze pamieta jak byl takim malym dzieckiem w wieku Andrzejka,mial koszmary,a jak spal z rodzicami w lozku,to mowi,ze mial piekne kolorowe sny,moze cos w tym jest?
ja wiem ze Dawidek to taki przytulanek od samego początku. Patrzę ze Patryczek też taki sie robi. Moi dwaj słodcy chłopcy :-D

nie chwaliłam sie , ale Patryk na moj widok to az nogami z radości przebiera :-D :ico_brawa_01: super uczucie :579:

...a dzisiaj wieczorkiem , kiedy Patryk znow miał faze ryku przy butki i szamotania sie z samym sobą...zaczełam mu spiewać, od razu sie uspokoił, wyciszył i zasnął :ico_szoking: sama w to nie dowierzałam :ico_szoking: na Dawidka nigdy to nie działało w wieku niemowlęcym. Jak starszy był to też lubił kołysanki :-)
a dajsze mu zelazo?
na razie nie musieliśmy, mimo pogorszenia wynikow, ale jak dr powiedziała byliśmy wtedy świeżo po infekcji. A ze względu na jego zaparcia przy wczesniejszym podawaniu żelaza, to narazie odpuściła nam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość