Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 wrz 2012, 10:21

Witam :-D
Aż miło wstać po takiej nocce jak dzisiaj :-D
Karmienie o 4, potem o 7 i jeszcze leżakowanie z cycem do 9 :ico_brawa_01:

Zaraz lecimy na szybkie zakupy a wieczorem na 18-tkę z całą ferajną :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 wrz 2012, 18:56

kobiety, gdzie WY? :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 wrz 2012, 19:51

Wydaje mi się że aż tak szaleć nie ma co. Zwłaszcza, że dzieci niemalże z dnia na dzień rosną.
w końcu nie kupiłam za to moja mama nonono jeszcze 4 i 4+ :-D :ico_brawa_01: tak więc zapas mam ogromny :ico_sorki:
Karmienie o 4, potem o 7 i jeszcze leżakowanie z cycem do 9 :ico_brawa_01:
wow super :ico_brawa_01:
a ja się poskarżę na mojego młodszego synka. Dzisiaj to samo co wczoraj, rozdrażniony, wściekły wszystko źle. Kupiłam te probiotyki bio-gaia ale wkurzają mnie bo zamiast 1 kropli lecą 3 :ico_zly: macie sposób by dokładnie 1 kropla poleciała? A wracając do kropli jednak nie wydaje mi się by to brzuszek go bolał. Nie wiem na ile to prawda ale trzymam się tego kurczowo że to może te skoki rozwojowe.

Obrazek

Bo jak nie one to ja już nie wiem o co chodzi :ico_placzek: wcześniej wieczorami marudził ale już coraz mniej a teraz to co się dzieje od dwóch dni to tragedia :ico_olaboga: w nocy normalnie śpi jak na niego czyli karmienie 23, 2,4,5,6 - i nie śpi 1,5h i dalej co godzinę. On się zachowuje po prostu jakby był strasznie wściekły.
Z głodu to też raczej nie jest bo mam pokarm i je. Chociaż moja mama mówi że on je tylko ten pierwszy pokarm i się nie najada i pewnie dlatego tak często je (w dzień co 1-1,5h). No ale zawsze tak jadł a od dwóch dni dopiero taki zły :ico_placzek: to się wyżaliłam.

A jeszcze jedno od wczoraj w rossmanie wkładki za 4,99 tylko że nigdzie nie ma :ico_zly: w Siedlcach nie ma, w Mińsku też, w Wyszkowie też :ico_zly: z nową dostawą w ogóle nie dochodzą :ico_zly:
Kupiłam za to canpola bo w aptece miałam zniżkę 15% i wyszły mi 60 sztuk za 12zł czyli taniej niż rossmanowskie. Kupiłam 3 opakowania i zobaczymy czy dobre.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 wrz 2012, 22:13

Witajcie - pomocy!!!!!!
Otóż mam problem z Marysia od 2 dni nie zrobila kupki tylko smierdzone pierdzioszki puszcza- nie placze przy tym, brzuszek miekki - ale zaczelismy podawac delicol za poleceniem poloznej poniewaz powiedzialam jej o kupkach pienistych i wystrzalowych czasami nawet sama woda i zalecila to kupic. Dzisiaj daja drugi dzien i kupki nie ma:( Poza tym chcialam zapytac jakie sa objawy skazy bialkowej - polozna twierdzila ze ma potoki ale jak przyjechala wczoraj to ze to jest tradzik niemowlecy, a pozniej jak jej powiedzialam ze wychodz to na twarzy, za uszami i na glowie to ze moze to byc alergia i ze ciemieniucha tez jest oznakiem alergii. I zapytalam czy moge to czyms smarowac a ona do mnie zebym woda z oilaltum ale nie wiem czy to madry pomysl? moze macie inne pomysly bp wg mnie to sie powinno chyba wysuszac nie natluszczac? krostki zaczely tez obsypywac glowe ale ja codziennie oliwkuje i pozniej myje woda z szamponem johnson i splukuje przegotowana woda. Nie wiem czy robie zle czy dobrze? Policzki zaczely byc chropowate dlatego podejrzewam skaze i nie wiem wlasnie co mozna a co nie mozna jesc- zywie sie chlebem z margaryna i szynka ale czy to jej tez nie zaszkodzi? Zwariowac mozna.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 wrz 2012, 22:28

Otóż mam problem z Marysia od 2 dni nie zrobila kupki tylko smierdzone pierdzioszki puszcza- nie placze przy tym, brzuszek miekki
ale jest na piersi tylko prawda? No to nie musi codziennie robić zwłaszcza że nie wydaje się by bolał ją brzuszek. A co do skazy nie pomogę, a ciemieniuchy sama posłucham bo Maksiowi chyba na brwiach i między brwiami się zrobiła :ico_placzek: jak będę na szczepieniu spytam się lekarki czy to to i co poleca.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 wrz 2012, 22:31

Tak je z piersi - chociaz jak zjadlam bialy i zolty ser podalam jej bebilon pepti (skoro to moze byc skaza?)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 wrz 2012, 22:44

Tak je z piersi - chociaz jak zjadlam bialy i zolty ser podalam jej bebilon pepti
no to w normie :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

01 wrz 2012, 22:45

Na ciemieniuszke iedalny jest krem z AA, o ten:
Obrazek
Jak mala jest na piersi kupki moze nawet tydzien nie robic, pozniej mozna pomocglicerynowym czopkiem lub sa takie koleczki do kupienia (nie pamietam nazwy).
Mamusia28, ja bym sprobowala odstawic caly nabial lacznie z maslem i serem zoltym i odczekala obserwujac czy wysypka zejdzie, a potem stopniowo zaczac jesc i patrzec czy cos wyskakuje. :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 wrz 2012, 22:46

Mad., Dzięki za krem:)

[ Dodano: 01-09-2012, 22:47 ]
A margaryne mozna jesc?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 wrz 2012, 22:51

Na ciemieniuszke iedalny jest krem z AA, o ten:
no właśnie patrzyłam w aptece i nie było. A jak posmarujesz to co potem? Bo oliwkę tak się wyczesuje a ten krem? I ciekawe czy się nadaje blisko oczu :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość