Awatar użytkownika
brownskin
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 gru 2011, 17:34

26 lut 2012, 13:16

Tylko że w aptekach farmaceuci często polecają preparaty firm, z którymi mają podpisane umowy, albo z którymi sie dogadają, więc tak naprawdę najlepiej poradzić się znajomych, czy poczytac opinie.

Mrówa
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 951
Rejestracja: 31 sty 2009, 23:13

26 lut 2012, 15:47

ja teraz mam ten sam problem po ciąży lecę strasznie :ico_olaboga:
Niestety w przypadku wypadania włosów po ciąży zbyt wiele się nie zdziała
One muszą wypaść :ico_oczko:
Wszystko przez estrogeny, których wysoki poziom w czasie ciąży zaburza cykl włosa i zwyczajnie nie wypadają wtedy, kiedy powinny. Dlatego po porodzie gdy hormony powoli wracają do normy, wszystkie te "przetrzymane" włosy lecą a nas krew zalewa.

burman69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2012, 14:25

12 maja 2012, 14:29

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Adres mailowy usuniety przez obsługe forum
:ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 07:03 przez burman69, łącznie zmieniany 1 raz.

Izzza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2012, 22:41

29 sie 2012, 23:31

Witam na wątku, też mam problem wypadających włosów :ico_olaboga: Miałam wyciętą połowę tarczycy i wypadanie to normalne do pół roku a u mnie nie widzę poprawy od roku. Łykałam Belisse, stosował 3 preparaty z Radicalu i zero poprawy, pytałam endokrynologa co robić - stwierdził poczekać! Ile można, czasami po myciu mam wrażenie że wszystkie chcą "wyjść", może czas na naftę i drożdże ???

anakra8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2012, 13:08

03 wrz 2012, 13:16

Polecam wypróbować skrzyp w tabletkach. Do tego maski i odżywki do włosów. Powinno pomóc.

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: wypadające włosy

07 sty 2013, 21:34

Mi od jakiegoś czasu włosy wypadają garściami :/ Nie sądzicie, że może jednak warto wybrać się do dermatologa?

szinezek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:09

Re: wypadające włosy

13 mar 2013, 12:42

Ja polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)
Bardzo dyskretne, idealne ;)
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Pozdrawiam

naomi778
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:37

Re: wypadające włosy

05 cze 2013, 20:59

Wypadanie włosów to problem najczęściej pochodzący z wewnątrz organizmu. Preparaty stosowane na same włosy, czy skórę włosów nie zawsze mogą okazać się skuteczne. Najpierw polecam zrobić podstawowe badania lekarskie, czy nie brakuje minerałów, np. żelaza czy magnezu. Na wszelki wypadek można zrobić też TSH na tarczycę. Jak wyjdą nieprawidłowe bierzemy tabletki bądź wzbogacamy dietę i sukces osiągnięty. Jak prawidłowe to problem tkwi jednak gdzie indziej. Farbowanie włosów, rozjaśnianie, intensywne suszenie suszarką wszystko to szkodzi cebulkom, które w końcu się zbuntują i odmówią posłuszeństwa.. a więc dziewczyny ostrożnie z różnymi zabiegami, tak naprawde farbowanie uchodzi bez echa jak wykonujemy w dużych odstępach czasu, dokładnie jest mowa o farbowaniu 3 razy do roku, to jest okres w którym zdążą się zregenerować. Kolejna sprawa- końcówki włosów… dbajcie o końcówki!  jak one są zniszczone to następnie zniszczenie to przechodzi po włosie co raz wyżej, aż dochodzi do cebulek i włosy mogą wypadać. Preparatów jest dużo, warto stosować, ale trzeba pamiętać, aby nie przesadzać z podstawowymi zasadami:P Jeżeli natomiast problem ciągnie się długo można u niektórych dermatologów zrobić specjalne badanie- sprawdza pod specjalną lampą skóre głowy, a pod mikroskopem nasze cebulki i od razu wie co jest grane

blondzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2013, 21:00

Re: wypadające włosy

06 cze 2013, 19:34

też mam ten problem, próbowałam kilku preparatów ale najlepiej chyba zadziałał asystorhair, czy jakoś tak;), ale żaden nie był skuteczny tak do końca. Może połączyć jakieś witaminki i szampon, może być skuteczniejsze.

ludmila22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2013, 18:37

Re: wypadające włosy

07 cze 2013, 17:13

Ja na swoim włosach żadnych preparatów sama nie testuje. Nie chcę pogarszać sprawy i wolę by zajął się nimi ktoś kto się na tym zna. Chodzę do gabinetu http://www.creeniss.pl/ i ufam ich zabiegom, gdyż niejednokrotnie mi pomogli. Miałam już problemy z wypadaniem, przetłuszczaniem i łupieżem. Za każdym razem poradzili sobie z problemem. :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość