NICOLA_1985

04 wrz 2012, 15:00

misia to jest wypowiedź dziewczyny z innego forum :
"Progesteron mam 13,13 lekarz mój powiedział że mogę być w dwutygodniowej ciąży".. ja się nie znam na tym ale skoro tej dziewczynie tak powiedział lekarz to chyba pozostało Ci tylko się uspokoić na maxa... i czekać cierpliwie.... my się będziemy denerwować i stresować za Ciebie ok???? a Ty jeśli jesteś w ciąży to dla dobra fasolki nie myśl o tym... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 wrz 2012, 15:07

Nicola, bardzo ładne wieści z innego forum przynosisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

witam nową koleżankę. :ico_sorki:
ja o dzidzię się nie staram, ale za rok zacznę i będę dzielić się poczynaniami częściej. teraz kibicuję dziewczynom i tobie tym samym :ico_sorki:

U mnie @ teraz regularnie co co dnia :ico_szoking: jestem w szoku! ale to dobrze, niech się tak trzyma. 29/30dni i jest @ :ico_sorki:

dziś mamy rocznicę ślubu drugą! więc :ico_tort: dla wasz wszystkich.


wie któraś co u jenny? Jak maluszek? :ico_sorki:

[ Dodano: 04-09-2012, 15:08 ]
misia, znalazłam coś takiego na jednej ze stron;



Obrazek

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

04 wrz 2012, 17:12

NICOLA_1985, kochasna jestes :ico_sorki:

byłam wlasnie u gina,ja juz nic z tego nie rozumie,no nie rozumiem na prawde! była owulacja na 100% bo mam jeszcze płyn w zatoce Douglasa :ico_noniewiem: ale moje endometrium spadło do 8mm :ico_szoking: przeciez tydzień temu miało 15mm to ten gin stwierdzi,ł,ze tamten co mi tydzień temu robił USG xle wymierzył! ale to nie prawda,bo sam mi pokazywał moje endometrium i na prawde było sporych rozmiarów,no i co kazał spisać cykl na straty,bo z takim endometrium to ja sobie moge :ico_noniewiem: nie wiem juz co o tym sądzić i czy nie zmienic lekarza :ico_noniewiem: to jest własnie ten co mi powiedział w tamtym cyklu,ze owu nie ma i kazał wziąść luteine na skrócenie cyklu i tak sobie skróciłam,ze same wiecie :ico_sorki:


Moni26, u mojego mężusia wszystko dobrze dziekuje ,ze pytasz :-) zapracowany chłopina jak nie wiem,ale jeszcze tydzień i sobie odpocznie :-)


tibby, jeszcze raz wszystkiego dobrego kochana :ico_brawa_01:

nie umiem nic odczytac z tego co mi wkleiłaś :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 wrz 2012, 19:06

misia81 ale namieszał ten lekarz... faktycznie można nie rozumieć :ico_olaboga:
chyba warto rozejrzeć się za jakimś innym lekarzem...

NICOLA_1985

04 wrz 2012, 20:50

misia wykres jest prosty z góry na dół masz wypisany poziom progesteronu a na dole od lewej do prawej tygodnie ciąży , rosnąca linia (krzywa wykresu) to poziom progesteronu odpowiednio do wieku (tygoidnia) ciązy na tej lini masz wypisane tak byś se nie musiała liczyć już dokładnie (mniej więcej - wiadomo) na jakim poziomie w danym tygodniu powinien znajdowac się progesteron..
np. w 4 tygodniu ciąży progesteron powinien oscylować na poziomie 21, 6
w 6 tyg powinien być na poziomie 25,2
w 8 tyg powinien byc na poziomie 25,9
itd itd...
ja radze zmienić lekarza, może to on się pomylił w obliczeniach... :ico_noniewiem: mi usg robiło chyba z 10 lekarzy jak byłam w 4 tyg z Krystiankiem i wszyscy po za jednym zgodnie twierdzili , że ciązy nie ma , pęcherzyk jest pusty i chcieli mnie na zabieg wysłać... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
NICOLA_1985, kochasna jestes :ico_sorki:
no coś Ty... :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

04 wrz 2012, 23:49

Jeśli już tak o mnie pytacie to odp.
Maluch przegrał walkę w sb wysunęła mi się pępowina na zew. To już znaczyło jedno ciąże trzeba zakończyć. Od sb wywoływali mi porod to oksytocyny to co innego. Dziś przed 19 godz urodziłam martwego synka o wadze 430g. Skurcze miałam od 11 do porodu. Przez godz byly takie silne że odechciało mi się dzieci już chciałam błagać, aby mnie cc. Naszczeście spr że rozwarcia nie było tzn 2 cm i dali w kroplówce lek przeciwbólowy i było już oki a skurcze dakej były. Z mężem już podjeliśmy decyzje dziecko pochowamy i nadamy imię Szymon.
Dziękuje za trzymacie kciuków.
Za was też trzymam kciuki, ale ja muszę odpocząć.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

05 wrz 2012, 06:30

jenny1983, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

NICOLA_1985

05 wrz 2012, 07:04

jenny1983, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bardzo mi przykro, tak długo walczyliście....

(*) (*) (*) - dla Twojego Aniołeczka Szymonka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

05 wrz 2012, 08:02

jenny1983, :ico_pocieszyciel: :ico_placzek: bardzo mi przykro
(*) dla małego Aniołeczka

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 wrz 2012, 08:51

jenny1983, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ściskam mocno,bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
[*] dla Szymona

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość