Anna_Mucha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 wrz 2010, 14:09

27 cze 2012, 21:42

Przede wszystkim zwróć uwagę na producenta kabiny. Z mojego doświadczenia wynika, że przede wszystkim warto postawić na polskiego producenta. Dla mnie niezawodnym okazał sie być Sanplast, dlatego teraz polecam ich produkty.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

08 wrz 2012, 16:13

Warto jest przeczytać parę ciekawych artykułów na temat tego jak dobrać prysznic :) Rady ekspertów potrafią być naprawdę pomocne. Ja ostatnio kupowałam kabinę i wybrałam narożną, z uwagi na małe pomieszczenie drzwi ma rozsuwane. Poza tym zaszalałam i sprawiłam sobie takie małe spa prysznicowe ;) Ma dużo specjalnych funkcji masażu i to jest świetne. Idealne po męczącym dniu w pracy.

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

30 mar 2014, 12:31

Witam,
Jestem nowa na forum, a właśnie kończymy remont łazienki i jutro pewnie będziemy jechali jechać wybrać już coś konkretnego w zakresie pryszniców. Przeczytałam cały ten wątek do tego kilka innych, ale w sumie dalej mam kilka wątpliwości dość pomocny był też filmik na youtube https://www.youtube.com/watch?v=CDiVtOr3pgM dość fajnie omówione wszystkie elementy na jakie zwracać uwagę podczas wyboru, ale mam pytanie, które właśnie w tym filmie zostąło poruszone.

Czystość?
Czy uważacie, że wybór prysznica szklanego (całkowicie) nie żadne plastiki tylko szkło, może być dużo trudniejsze jeśli chodzi o doprowadzenie go do czystości?

WojciechMaslowski
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2015, 04:53

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

30 mar 2015, 11:55

Wybierając kabinę nalezy zwrócić uwagę na materiał, z które jest wykonana. Najtańsze kabiny mają to do siebie, że osiada się na nich kamień. Kupiłem jedną z tańszych kabin do domu nad jeziorem i gdyby nie http://chemtex.com.pl/oferta/scaler-max/, to miałbym zakamienioną całą kabinę.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

10 lip 2015, 18:16

Ja mam wannę standardową i jestem z niej bardzo zadowolona. Ele ostatnio w internecie widziałam takie śliczne. Tylko o nich trzeba mieć dużą łazienkę. Osobiście mam standardową i do połowy jest szyba. No i prysznic. Zobacz sobie na stronę: http://www.sklepkati.pl/k283,wanny.html.

Rosanto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 16 lip 2015, 11:36

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

16 lip 2015, 14:26

Przede wszystkim kierujmy się jakością wykonania,materiałami i wyglądem zamiast samej ceny. To moim zdaniem kluczowe argumenty i względy którymi powinniśmy się kierować.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

24 lip 2015, 11:31

Przede wszystkim kierujmy się jakością wykonania,materiałami i wyglądem zamiast samej ceny. To moim zdaniem kluczowe argumenty i względy którymi powinniśmy się kierować.
Dla mnie zawsze jakość jest priorytetem.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

21 sie 2015, 10:44

Jakość przede wszystkim. Poza tym funkcjonalność.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

28 sie 2015, 16:19

Tak żeby ten zakup był na lata.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jak wybrać dobry prysznic?

14 wrz 2015, 08:01

Przykłady - http://www.sanit-express.pl/lazienka/ka ... rysznicowe Wiele zależy od metrażu pomieszczenia. Znakomicie wyglądają kabiny prysznicowe wpuszczane w ścianę, bo wówczas ten efekt może być niesamowicie pozytywny. Ale mała kabina również ma swój urok - zawsze wolałam prysznic niż kąpiel w wannie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość