moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 wrz 2012, 18:11

To trochę potrwa zanim wrzucę te zdjęcia, bo wszystkie mają za duży rozmiar muszę je najpierw po zmniejszac potem dopiero powrzucac....
a w jakim programie zmniejszasz?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 wrz 2012, 20:50

jak sie caly czas patrzy na dziecko to az tak nie zauwaza sie roznic
No ja właśnie wcale nie widzę że ona jest do męża podobna, albo że rośnie. Widzę to po ubrankach ale dla mnie i tak jest maluszkiem.
Kiedyś leżała w wózku i zobaczyłam że jej stopki wystają już jak leży w nim, zszokowana byłam bo mnie się dalej wydaje że to taka malusia kruszynka moja. Dla mnie zdecydowanie za szybko czas leci . Mnie też mówi że zleci ale jakoś wydawało mi się że będzie się ciągło bo to małe dziecko i kolki potem zęby ,jakoś byłam nastawiona na więcej zmęczenia i gorszych dni.A tutaj dni gorsze są ale pamiętam je bardzo krótko a radości co nie miara każdego dnia.
Ja to bym proponowała jeszcze w ciąży zdjęcia powrzucać, żeby sobie przypomnieć jakie kuleczki byłyśmy heheh
Oooo dobry pomysł. Kochałam ten stan i bardzo mi się podobał mój brzusio.
A to mój miesięczny maluszek
i teraz
Jaki słodziutki maluszek jeny . I fajne łóżeczko czy kołyskę miałaś.
A ostatnio pisałyście o schodzeniu z łóżka czy kanapy. To mój Alanek nauczył się jak miał 10 miesięcy.
No moja wejść umie ale z schodzeniem jest problem . Pokazuję jej i uczę ale na razie bez większego skutku.Wczoraj spadła mi właśnie z łóżka w sypialni prosto na głowę , wystraszyłam się ale małej nic nie było .Szybko zapomniała .

My jutro wyjeżdżamy na weekend do babci mojej i wujka . Tak że wracamy w niedziele wieczorem .

No to by było na tyle.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2012, 22:50 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

07 wrz 2012, 22:22

Jej szkiepetorek jaka Ty promienna w ciąży :)

jak te dzieciaczki szybko rosną, szok :) wszystkie już takie dorosłe :):) Co do wchodzenia i schodzenia to Antoś też jakoś ok 10 miesiąca to opanował, a teraz najlepsze jak wyłazi z łóżeczka:łapie się i zwisa, a potem się puszcza, nie do opisania, a ile radochy :):) muszę to nagrać. Schodził ostrożnie nirmalnie, a teraz cuduje:):)

Od kilku dni gada jak najęty, już ma taki słownik, że hoho :) ostatnio np. nauczył się mówić lapa (znaczy lampa), wisol(telewizor) i amen :):) i uwielbia tańczyć bierze pilota i pokazuje żeby mu muzyczkę włączyć :):) i ciągle pyta "co too". Teściowa się dziś zdziwiła jak zobaczyła,że sam myje zęby, bo myślała, że dalej myję mu nakładką:) a już ponad miesiąc myje sam, patrzy jak ja to robię i małpuje:)

Antoś mi pół nocy nie spał, a popołudniu go wysypało, wygląda na to, że to po szczepieniu :(

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 wrz 2012, 08:47

Dzień dobry :))

Szkieletorek malutka cudna :ico_brawa_01: a Ty w ciąży jaka uśmiechnieta,ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01:

My mamy na roczek małej umówioną sesję zdjęciową także tez na pewno na koniec września pokażę foteczki :))

A ogólnie znów mamy przeboje z Oliwką, w piątek mi spadła ze schodów,do tej pory nie wiem jak ona w ogóle przy schodach sie znalazła :ico_szoking: a dzień wcześniej ,jeszcze rozmawialiśmy z A ,że już czas bramkę zamontować :ico_olaboga:
Strasznie płakała,ale o dziwo,ani jednego siniaczka nie ma,pojechałam z nią odrazu na urazówkę,została zbadana ,niby ok,ale przez dobre 3 dni trzeba ją porządnie obserwować.
Jak A wrócił z pracy zaraz pojechalismy do obi po bramkę,i juz jest zamontowana,tylko szkoda że po fakcie :ico_noniewiem:

Od wczoraj młoda mi smarcze,w nocy znów ropa z nosa jej leciała,także pewnie znów przez cały sezon jesienno-zimowy będzie chora :(
ech...oby do wiosny

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 wrz 2012, 09:40

Hej Dziewczyny:)

śliczne zdjęcia dziewczyny :-)

Mój Piotruś raczej nie potrafi jeszcze schodzić, czasem mu się uda, ale jeszcze ma często ochotę schodzić głową w dół. Wspina się na razie tylko na krzesełka w pokoju Wiki (takie niewysokie z ikei).

martasz, super, że tak ładnie już Antoś mówi :ico_brawa_01:

Piotruś na razie mówi tylko "mam" (za to z wielkim przejęciem), gdy coś fajnego znajdzie i "mama" za mną woła. To wszystko :ico_oczko:

Imprezka urodzinowa baaaaardzo udana. Piotruś się spisał, był grzeczny i pogodny. Jednak siedzieliśmy w domu, bo pogoda nie nadawała się na grilla. Wklejam mini-fotorelację:

Torcik - jeszcze wtedy wyglądał ładnie...
Obrazek
...bo jak przyszło do zdmuchiwania świeczki, to barwniki pospływały, a rączka Piotrusia zrobiła małe poprawki
Obrazek
Piotruś pozuje z nową bryką:
Obrazek
Mam pieniążka, będę bogaty:
Obrazek
Chodzę sobie, a mama pęka z dumy :ico_oczko:
Obrazek

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 wrz 2012, 09:52

inia1985, wszystkiego naj naj dla Piotrusia :ico_brawa_01: śliczne foteczki ,a maluch jaki elegancik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 wrz 2012, 15:01

inia1985, najserdeczniejsze zyczenia dla Piotrusia.

Ja właśnie w trakcie załatwiania spraw na roczek jestem, dzis zamówiłam mszę i my odprawiamy 21 października, mszę mamy o 12 potem tort, kawa, herbata potem obiadek, zimna płyta i ciasta + napoje.

RObię roczek u mamy bo jakies fatum jest na bielsku i wszystkie lokale pozajomowane są.

Z małą chodzimy co niedzile na szkołe pływania i szaleje jak mały dzikus w basenie.

Całuje gorąco i pozdrawiam Laseczki :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 wrz 2012, 20:43

dzis zamówiłam mszę
To aż tak hucznie będzie ?
Nie no u nas to też raczej skromnie .
Torcik - jeszcze wtedy wyglądał ładnie...
Chodzę sobie, a mama pęka z dumy :ico_oczko:
Wow jaki śliczny torcik .Ty robiłaś czy z cukierni ?
A mały wygląda pięknie, elegancki ,wesoły i jaki już duży.Jak pięknie stoi i robi kroczki.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

11 wrz 2012, 00:00

Inia piękny torcik i Piotruś taki śliczny i taki dorosły się wydaje w tym stroju. Jeszcze raz sto lat dla Niego !!! :ico_tort:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 wrz 2012, 07:45

Dzięki dziewczyny za miłe słowa :-)
Ty robiłaś czy z cukierni ?
sama robiłam, pierwszy raz bawiłam się z lukrem plastycznym, świetna sprawa. No ale najważniejsze, że wyszedł pyszny.

izabelllla123, o to u Was się dopiero imprezka szykuje :-)

Byłam wczoraj z Piotrusiem na szczepieniu... mam nadzieję, że dobrze zniesie tą szczepionkę. Ona jest taka nieciekawa i wiele złych opinii o niej krąży. Najchętniej bym odmówiła jej podania.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość