renata45
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2008, 21:59

antykoncepcja dla karmiących mam

25 kwie 2008, 23:00

Witam!
Ja stosuję cerazette ale zastanawiam się nad zmianą. Co poza minipigułką stosujecie? Co jest sprawdzone?

violka100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2008, 19:50

cerazette

04 maja 2008, 19:57

Ja stosuje cerazette są super. Żadnych skutków ubocznych, samopoczucie jest ok. Mleczko płynie. Dzidzia rośnie. Cegóż chcieć więcej!!! Polecam

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

05 wrz 2012, 22:41

ja też ich stosowałam, niestety 3 miesiace po porodzie zaszłam w ciążę, niewiem jak bo brałam idealnie. na dodatek karmiłam. dlatego teraz przeniosłam się na najbardziej banalne środki anty, gumki. a tu film dla tych co nie pamietają jak ich używać... swoja drogą śmieszna reklama :D

Nie wolno zamieszczac linkow na forum chocby do fajnej reklamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

06 wrz 2012, 13:23

ja też ich stosowałam, niestety 3 miesiace po porodzie zaszłam w ciążę, niewiem jak bo brałam idealnie. na dodatek karmiłam. dlatego teraz przeniosłam się na najbardziej banalne środki anty, gumki. a tu film dla tych co nie pamietają jak ich używać... swoja drogą śmieszna reklama :D

Nie wolno zamieszczac linkow na forum chocby do fajnej reklamy :ico_oczko:
świetna reklama, takie rzeczy powinni pokazywać w szkole żeby młodzież jak już się za to zabiera żeby wiedziała jak się prawidłowo zabezpieczyć.

Co do tabletek to ja brałam azalie ale to już ładne 3 lata temu było wiec teraz na pewno jest dużo innych. Póki co tabletek nie biorę, używamy prezerwatyw, tych z samolotu :-D

Awatar użytkownika
igusia80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2012, 14:05

06 wrz 2012, 13:40

ja mam teraz fajnie bo powolutku myślimy o drugim dziecku i to taki fajny czas gdzie nie trzeba sie zabezpieczac - fajnie tak - szkoda, że nie może być tak ciągle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Firma_Leader
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2012, 23:02

10 wrz 2012, 17:54

Co do Cerazette, to tabletki te są jednoskładnikowe, zawierają jeden hormon. Trzeba je przyjmować koniecznie o tej samej godzinie. Oprócz tego prezerwatywa.

Trzeba obalać mit, że kobieta karmiąca nie zajdzie w ciążę ;-) Znany jest przypadek kobiety, która w ciągu 6 tygodni po porodzie znowu zaszła w ciążę (podczas połogu) ...

Antygen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2012, 15:18

Re: antykoncepcja dla karmiących mam

26 paź 2012, 14:52

My używaliśmy prezerwatyw. Oprócz tego korzystałam z mikroskopu owulacyjnego by określić sobie dni płodne. Kiedy się pojawiły unikaliśmy współżycia. Póki co nie planujemy rodzeństwa dla naszego synka :)

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: antykoncepcja dla karmiących mam

29 paź 2015, 15:39

Co do polecanych ginekologów, warto rozważyć sobie te namiary http://andrzejnowakowski.com.pl/
Zwłaszcza jeśli szukacie bardzo dobrego specjalisty!

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: antykoncepcja dla karmiących mam

08 lis 2015, 12:50

ja mam swojego ginekologa, który też zawsze mi wszystko tłumaczy, choć mieszkam poza Warszawą :) co do anty podczas karmienia, to moja siostra używa limetic, jest on przeznaczony właśnie dla kobiet karmiących, zawsze dodatkowa wiedza dla mam szukających wyjścia:)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: antykoncepcja dla karmiących mam

10 lis 2015, 23:24

Bardzo często przepisywana pigułka. Sprawdza się także u kobiet, które nie tolerują estrogenów i palaczek. :)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość