Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 wrz 2012, 22:12

My zawarlismy uklad z Andrzejkiem - powiedzialam mu,ze wizyta u dentysty kosztuje 50 zl i pani dentystka przed wizyta kazala zeba ruszac bardzo duzo,zeby go rozchwiac :ico_sorki: Zaproponowalam,ze jesli uda mu sie tak ruszac,ze zab wypadie przed wizyta - kupie mu za ta kase auto :-D I tak sie stalo,ruszal tak zawziecie,ze zab wypadl sam - kasek z radoscia przeznaczylismy na nowe autko dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i teraz znowu byla akcja,ze ma ruszac,bo juz staly zab wylazl i wyciagnal go dzis na naszych oczach :ico_szoking: Jutro musze isc po autko :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 wrz 2012, 09:13

Ma juz dwie stale jedynki na dole :ico_brawa_01:
u nas jedna stała na dole, wyrwaliśmy ją też sami :-D starym sposobem na nitkę. Teraz obok też już się rusza. U góry nowe jedynki też już widoczne, ale mleczaki jeszcze się nie ruszają.
Zaproponowalam,ze jesli uda mu sie tak ruszac,ze zab wypadie przed wizyta - kupie mu za ta kase auto :-D I tak sie stalo,ruszal tak zawziecie,ze zab wypadl sam - kasek z radoscia przeznaczylismy na nowe autko dla niego
i super. Bez stresu i strachu :-D

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

10 wrz 2012, 13:07

My zawarlismy uklad z Andrzejkiem - powiedzialam mu,ze wizyta u dentysty kosztuje 50 zl i pani dentystka przed wizyta kazala zeba ruszac bardzo duzo,zeby go rozchwiac :ico_sorki: Zaproponowalam,ze jesli uda mu sie tak ruszac,ze zab wypadie przed wizyta - kupie mu za ta kase auto :-D I tak sie stalo,ruszal tak zawziecie,ze zab wypadl sam - kasek z radoscia przeznaczylismy na nowe autko dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i teraz znowu byla akcja,ze ma ruszac,bo juz staly zab wylazl i wyciagnal go dzis na naszych oczach :ico_szoking: Jutro musze isc po autko :ico_oczko:
O rany! już mu ząb wypadł?
Ja to liczyłam, że spokojnie jeszcze z rok nie muszę tym martwic i chciałam do dentysty iść na lakierowanie, albo jakieś usuwanie kamienia...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 wrz 2012, 13:25

i chciałam do dentysty iść na lakierowanie, albo jakieś usuwanie kamienia...
a czemu chcesz lakierować?

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

10 wrz 2012, 13:32

hej ja na chwilę bo za trochę muszę się zbierać po dziecko :-) .... u nas jeszcze zęby na miejscach, sama się zastanawiałam nad lakierowaniem czy lakowaniem. Nie wiem czy to coś da, czy się kasy nie wywali bo zrobię, a za miesiąc wypadną mleczaki ...

na razie nie martwię się :-) nie zauważyłam żadnego ruszania ząbków...

Kuzynki Filipka (rok młodsze) to mają prawie wszystkie zęby czarne tak popsute,nawet ułamane przy dziąśle ...

moni26 Twoja córa do którego pszkola chodzi, bo może z moją chrześnicą razem ... brat na Nałkowskiej mieszka to chyba do pszkola na osiedlu ...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 wrz 2012, 14:30

Moja chodzi do przedszkola na Słowikach.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

10 wrz 2012, 17:44

ja po zebraniu, skopiuję wpis z innego wątku :ico_wstydzioch:


- Pszkole czynne od 8 do 15 (można dzieci przyprowadzić na 7:30)
- godziny darmowe od 9 do 14
- dodatkowych godzin są 2 gdzie jedna z nich kosztuje 1,60
- angielski 2 razy w tygodniu po 30 min. cena na miesiąc 26 zł
- zajęcia taneczne raz w tygodniu po 30 min. 68 zł za semestr (do końca stycznia)
- książki dla 5-cio latków 105 zł :ico_noniewiem: dla 4-ro latków 95 zł, a dla 6-cio latków 115 zł
- ubezpieczenie 52 zł PZU (raz na rok)
- komitet 50 zł raz na rok (nie wiadomo do końca bo nie każdy rodzic był i nie każdemu może się widzieć taka suma, jak dla mnie OK bo to jednorazowa suma)
- w każdą środę i piątek można zostawić dziecko na dodatkowe bezpłatne zajęcia artystyczne od 14 do 16 (może się jeszcze zmienić)
- wyżywienie 3,50 za dzień (śniadanie 1,30, a obiad 2,20)


Dzisiaj odebrałam Filipa z pszkola z gorączką 38* :ico_chory: :ico_zly: Nie spostrzegłam od razu co z nim jest bo mówił, że za długo na słońcu dzisiaj byli, po pół godzinie w domu mówi że go czoło boli ... ehhh a panie zamiast się zainteresować gdzie dzieci są i co robią to pod drzewkiem w cieniu plotki urządzają :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 wrz 2012, 19:50

Ci do zebow,to mi sie tez raczej z pierwszoklasistami kojarzylo,ze szczerbaci chodza i nie sadzilam,ze u nas bedzie tak szybko!!!Jemu juz wyszly te jedynki stale,a mleczaki siedzialy twardo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 wrz 2012, 21:12

Hej!

iw_rybka, ja tez miałam zakodowane,że mleczaki później wypadają. Heh, tylko wypatrywać jak Zuzi zaczną się chwiać :ico_szoking:

PaulinaS, drogie to ubezpieczenie i komitet :ico_noniewiem: Ja sama nie wiem jeszcze, ile u nas, ale w tamtym roku nie były to zabójcze kwoty.

A książki zamierzam kupić sama, przedszkolanka mówiła,że 97 zl, w necie conajmniej 20 zł taniej.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 wrz 2012, 21:23

PaulinaS a czemu takie drogie ubezpieczenie? gdzie będą ubezpieczenie. W naszym przedszkolu w PZU i składka jest 38 zł

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość