Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 wrz 2012, 14:58

wisnia3006, na poczatku stres zrobil swoje jak maly byl na oiomie.zoladek sie skurczyl wiec poprostu malo jem :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 wrz 2012, 16:04

Madleine, kobieto wez mi wysyłaj foty na maila te co tu bo ja widze tylko puste miejsce tam gdzie ty foty wstawiasz :ico_placzek:
ja mam 2 kg mniej niż przed ciążą :ico_sorki: jeszcze 2 kg i wejde na luzaka we wszystkie ciuszki moje- a w niektóre nie wchodziłam nawet przed ciążą juz :ico_oczko:

ja w domu robiłam chrzciny na 14 dorosłych i 7 dzieci. bo mnie po prostu nie stać było na restauracje :ico_noniewiem: domu mi nie rozniosły bo po ogródku często biegały :ico_sorki: ale zamieszanie takie przy obiedzie że hej :ico_haha_01:

[ Dodano: 10-09-2012, 16:07 ]
Quanchita mojej koleżanki córka ma 10 lat a siostrzenica 7 i obie nie pójda uszu przekłuć bo sie za bardzo boją :ico_olaboga: łatwo chyba nie jest ucho rozerwać kolczykiem? kurcze bo bym chciała dla małej a boje się. myślałam tak na wiosne najpózniej :ico_wstydzioch:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

10 wrz 2012, 17:37

hej.
melduje sie i tu :)
nie piszę, bo... czuje sie fatalnie, ale w koncu wiem co mi jest: mam peknieta kosc ogonowa. to uraz po porodzie. boli jak ch...ra.
postaram sie was doczytac i skrobne cos.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 wrz 2012, 17:42

ie piszę, bo... czuje sie fatalnie, ale w koncu wiem co mi jest: mam peknieta kosc ogonowa. to uraz po porodzie. boli jak ch...ra.
OMG. wracaj szybko do formy i do nas :ico_sorki:
a jak dziewczynki, mam nadzieję że grzeczne i daja mamie poodpoczywać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

10 wrz 2012, 18:44

Dziewczyny mam do Was pytanko.
Większość jest już po chrztach, co wasze maleństwa dostały od chrzestnych w prezentach. My teraz idziemy w niedzielę i się zastanawiam, mąż jest chrzestnym. Tak sie zastanawiałam żeby kupić Anioła Stróża z gipsy do powiszenia na ścianie i dać 100 zł do koperty. Czy to nie za mało :ico_noniewiem: Co myślicie? Dodam że chrzestna kupiła sztućce z grawerem ok 80 zł za nie dała i chce kupić kwiatki do tego :ico_noniewiem: Nie pamiętam za bardzo co Bartulek dostał w prezencie od chrzestnych :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 wrz 2012, 19:15

co wasze maleństwa dostały od chrzestnych w prezentach
u mnie wszyscy kasę dali oprócz chrzestnej Ona dała kolczyki złote śliczniusie i 300 zł koszt w sumie to 500 zł no i ojciec chrzestny dał 500zł.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 wrz 2012, 20:50

meggi_24, ja chrześnicy 3lata temu kupiłam srebrną łyżeczkę z grawerem i dorzuciliśmy 50 euro. Z kwiatami, koszulką i pamiątką wyszło niecałe 400zł. wtedy jeszcze nie mieliśmy dzieci to i na więcej było nas stać... teraz pewnie dałabym 200zł i jakiś drobiazg,

Jolka od chrzestnego dostała 250zł a chrzestna kupiła krzesełko do karmienia.
Tak więc dasz tyle na ile Cię stać :ico_oczko:
Fajnie że prócz kasy pomyślałaś też o pamiątce w postaci anioła.

Madleine, ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01: I mam na chrzest w identycznym kolorze sukienkę, tylko że taką prostą (bo Ty chyba masz jakąś falbankę w talii? Wstaw fotkę na wprost :ico_sorki:
ja w domu robiłam chrzciny na 14 dorosłych i 7 dzieci. bo mnie po prostu nie stać było na restauracje
Marta mi też to ostro budżet nadszarpnie ale przeraża mnie to zamieszanie. Tym bardziej że dzieciaki małe bo w wieki od 2,5 do 8 lat :ico_szoking: Ale rzeczywiście za tę cenę w domu wyprawiłabym małe wesele :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 wrz 2012, 21:23

Gosia super wyglądasz!!! ja pierdziele ale z Ciebie laseczka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madleine Tobiue też niczego brak swietnie wyglądasz i tak jak dziewczyny piszą nie widać zebyś była dopiero co po porodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marta My mieśliśmy też w miszkaniu na 11 dorosłych i 2 dzieci w tym kaja :-D i jedzenia mam tyle ze zapraszam wszystkie na wyżerę!!! :-D itramisu jest pyszne mniam mniam mniam w ogóle duzo jadłam i nic Kajci nie dolega dzisiaj mało tego to aniołęczek byłam z nią sama na USG bioderek dzisiaj i nie płakusiałą potem w pracy i cały czas spała no mówię Wam podmienili mi dziecko chyba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no a w pracy zrobiłam rozpierduchę taką ze w Warszawie mnie słyszeli bo prosiłam zaświadczenie ze nie pobieram wynagrodzenia za umowę zlecenie od grudnia 2011 i ze ta umowa jest już zakończona to mi idioci dali zaś. o umowie która skończyłą się w 2009 roku a ja mam czas do piatku na dostarczenie do MOPSu tak nawrzeszczałam na te dziewcyzny ze jutro kurieriem z Warszawy będę mieć :-D

no i znowu muszę dziecko przez cały kraków taszczyć jutro a we srodę do MOPSu ehhh.... a ciężka jest w nosidełku...

a tu mama z córcią już po a przed kąpielą
Obrazek
resza zdjęć jak dostanę od szwagierki dodam że z panieńskiego nie mam do tej pory :-D :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 wrz 2012, 22:14

Gosia, super foty, na ostatnim zdjęciu jakie Maksiu wielkie ma oczka :ico_brawa_01:
haha już wiesz ale na ostatnim zdjęciu to nie Maks tylko Tomek dałam do porównania starszego i młodszego synka :-D

Madleine sukienka jak sukienka ale buty masz boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i cała super wyglądasz :ico_brawa_01: Ty tak samo Kasiala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać że bardzo schudłaś :ico_brawa_01:

Co do chrztu my w domu robimy po pierwsze pieniądze, po drugie ja i mama nawet byśmy nie mogły tam nic jeść bo na diecie bezglutenowej. Ale powiem wam że zaczęło mnie przerażać liczba gości :ico_olaboga: mam też dylemat bo nie zamierzałam zapraszać rodzeństwa ciotecznego ale ten mój brat cioteczny to niedoszły chrzestny i teraz często przychodzi i jego bym zaprosiła ale jak jego to i jego siostrę a u niej to 4 osoby i ciotkę - 3 osoby czyli 9 osób dodatkowo masakra :ico_olaboga: nie wiem jak się z tego wyplątać.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 wrz 2012, 23:09

Kasiala, pieknie wygladasz!!

ja jednak wlasnie dostalam @ :ico_placzek:
Do tego przeziebienia jeszcze mi tego brakowalo...porazka ;/
Wstaw fotkę na wprost
niestety nie mam :(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość