Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 wrz 2012, 23:12

nie wiem jak się z tego wyplątać.
Najlepiej postaraj się przy następnej kawce wspomnieć o chrzcinach że robicie takie malutkie tylko dla rodziców i chrzestnych...przecież każdy zrozumie :ico_oczko:
Dzisiaj np mój brachol sam zaproponował żebyśmy sobie nie robili wielkich kosztów i było nam łatwiej się pomieścić w domu (bo on ma dużą rodzinę -czwórka dzieci) to przyjdą tylko na mszę i na kawkę dopiero następnego dnia. No ale nie zgodziłam się na to bo akurat jego i dzieciaki ugoszczę o wiele chętniej niż np teściów... :ico_zly:
Madleine sukienka jak sukienka ale buty masz boskie :ico_brawa_01:
Właśnie też miałam o tym pisać! Super!!

[ Dodano: 10-09-2012, 23:15 ]
Madleine no wiadomo że kiedyś to musiało nastąpić... w sensie okres!
Ale jakby co możesz sobie zafundować np zastrzyk antykoncepcyjny i wtedy @ nie będziesz miała :-D

[ Dodano: 11-09-2012, 08:56 ]
A Wy jeszcze śpicie? :ico_szoking:

Mój maluszek kicha na potęgę więc pewnie podłapał od Jolki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 wrz 2012, 09:33

Kasiala śliczne z was dziewczyny :ico_brawa_01:
co do prezentów od chrzestnych to nasi pojechali po bandzie i dali trzoche za duzo . :ico_olaboga: Agatka w sumie ma z chrzcin 3tyś 200zł i kolczyki. :ico_szoking:

katary nasze trwają, najzdrowszy smyk to już w pkolu a ja zatoki zawalone, Agatka furczy nadal :ico_noniewiem:

co do wieku dzieci na chrzcinach to pełna rozbiezność- zaczynając od Agatki potem roczek, 15 mies, 4 lata, 7 lat, 10 i 14 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 wrz 2012, 09:41

co do wieku dzieci na chrzcinach to pełna rozbiezność- zaczynając od Agatki potem roczek, 15 mies, 4 lata, 7 lat, 10 i 14 :ico_haha_01:
_________________
Wow...u nas raczej niemowlęta się chrzci, czasami nawet takie niespełna miesięczne :-)
Wczoraj mąż pojechał do księdza ustalić termin, podać chrzestnych itd a tu zdziwienie bo ksiądz ma urlop :ico_szoking:
Pojechał sobie gdzieś i zostawił na drzwiach nr kom. w razie czego :ico_szoking:
No tylko że jak dzwoniliśmy to nie odbiera tego telefonu :ico_zly:
Więc stoimy w martwym punkcie bo nie znamy terminu.
Jeszcze wyjdzie na to że będę też w domu imprezę robiła bo restauracje będą pozajmowane :ico_olaboga: Nie wiem jak sama dam radę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 wrz 2012, 09:58

Wow...u nas raczej niemowlęta się chrzci, czasami nawet takie niespełna miesięczne :-)
oj kochana, nie zrozumiałyśmy sie :ico_haha_01: to była moja odp na posta Kasiali bo pisała w jakim wieku u niej dzieciaki były gośćmi na chrzcinach Kajuni. :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-09-2012, 09:59 ]
nie, to nie Kasiala pisała tylko Ty Quachita o tym wieku dzieci. :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 wrz 2012, 10:09

Gosia zdrówka dla Tymka :ico_sorki: i ja z Maksiem muszę iść do lekarza, tylko muszę nie do mojej bo moja na urlopie a do innej nie mam tyle zaufania ale pójdę. Od nocy pokasłuje tak sucho jakby chciał odkaszlnąć i coś mu rzęzi. Po za tym normalnie się zachowuje żadnej gorączki, rozdrażnienia, kataru ani nic. Takie to dziwne. znajoma powiedziała że czasem mleko dziecko nie tą dziurką bierze i stąd takie rzężenie sama nie wiem i chcę sprawdzić.
Nie wiem jak sama dam radę
ja dużą pomoc będę miała od mamy i siostry i jeszcze teściową poproszę o parę rzeczy. Szwagierce na komunię też robiłam dwie sałatki i miała mi się odwdzięczyć więc jakoś to będzie.
Agatka w sumie ma z chrzcin 3tyś 200zł i kolczyki. :ico_szoking:
no to nieźle :-)
a co robicie z pieniędzmi coś kupujecie?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 wrz 2012, 10:15

a co robicie z pieniędzmi coś kupujecie?
no i właśnie tu zonk, nie wiemy. bo co kupić? może lokata jakaś ale to i taktracą na wartości.
smyka kasa w sumie do dziś też leży tylko tysiaka mu zwineliśmy kiedyś kupujac auto , ale oddamy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 wrz 2012, 11:10

tylko tysiaka mu zwineliśmy kiedyś kupujac auto , ale oddamy :ico_oczko:
no właśnie ja chyba bym wolała coś kupić by w ciężkich czasach nie było pokusy. Jeszcze nie mam pieniędzy a już dzielę haha

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 wrz 2012, 11:48

Madleine dzięki za foty. Ślicznie wyglądałaś a ubranie Marcinka w tym wózeczku przezajefajniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Twoje buty- miodzio!!!!!!!!!!

w ogóle to postanawiam na wiosne zapodać sobie nowy fryz i farbnę włosy bo od stu lat już wyglądam tak samo tylko z wiekszą ilością zmarszczek i siwych włosów :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 wrz 2012, 12:05

Agatka w sumie ma z chrzcin 3tyś 200zł i kolczyki. :ico_szoking:
to Kajcia ma 3800 i kolczyki i też nie wiem co z tym zrobić... napewno ciś kupimy ale co... to jest wielkie pytanie bo tak jak Gosia pisze żeby w czasach gdzie b edzie ciężej zeby jej pieniążki pokusą nie były. A ja wcinam tiramisu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jeszcze tyle mam jedzenia ze już oękam chyba ze 2 do przodu mam po chrzcinach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 wrz 2012, 12:14

napewno ciś kupimy ale co
no właśnie ja nie bardzo wiem co bym mogła kupić. chyba rozejrzę się za lokatą, nie zerwę jej w razie jakbyśmy byli bez kasy :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość