Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 wrz 2012, 12:25

Marta26, ja bym wpłaciła na lokatę. Od razu na wartości nie tracą a może w ciągu kilku lat znajdzie się jakaś większa potrzeba dla Agatki :ico_oczko:
Ale prezenty niezłe :ico_szoking: Jolka zebrała tylko 800zł i pościel na kołderkę :-)
j kochana, nie zrozumiałyśmy sie :ico_haha_01:
hehe...chyba się nie wyspałam :ico_haha_01:
ja dużą pomoc będę miała od mamy i siostry i jeszcze teściową poproszę o parę rzeczy.
No ja mamy nie mam, teściowa i szwagierka nigdy pomocą nie służyły. Jedynie bratowa jak ją poproszę to chętnie pomoże... ale ona sama ma 4 dzieci więc pełne ręce roboty.
Powiem mężowi żeby wziął piątek wolny to się dzieciakami zajmie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 wrz 2012, 12:49

ja bym wpłaciła na lokatę
pewnie to najlepsze teraz wyjście bo co jej kupie? a potem dziecko ma samo pomysły co chce :ico_oczko:
smyk ostatnio stwierdził że kupi sobie laptoa jednego a mamusi drugiego :-D :ico_haha_01: chodziło o to że nasz stary dziadek komp to tak zmula że smyk nic na nim obejrzeć nie może :ico_oczko:

[ Dodano: 11-09-2012, 12:51 ]
No ja mamy nie mam, teściowa i szwagierka nigdy pomocą nie służyły. Jedynie bratowa jak ją poproszę to chętnie pomoże... ale ona sama ma 4 dzieci więc pełne ręce roboty.
Powiem mężowi żeby wziął piątek wolny to się dzieciakami zajmie :ico_noniewiem:
to ja zrobiłam tak że torta zamówiłam, ciasta piekła mi sąsiadka, sałatki- jedną mama jedną siostra, obiad wspólnymi siłami. i jakoś poszło :ico_oczko:
ale zamęt był taki że hej, ja wogle nie lubię takich imprez więc cieszę sie że już z głowy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 wrz 2012, 13:42

Marta26, jak będę robić w domu to też pewnie tort zamówię bo z tym najwięcej roboty....chociaż uwielbiam piec :ico_sorki:
Będzie tylko obiadokolacja i kawa bo u nas chrzty są w soboty dopiero na 18 więc impreza późna.

Jolkę chrzciliśmy w niedziele o 10:30 i impreza była w domu. Miałam tak dość tej roboty że do dziś mam uraz :ico_zly: Moi poszli do domu po kawie a teście i szwagry siedzieli do wieczora więc nogi w d... mi wchodziły :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 wrz 2012, 13:59

my mamy chrzest na 15,wiec w knajpie bedzie obiad potem tort i zimna plyta.
Musimy tylko wino do obiadu kupic.

Dzisiaj nawet pospałam,bo ze wzgledu na moje przeziebienie mąż spał z małym w drugim pokoju i on do niego wstawal. :-)
Ale czuej sie nadal kiepsko...leci mi z nosa strasznie :ico_noniewiem: :ico_chory:

Zrobilam poki co zupe i kompletnie nie mam pomyslu na drugie... :ico_zly:
w weekend mialam dyspense od diety i na i po weselu duzo jadłam. Teraz musze pościć :-)
Macie jakis pomysl na szybki i lekki obiad?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 wrz 2012, 16:27

Macie jakis pomysl na szybki i lekki obiad?
ziemniaki, jajo sadzone i mizerie :-D
Ale pewnie dawno już jesteś po obiedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 wrz 2012, 16:37

Ale pewnie dawno już jesteś po obiedzie
w koncu zrobilam pierogi z paczki :-)
a jajo sadzone bylo kilka dni temu - chociaz akurat tak to lubie,ze moglabym jesc bardzo czesto :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 wrz 2012, 20:35

a jajo sadzone bylo kilka dni temu - chociaz akurat tak to lubie,ze moglabym jesc bardzo czesto :-)
_________________
ja też, a teraz nie mogę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 wrz 2012, 21:01

Co do organizacji chrzcin to u Nas było tak teściowa obiad i 2 sałatki moja mama zimna płytę np kalafior w cieście, pałki z kurczaka, ryba w sosie itp jakieś mięska i 3 ciasta, moja siostra tramisu a szwagierka tort :-)

[ Dodano: 11-09-2012, 21:03 ]
aaa właśnie wiecie co moja mała od kilku dni mega się ślini i dzisiaj zaglądałam jej do buźki i widzę że chyba jej górne jedynki idą widać w dziąśle dwie łopaty :ico_szoking: to omżliwe ze tak wcześnie :ico_olaboga: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 wrz 2012, 21:27

mała od kilku dni mega się ślin
Mały tez sie mega slini,ale zebow nie widze :-)
jej górne jedynki idą
A ja slyszałam,ze najpierw idą dolne.
A co do wieku to jest to mozliwe,pracowalam kiedys u dentysty i podobno są przypadki,ze dzieci rodzą się juz np z jedynkami :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 wrz 2012, 21:33

A ja slyszałam,ze najpierw idą dolne
ale to chyba nie jest powiedziane że zawze musza wyjść najpier dolne... może się myle ale naprawdę widać tak jak by zęby... no idziemy do lekarza to ona zajrzy i powie.

aco do jajek sadzonych to ja też uwielbiam aż jutro sobie zrobię do obiadu chyba ze jeszcze ze chrzciń rolady zostaną to szkoda zeby się zmarnowały...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość