Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

10 wrz 2012, 22:05

to fakt, mi Bond towarzysz od najmlodszych lat i wciaz ogladam nowe czesci z zaciekwieniem. Agent 007 zmienia sie wraz z czasami w ktorych zyjemy, te zmiany sa bardzo potrzebne. Dzieki temu jest on bardziej autentyczny i nie przeszkadza mi, ze zamiast Rolexa nosi Omege... A nowy Bond zapowiada sie rzeczywiscie bardzo ciekawie , choc jest bardzo tajemniczy...:)

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

10 wrz 2012, 22:18

Ja uwielbiam Lot nad kukułczym gniazdem i Foresta Gumpa. Lubię też Przerwaną lekcję muzyki. Zieloną milę.

A z Bondów chyba mi się te z Craigiem podobają najbardziej. Mam w domu fana, więc pewnie na ten najnowszy pójdziemy i to już na pierwszy seans :P.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

11 wrz 2012, 13:08

Ja uwielbiam Lot nad kukułczym gniazdem i Foresta Gumpa. Lubię też Przerwaną lekcję muzyki. Zieloną milę.

A z Bondów chyba mi się te z Craigiem podobają najbardziej. Mam w domu fana, więc pewnie na ten najnowszy pójdziemy i to już na pierwszy seans :P.
Zgodzę się z tobą. Duża w tym zasluga Craiga, który jest innym Bondem niż poprzednicy. Jest twardy i szarmancki ale nie jest kobieciarzem:) stąd jest sympatyczniejszy jak dla mnie mimo, że groźniejszy dla wrogów.

lilo

11 wrz 2012, 13:10

Ja znowu Bondów nie lubię - to dla mnie mega banał z elementami fantastyki :ico_haha_01: :ico_oczko:

Ale jak widać - dla każdego coś dobrego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

11 wrz 2012, 18:44

lilo każdy ma inny gust. Ja się w sumie do Bondów przekonałam w pewnym wieku, bo jak się człowiek starzeje :P to zaczyna mieć sentyment. Ale mam wrażenie, że te części z Craigiem nieco odbiegają od schematu. Bond nie jest już taki "ugładzony".

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

11 wrz 2012, 22:34

Forrest Gumpa też bym dodał, miałem ochote na ksiązkę, ale wszyscy ówli, ze nie wart, żr to ten rzadki przypadke, kiedy jest gorsza od filmu i jakoś nie sięgnąłem.

Bonda można nie lubić?
Można się czepiać, ze jest nierealny i śmieszny, ale to klasyka i kult jak nie patrzeć!
Flower- fajne okreslenie "ugładzony" - nie taki lalkowaty jak Brosnan, to na pewno. Craig ma twarz zabójcy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

12 wrz 2012, 09:58

To fakt, ja tez widzialam zajawke nowego Bonda. Jak dla mnie super. Rezyserem " Skyfall" jest Sam Mendes, wiec napewno ten Bond bedzie sie roznil od pozostalych. No i znow zobaczyc Craiga w akcji- bezcenne:)

takjak
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwie 2012, 14:24

12 wrz 2012, 10:34

"Skazani na shawshank" to na pewno kultowy film, seria z Bondem również. Najnowsza część wychodzi na 50 rocznice i jak myszka1 już wspomniała reżyser zacny bo sam Sam Mendes ;) do kultowych pewnie się zaliczy.

lilo

12 wrz 2012, 10:36

Hm... zaczynam mieć podejrzenie, że ten wątek powstał po to żeby zareklamować nowego Bonda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

12 wrz 2012, 11:28

wygodny książka jest zupełnie inna od filmu. Inne wątki, inny Gupm i z tego co pamiętam inne zakończenie. Ja wolę film, no i Tom Hanks genialny!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość