Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 wrz 2012, 09:04

:ico_kawa:

rozczulający widok kiedy dziecko same ciągnie do przedszkola pośpiesza w pomocy przy przebieraniu a potem ładnie idzie do swojej pary i w grupie już razem na salę :ico_wstydzioch:

olala, rozmawiałam wczoraj o balu ,u nas jest dopiero w styczniu a strój jest dowolny
,a ja nawet nie wiem za co się chłopcy przepierają :ico_oczko:

za to od pażdziernika 3xw tygodniu basen-Tomek będzie przeszczęśliwy :ico_brawa_01:


zaczarowana, co do skierowania na badania to u nas lekarka wypisuję bez problemu,idz powiedz jaka jest sytuacja i powinna i Wam wypisać

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 wrz 2012, 09:14

betina, własnie patrze na zdjęcia z zeszłego roku z balu karnawałowego u dziewczyn i widze, ze chłopcy to batmany, spidermeny, indianie, kowboje, karateka, jakis rajdowiec, strażak, muszkieter, lekarz, bocian.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 wrz 2012, 10:29

Hej
Byłam u rodzinnego i dała mi to skierowanie, ale kręciła nosem. Powiedziała, że jeśli chodzę do specjalisty prywatnie to i badania na własną rękę powinnam robić,... :ico_puknij:

Powiedziała że jak tamta znów nas będzie wysyłała na badania a nie wyśle małego do szpitala, to mam się udać do niej (rodzinnego) i da mi skierowanie do alergologa. I mam tam małego leczyć.

Zaspałam dziś z Graniulkiem do pkola. Taka fajna burza była w nocy że sen nas trzymał i nie chciał puścić.
chłopcy to batmany, spidermeny, indianie, kowboje, karateka, jakis rajdowiec, strażak, muszkieter, lekarz, bocian.
_________________
właściwie, to tego tak mało to niie jest
rozczulający widok kiedy dziecko same ciągnie do przedszkola pośpiesza w pomocy przy przebieraniu a potem ładnie idzie do swojej pary i w grupie już razem na salę :ico_wstydzioch:
nic tylko się cieszyć :ico_brawa_01:

Kasia90 Boże, co za znieczulica :ico_olaboga:
Ludzie są podli. U nas tego nie ma.Moja koleżanka miała identyczną sytuację jak Ty, ale przedszkola się zabijały o nią mimo że była w połowie ciąży, a do tego spokojnie sobie robiła co do niej należało, nikt jej nie dawał więcej roboty, a nawet kobiety ją wyręczały w niktórych sprawach kiedy widzieli że jej ciężko. Gdzie Ty mieszkasz? Na śląsku?

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 wrz 2012, 10:31

..
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 14:14 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

12 wrz 2012, 11:32

Cześć

u nas zebranie wczoraj trwało 1,5 godziny :ico_szoking: w sumie to nie dowiedziałam się nic czego bm już nie wiedziała

jeśli chodzi o zajęcia dotakowe to obowiązkowa jest rytmika 8zł miesięcznie ale płatna raz na semestr 40zł, zapisze go tez na zajęcia taneczne cena taka sama, a co do angielskiego to zobacze czy dużo dzieci z jego grupy będzie chodziło

u nas nas narazie nie ma bali, w listopadzie jak dzieci już się dobrze zaklimatyzują w przedzkolu będzie pasowania na przedszkolaka i bal karnawałowy

po zebraniu można było porozmawiać z nauczycielką na temat dziecka wieć dowiedziałm się że mój synuś to super przedszkolak, mają taką swoją "paczke" ze żłobka ale z innymi dziećmi też się ładnie integruje, słucha pani, pięknie je i ogólnie bardzo grzeczny i pogodny :-D ach miód na serce matki takich pochwał słuchać

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 wrz 2012, 12:16

W końcu i ja dotarłam dzis na forum :-D Pracy mam od groma, dlatego nie odzywam się od rana. :ico_noniewiem:
zaczarowana, pytałaś w jakiej części Wro mieszkam - na Maślicach w okolicach stadionu. :-)
u nas bez zmian, rano placz i przyklejona do mnie Zosia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2012, 20:32

Kajunia - moj ANdrzejek choruje na astme oskrzelowa,na tle alergicznym i ma na stale wprowadzone leki,m.in. wlasnie taka tableteczke do rzucia :-D Baaardzo mu smakuje :ico_haha_02:

Kasia90, masakra,co za podejscie :ico_olaboga:

monis, ja wyszlam na zebranie o 16.30 a wrocilam o 18,30 - szok :ico_zly:

No i tak: od 8-13 sa darmowe godziny,za reszte placimy 2,59 za godzine + 6,20 stawka zywieniowa na dzien. Rytmika obowiazkowa 12 zl miesiecznie,komitet 30 zl miesiecznie. Wiadomo - pasta,szczotka do kupienia,2 opakowania chusteczek suchych i jedno opakowanie mokrych na semestr. Tyle z oplat :ico_oczko:
ach miód na serce matki takich pochwał słuchać
- mialam to samo,Zuzke tez chwalila - zreszta cala grupe,pisalam wam juz :ico_sorki:

Dzis tez pieknie poszla,dala tacie buzi,pomachala i poszla :-D A jak ja odbieralam,to miala naklejke na bluzce - taka forma nagrody,jesli dziecko ladnie spalo i jadlo obiadek,wiec byal mega szczesliwa - no i ku mojej wielkiej radosci - coraz wiecej mowi,normalnie z dnia na dzien wiecej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas bez zmian, rano placz i przyklejona do mnie Zosia :ico_noniewiem:
- oj,oby szybko sie zmienilo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 wrz 2012, 22:02

Hej kobitki:)

iw_rybka, mówisz astma... oj współczuje ale z tego sie chyba wyrasta, prawda??
monis, u nas również pasowanie na przedszkolaka będzie :ico_haha_01:
betina, dzielny Tomuś, a powiedz jak Ci je w przedszkolku?

Mój dzisiaj dzielnie poszedł, dowiedziałam sie uwaga - że wczoraj w porze drzemki mój krasnoludek usnął :ico_szoking: :ico_szoking:
Byłam w szoku ale oczywiście pozytywnym :-D
Dzisiaj za to ponoć rozgadał sie w przedszkolu na całego :ico_haha_02:

Potem byliśmy na urodzinkach, więc maluszki dzisiaj juz mega zmeczone, szybki prysznic i juz po 20-tej smacznie spali :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2012, 22:39

oj współczuje ale z tego sie chyba wyrasta, prawda??
- hmmm,no mamy taka nadzieje :-D
Byłam w szoku ale oczywiście pozytywnym :-D
- no moja dzis tez spala juz 2 raz w tym tygodniu,wiec szok - bo w domu to ona nie spi w dzien od roku ponad :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 wrz 2012, 22:41

iw_rybka, mój jeszcze lubi przysnąć ale najczęściej jadąc autem, lub jeszcze wcześniej w wózku.
A tak sam z siebie w dzień to nigdy :ico_haha_01: :ico_haha_01: No chyba że ma gorączke to wtedy kładzie sie i usypia :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość