Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

16 sie 2012, 10:33

Jak chyba każda kobieta mam bzika na punkcie butów ;D Słyszałam, że tej jesieni modne kolory to camel i brąz wpadający w pomarańcz. Potrzebowałam wygodnych butów więc sprawiłam sobie ostatnio buty Adidas:link został usunięty przez obsługę forum Są bardzo komfortowe. Co o nich sądzicie? :)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2012, 17:30 przez Bialadama, łącznie zmieniany 1 raz.

SheMore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2012, 14:38

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

27 sie 2012, 13:01

Przyznaje się jestem zakupoholiczką ( jestem łowczynią okazji), uwielbiam kupować ciuchy, biżuterię, buty, ale przede wszystkim torebki:) mam ich mnóstwo, przeróżne kolory kształty, wielkości. A Wy co najbardziej lubicie kupować???

Zdecydowanie ciuchy i biżuterię ;-)

lililolo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2012, 17:51

28 sie 2012, 17:55

a ja uwielbiam polować na promocje... :) wyprzedaże to mój nałóg! wiadomo, zazwyczaj kupuję ciuachy ;) w tym celu ostatnio zainstalowałam sobie w telefonie fajną darmową aplikację która się nazywa promohunter. Ona informuje o wszystkich aktualnych promocjach w sklepach w okolicy. Naprawdę pozwala wiele zaoszczędzić. Dla zainteresowanych podaję link :)
link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 14:50 przez lililolo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pannacotta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 wrz 2011, 11:30

29 sie 2012, 14:21

buty i torebki - to kobiece słabości:) ja uwielbiam kupować też kosmetyki

MACROVITA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2012, 10:57

05 wrz 2012, 19:06

Podobnie jak poprzedniczka uwielbiam kupować buty, torebki oraz kosmetyki. Są one moją największą słabością. Potrafię na nie wydawać kupę pieniędzy. Z tego względu coraz częściej wybieram drogerie internetowe bo są tam często promocje i równie często wysyłka jest gratis :) A do tego dużooo próbek :)

dewera
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lis 2010, 13:52

12 wrz 2012, 12:47

Też zdecydowanie buty i torebki, wiadomo, mogę nosić te same co 10 lat wcześniej, wbrew uwarunkowaniom mojego ciała :P Szczerze mówiąc nie przepadałam za kupowaniem bielizny, te małe buticzki, mały wybór, małe przymierzalnie itd. mnie zniechęcały, ale będąc u brafiterki poleciła mi, że dobierze mi stanik konkretnej marki, żebym miała pewność co do rozmiaru i żebym kupowała w necie. Dobrała mi na Triumphie no i polubiłam wybierać wśród tych setek modeli, szczególnie że w necie (a przynajmniej na link został usunięty przez obsługę forum bo tam najczęściej kupuję) wyprzedaż trwa cały rok na wybrane modele ;P
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2012, 14:26 przez dewera, łącznie zmieniany 1 raz.

złota
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2012, 15:21

17 wrz 2012, 08:41

Ja mam obsesję na punkcie oczywiście butów i ciuchów. Szczególnie lubię kupować jeansy. Więc tylko czekam na jakieś - fajne promocje lub wyprzedaże. :-)

marlena32
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2012, 14:21

torby, torebki, torebeczki :)

20 wrz 2012, 14:25

osobiście mam fioła na punkcie wszelkiego rodzaju torebek :) ostatnio w sklepie internetowym link usunięty przez obsługę forum zakupiłam kilka mega modnych w tym sezonie link usunięty przez obsługę forum :) ale i tak moją ulubioną pozostaje link usunięty przez obsługę forum


Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum!!
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2012, 14:50 przez marlena32, łącznie zmieniany 1 raz.

sosome
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2012, 21:18

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

21 wrz 2012, 21:20

Przyznaje się jestem zakupoholiczką ( jestem łowczynią okazji), uwielbiam kupować ciuchy, biżuterię, buty, ale przede wszystkim torebki:) mam ich mnóstwo, przeróżne kolory kształty, wielkości. A Wy co najbardziej lubicie kupować???
to zupelnie tak jak ja :)
mam totalnego bzika na punkcie torebek!!!
Marze o torebce Birkin Hermesa....

Jakie sa wasze ulubione modele torebek?

0sweetness0
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2012, 13:50

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

07 paź 2012, 13:57

Ja jestem fanką torebek :) Mogę je kupować na tony ! :) Najlepiej żeby były w odcieniach brązu ,bo wtedy do wszystkiego pasują :)

_____________________
Moda

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość