takjak
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwie 2012, 14:24

Castingi

13 wrz 2012, 14:18

Jestem studentką (turystyka i rekreacja), ale moją pasją jest aktorstwo. W wolnym czasie staram się wyszukiwać castingi i przesłuchania, aby któregoś dnia spełniło się moje marzenia zagrania w filmie. Chciałabym aby w tym wątku pojawiły się informacje o ciekawych castingach, porady i ciekawostki z udziałów w przesłuchaniach ;)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Castingi

05 paź 2012, 13:16

Już się bałem, że to kolejne marzenie o byciu modelką:P
Z aktorskich programów masz w Polsce jeden czyli ten "zostań gwiazdą filmową". A inaczej to chyba tylko szukać małych castingów ale nawet nie wiem, czy to się gdzieś ogłasza czy agencje z aktorami się tym zajmują. Już szybciej da się znaleźć ogłoszenie do pracy jako statysta:)

takjak
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwie 2012, 14:24

Re: Castingi

11 paź 2012, 13:11

o! i to już jest jakiś trop ;) wiadomo coś więcej o tym programie? już można się zgłaszać?

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Castingi

12 paź 2012, 18:28

Podpisuję się pod pytaniem, bo też o tym programie nie słyszałam:) Coś nowego ma wyjść? Czy już wyszło? I na jakiej stacji telewizyjnej? ;p

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Castingi

16 paź 2012, 14:34

Właśnie w żadnej telewizji:) Jak chcesz się zapisać to się trzeba zarejestrować na ich stronie, przesłać krótki filmik a potem dostaje się zaproszenie na casting. Aha, trzeba też wybrać rolę jaką chciałoby się dostać w filmie. Bo nagrodami w programie są między innymi cztery role w filmie.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Castingi

22 paź 2012, 11:08

Internetowe talent show? Tego chyba jeszcze nie było. Ale fajnie to wszystko wygląda bo zobaczyłam ich stronę. Muszę się pośpieszyć, bo zgłoszenia tylko do końca miesiąca. A ten filmik pewnie muszę wcześniej zrobić...

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Castingi

22 paź 2012, 14:08

Kod: Zaznacz cały

http://zostangwiazdafilmowa.pl/
Może się przydać :) Tylko trzeba patrzeć kiedy są poszczególne etapy. Np zgłoszenia są tylko do końca październik a z tego co widać na stronie. Jury wygląda ciekawie - nie ma Wojewódzkiego tylko Włodarczyk i Buczkowski plus reżyserzy itd. Mi się przejadlły te koncepcje tvn gdzie gwiazdami byli jurorzy.

angelikan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:19

Re: Castingi

10 gru 2012, 22:30

JA nawet nie wiedziałam, że w Polsce są jakieś kastingi bo z tego co widziałam to w każdym filmie pojawiają się te same postaci nic nowego zawsze to samo

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość