Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 wrz 2012, 08:43

gosia888, fajny wózek...będziesz zadowolona na pewno :ico_brawa_01:

Mamusia28, wieczorem rzeczywiście dzieci więcej chcą siedzieć przy piersi a po nocy mleko jest najbardziej sycące. Wszystko zupełnie normalne:)

Marta26, też mam problemy z forum :ico_zly: Wczoraj cały dzień nie mogłam wejść.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2012, 11:04

Wczoraj cały dzień nie mogłam wejść.
ja do południa nie mogłam, potem bez problemu chociaż wolniej działało.
obstawiam że przytyka ją żelazo,
biedulka :ico_olaboga:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

14 wrz 2012, 11:28

Marta ja odstawiłam zelazo, bo miałam takie zaparcia, ze płakałam w wc; a co dopiero takie malenstwo...

moja mała do południe wisi na cycu non stop, popołudnia i wieczory za to przesypia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 wrz 2012, 11:45

dziewczyny moje dziecko mnie zaskakuje :ico_szoking: mianowicie wczoraj zasnęła o 18 i przespała porę kąpania i spała do 00:45 następnie obudziłą się o 4:25 potem o 06:40 i o 10 i pospałam z nią do 11 a ona przed chwilą się dopiero obudziła :ico_szoking: ja to myślałam ze skoro tak wcześnie zasnęła to pewnie o 6 zrobi mi pobudkę i koniec spania :ico_szoking:

Gosia super ten wózeczek... a powiedz ile taki nowy kosztuje?

Nam w szkole rodzeia mówiłi właśnie o tym zeby karmić maluszki między 3-5 rano bo w tedy poziom prolaktyny sięga najwyższej wartosci w ciągu doby i najwięcej dziecko w tedy się utuczy :-D ale ja karmię w tedy kiedy ona chce nie budzę jej specjalnie i fakt wieczorami domaga się cycora nawet co 1,5h a zazwyczaj 3 wytrzymuje.

Bidulka z Agatki :ico_chory: moja to takjie kupy uwala ze co chwilę pieluchy na przeiwjaku zmieniam bo ona co przeiwjanie to mi robi niespodziankę jak ją podmywam i najczęsciej mi dorama kupę jak już chcę pampka zmienić i mi brudzi flanelkę w tedy :-D

a teraz elży na moim łóżku i rozmawia z lampą :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 wrz 2012, 12:06

najczęsciej mi dorama kupę jak już chcę pampka zmienić i mi brudzi flanelkę w tedy :-D
polecam z rossmana ceratki do przewijania. 10szt kosztuje nie wiem 12zł czy jakoś tak. co prawda ostatnio Agatka wykopuje je spod tyłka ale i tak sie sprawdzają i prześcieradełko na przewijaku piorę znacznie rzadziej niżbym musiała bez nich :ico_haha_01:

Kasiala, widocznie na Kaję działa taka pogoda senna :ico_haha_02:
Tośka_30, a jak twoja kość, mam nadzieję że już mniej boli :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2012, 13:03

Tośka_30, a jak twoja kość, mam nadzieję że już mniej boli :ico_sorki:
właśnie?

Kasiala, ale Kaja ma spanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tomek też takie miał i do tej pory mu zostało :ico_haha_01: za to Maks nie wiem w kogo się wdał :-D
Gosia super ten wózeczek... a powiedz ile taki nowy kosztuje?
to wszystko zależy od wybranych opcji ja mam taki zestaw

Obrazek
tylko że na innym stelażu bo ja mam pompowane koła i skórzaną rączkę
ale ten zestaw co wkleiłam piankowe kola, piankowa rączka z fotelikiem maxi cosi citi i siedziskiem kosztuje 2500zł

na pompowanych kołach i skórzanej rączce czyli tak jak ja mam kosztuje 2800zł

[ Dodano: 14-09-2012, 13:12 ]
i w ogóle za wszystko trzeba dopłacać
mam taki kosz
Obrazek
200zł kosztuje, a bez niego jest taki malutki że do niczego się nie nadaje

chce dokupić jeszcze parasolkę

Obrazek

torbę

Obrazek

i śpiworek do spacerówki

Obrazek


za cały nowy zestaw zapłaciłabym 3835zł

a mnie to będzie kosztowało 1850zł w tym stelaż gondolę i fotelik mam w ogóle nie zniszczony na gwarancji jeszcze :ico_sorki: bo dziewczyna używała pół roku tylko. Mam nadzieję że to siedzisko będzie w dobrym stanie co kupiłam wczoraj.

To się rozpisałam hahaha

[ Dodano: 14-09-2012, 13:24 ]
madleine oglądałam filmik na fb ale Marcinek silny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 wrz 2012, 18:05

gosia888, fajny ten kosz.Ale ceny mają zawrotne :ico_szoking:
madleine oglądałam filmik na fb ale Marcinek silny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Też widziałam :-) Naprawdę bardzo ładnie Marcinek sobie radzi :ico_brawa_01:
Mój leniuch nie lubi leżeć na brzuchu :ico_zly: Coś mu się odmieniło. Jolka w jego wieku przesypiała całe noski na brzuszku i pięknie główkę trzymała :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2012, 20:16

Mój leniuch nie lubi leżeć na brzuchu
u mnei ani Tomek ani Maks nie lubią. Złoszczą się.

[ Dodano: 14-09-2012, 20:16 ]
znaczy teraz Tomek już lubi na brzuchu :-D ale śpi na plecach, ja za to uwielbiam na brzuchu spać.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

14 wrz 2012, 20:23

Coś na wesolo :)



Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku:

1-3 miesiąc

1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co.
2. Następ
nego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad.
3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę.
4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej!
5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko.
6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też!
7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę.
8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa.

3-6 miesiąc

1.Do brzucha przywiąż materac z wodą.
2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty.
3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku!
4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej.
5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody.
6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną.
7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale.
8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś?
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj!

6-9 miesiąc

1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie.
2. Dolej wody do materaca.
3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę.
4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną.
5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy.
6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem!
7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający.
8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko!
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie?

The end

No, dobra, żartowaliśmy, wiemy, że jest to niemożliwe do wykonania. Po prostu odwiedź po raz dwudziesty znajomego proktologa, niech włoży Ci pomarańczę... już on wie, gdzie. Teraz oddychaj głęboko i mocno przyj. Udało się uwolnić od pomarańczy? Wyśmienicie! Możesz już pozbyć się zdechłej myszy i odwiązać materac.

Źródło:gaverdovskaya
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2012, 20:56 przez Mamusia28, łącznie zmieniany 1 raz.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2012, 20:40

Mamusia28, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości