Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

25 cze 2012, 15:16

Murchinson, a co Wam zaproponowano? Ja mam różne oferty, bo my nie jesteśmy związani tylko z jedną firmą, tylko wybieramy sobie najciekawsze według nas oferty. Możemy się spotkać jak masz ochotę, w końcu bliziutko mamy do siebie :-)

Wiesz co, Nikoś wygląda dobrze, bo On generalnie jest drobniutki, a nie wysoki i chudy. Ostatnio miał 82 cm, więc teraz pewno niewiele więcej :-) Jak to lekarka stwierdziła, ma wagę proporcjonalną do wzrostu, więc niedowagi nie ma, po prostu jest drobniak i wyciągnie się w swoim czasie, ważne że przybiera na wadze regularnie :-) Jak się urodził miał 3110g i 52cm.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 cze 2012, 16:23

Ostatnio miał 82 cm, więc teraz pewno niewiele więcej :-)
Matuś tydzień temu na szczepieniu miał 80cm :-) , urodził się 3300 i 53cm. Nasi chłopcy pod względem wzrostu i wagi podobni.

Pani zaproponował nam kilka funduszy-takich co wkładasz pieniądze i dopiero po 10 latach można wyjąć bo jeśli wyjęłoby się wcześniej to traci się 90%. Na razie zainwestowaliśmy te pieniądze inaczej ale gdybyśmy mieli raz jeszcze rozważać taką propozycję to dam Ci znać. A zajmujesz się też doborem kredytów?-pytam bo gdybyśmy jednak zostali w PL to będziemy zmieniać mieszkania więc dobry doradca zawsze się przyda.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

25 cze 2012, 16:34

Murchinson, kredytami się sama nie zajmuję ale mój kolega tak, więc w razie czego pisz, to dam Mu kontakt do Was i się spotkacie. On też wybiera różne oferty z rynku, więc na pewno coś dobrego wynajdzie. Dziś właśnie nasi znajomi u Niego siedzą :ico_oczko:
co wkładasz pieniądze i dopiero po 10 latach można wyjąć bo jeśli wyjęłoby się wcześniej to traci się 90%
My mamy coś innego, ale szczegółów tu nie będę pisać :ico_oczko: Jak będziecie mieli ochotę się spotkać to pisz.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

17 lip 2012, 23:00

Gabi, aż zerknęłam w naszą książeczkę :ico_oczko:

Mój Nikoś na 9 miesięcy ważył 8000 i mierzył 71cm, a w wieku 11 miesięcy ważył 8600 i mierzył 72cm :-) Ładna różnica :ico_oczko:

My w czwartek planujemy iść na bilans dwulatka, to zobaczymy jak tam nasz Maluch rośnie, chociaż jak zwykle pewno drobniutki :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

18 lip 2012, 09:55

Ależ nasz Nikoś też lubi jedzonko :ico_oczko: Niejadkiem nie jest, to na pewno! Tylko On wychowany na piersi, a cycusiowe dzieci często są drobniutkie, no i On z natury jest drobny :-) Modi nigdy nie jadł, kaszek już dłuuuugo nie je, słodyczy nie je tylko owoce, więc Jego waga mnie wcale nie dziwi :ico_oczko:

Gabi, jak ten czas szybko ucieka, prawda??

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lip 2012, 11:31

Lila waży 8600, długosc 71 cm
Pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak ten czas szybko ucieka, prawda??
Oj, leci, leci, nawet za szybko jak dla mnie.

A my znowu musimy wrócić na pepti, a najgorsze jest to, że co 3 m-ce mamy testować czy skaza minęła czy nie. A Matuś bardzo ciężko znosi zmiany mleka, a uczulenie wychodzi po 5-6tyg.

ona .

Re: Witam Łodzianki

24 wrz 2012, 22:04

Łodzianki co tu taka cisza?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość