seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Pomocy! Laurka dla mamy

25 wrz 2012, 09:27

Zacznę może od tego, że jestem nianią dwóch dziewczynek, które są bliźniaczkami i mają 17 miesięcy. Za trzy dni ich mama ma urodziny i bardzo bym chciała z dziewczynkami zrobić jej jakiś prezent. Tylko nie mam pomysłu co to może być? Laurkę własnoręcznie przygotowaną dostałą z okazji dnia matki... więc co tym razem mogę zrobić, by było pamiątką i sprawiło jej radość?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Pomocy! Laurka dla mamy

25 wrz 2012, 22:21

No z takimi małymi dzieciaczkami to ciężko coś wymyślić poza laurką... Bo gdyby były starsze to można byłoby nauczyć je wierszyka albo piosenki, żeby mamie wyrecytowały/zaśpiewały. No ale w wieku 17 miesięcy to niestety nic poza laurką mi nie przychodzi do głowy.

lilo

Re: Pomocy! Laurka dla mamy

26 wrz 2012, 08:51

Można zrobić jakieś fajne zdjęcie dziewczynkom, wywołanie nie będzie dużo kosztowało, można wydrukować też na dobrej kolorowej drukarce i też będzie git :ico_oczko:
Do tego rameczka zrobiona z tekturki i ozdobiona przez dziewczynki.

Ewentualnie jak nie chcesz w ogóle inwestować - odbić rączki dziewczynek umazane farbkami na białym tle, włożyć do takiej ramki jak powyżej i na pewno mamie się spodoba :ico_oczko:

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Pomocy! Laurka dla mamy

26 wrz 2012, 09:02

Dzięki za odpowiedzi :-)
Lilo, to niestety wszystko już było :-) Staram się wymyślać dziewczynkom kreatywne zajęcia więc laurka na dzień matki była "mega wypasiona" - zdjęcia, łapki, stópki i pierwsze mazy dziewczynek flamastrami. Teraz laurki wiszą na ścianie w sypialni :-)

lilo

Re: Pomocy! Laurka dla mamy

26 wrz 2012, 09:12

No to trzeba było tak od razu.

Zróbcie w takim razie bukiet kwiatów z papieru, czy bibuły na przykład.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Pomocy! Laurka dla mamy

30 wrz 2012, 10:29

Chyba nie pomogę skoro łapki, zdjęcie już było.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość