Awatar użytkownika
mariposa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2010, 12:50

23 lip 2011, 11:03

jeśli chodzi o odżywke xtreme lashes to: mi zdecydowanie wzmocniła rzęsy :)– kiedyś wypadały mi dużo częściej, a teraz prawie w ogóle i ta odzywka spowodowała że mam troszkę ciemniejsze rzęsy na końcach. co dało świetny efekt :) bo końcówki miałm tak jasne że ich nie było widać przez co rzęsy wyglądają na krótsze

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

30 lip 2011, 19:32

Ja też jestem za olejkiem rycynowym. Najlepiej wcierać go na noc opuszkami palców, albo dokładnie wyczyszczoną szczoteczką od tuszu
Trzeba bardzo uważać na oczy, aby olejek się do nich nie dostał. Ja używam kremu do rzęs l'biotica, który w swym składzie ma olejek rycynowy. Jest delikatny, mogą go stosować osoby, które tak jak ja używają soczewek. Nakłada się go u nasady rzęs na noc, a przy systematycznych stosowaniu po miesiącu zauważyłam, że rzęsy stały się mocniejsze (wcześniej dość często mi wypadały) i są wyraźniejsze, o wiele ładniej oko wygląda bo choć je widać :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 lip 2011, 19:35

Nie trzeba wcierać opuszkami palców o.rycynowego :ico_oczko:
Ja stosowałam go też bo miałam problem w 1 oku (zresztą fotkę wkleiłam kilka postów wyżej).
Wziełam ze starego tuszu szczoteczke i dobrze ją umyłam żeby nie było na niej tuszu i maczałam tą szczoteczkę w olejku i tak jak maluje sie tuszem rzęsy ja tak samo je "malowałam" ale tym olejkiem. :-)

Awatar użytkownika
misar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2011, 18:42

14 wrz 2011, 21:03

Polecam ten krem do rzęs: Link usunięty przez obsługę forum Możesz go kupić w Superpharm.
Kiedyś stosowałam odżywki z Oriflame i również była bardzo w porządku.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2011, 07:18 przez misar, łącznie zmieniany 1 raz.

Loverdose
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:33

olejek rycynowy lub krem regenerujący L'Biotica

21 wrz 2011, 09:46

Witaj!

Mogę Ci polecić właśnie olejek rycynowy, naprawdę działa! Rzęsy rosną, gęścieją, są mocne i ciemne. Stosowałam dość dużą ilość olejku rycynowego na noc, a rano po umyciu oczu również nakładałam niewielką ilość olejku (żeby nie spływał i się nie rozmazywał). Efekt? Wszyscy myśleli, że mam wytuszowane rzęsy. Wypadały mi rzęsy i na dolnej linii prawie w ogóle ich nie miałam. Naprawdę rzęsy rosną i stają się gęstsze. Jednak, gdy zaczęłam nosić soczewki nie mogłam używać już olejku. Miałam podrażnione oczy, napuchnięte, musiałam z niego zrezygnować. Ale znalazłam coś innego, chyba jeszcze lepszego! Używam od niedawna kremu regenerującego do rzęs L'Biotica i jest genialny. Kosztuje ok 15 zł, krem ten jest dostępny w aptekach lub sklepach internetowych. Jeśli masz jakieś pytania chętnie odpowiem:)

Awatar użytkownika
mrs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2012, 14:37

21 cze 2012, 00:02

używam odżywki cprx, można ją kupić na stronie secret lashes. jest droga dosyć, w promocji 200 zł, ale warta swojej ceny - rzęsy nie dość że się znacznie wydłużyły to pogrubiły się. wcześniej używałam no. aa i nic nie pomogło..

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

05 sie 2012, 23:17

Większość odżywek ma podobne działanie, dlatego proponuję udać się do drogerii (najlepiej jakiejś mniejszej) i porozmawiać z ekspedientką, która na pewno doradzi. Czasem lepiej zapytać niż przepłacać, a skutek i tak osiągnąć mizerny..

scarlett26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2012, 20:22

Re: odżywka do rzęs

01 paź 2012, 20:29

Ja używałam odżywkę do rzęs z loreal :)
obecnie jej nie używam bo widzę znaczną różnicę, rzęsy mi sie zagęściły jednak troszke to trwało ;)

xxmartyna90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2013, 22:02

Re: odżywka do rzęs

19 paź 2013, 22:14

a używał ktoś odżywkę Realash? szukam info ale dużo nie widzę ;/

GoldClinicpl
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2013, 11:13

Re: odżywka do rzęs

23 lis 2013, 11:30

Zarówno odżywki z Loreal jak i tej drugiej firmy,nigdy nie miałam okazji używać więc ciężko mi się wypowiedzieć na ich temat. Widzę,ze cenowo nie prezentują się źle i można przypuszczać,że spełniają swoją rolę.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość