gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2012, 22:36

Madleine, Gosia udanych chrzcin
jeszcze Tosia ma chrzciny.

Madleine a co Ty o 4:35 na forum robiłaś :ico_szoking: no chyba że mam popsutą godzinę na forum bo chyba o godzine przestawioną :ico_olaboga: ale nie wiem w którą stronę.

Kasiala wysłałam priva o zdjęciach.

Marta Ty przynajmniej masz zdjęcia znaczy będziesz miała od szwagra a moje są fatalne. Niewyraźne itp. A najbardziej jestem zła że nie mam takiego rodzinnego z Pawłem Tomkiem i Maksiem. I tak sobie myślę że może bym zrobiła u fotografa parę zdjęć ładnych by mieć pamiątkę. Orientujecie się jaki to koszt mniej więcej jest?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2012, 22:40

Gosia współczuję że tak mąż musi często wyjeżdżać :ico_olaboga:

Powiem wam że dzisiaj tyle co Maksia nachwalili bo to że całą mszę przespał to jedno ale w domu był taki grzeczny. Ładnie siedział u różnych ludzi przysypiał w hałasie normalnie takie cudne dziecko. Dopiero wieczorem trochę pomarudził to na rękach go trzymałam i bujałam :-)

A co do wkładek to te Kasiali rewelacyjne są :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: żałuje że nie miałam ich w lato bo mi się wtedy cycki pociły a te tak super wchłania mleko że cycki sa suche. No i rzadko je muszę zmieniać. Mam jeszcze z 200 sztuk canpola ale sama nie wiem kiedy je zużyje bo chyba na te lansinoh się przerzucę.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2012, 22:52

Marta wiesz jak Patryk sika nawet 3 razy w ciągu nocy to mi się wydaje że to za wcześnie na nocne wysikiwanie. Spróbuj mu pomierzyć ile on sika na raz. Tak przez cały dzień by było wiarygodnie. Może on ma jeszcze taki mały pęcherz. Często w dzień sika? Dużo na raz robi?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 paź 2012, 23:41



Madleine a co Ty o 4:35 na forum robiłaś :ico_szoking: no chyba że mam popsutą godzinę na forum bo chyba o godzine przestawioną :ico_olaboga: ale nie wiem w którą stronę.
dbra masz godzinę :-) pisałam z komórki jak usypiałam małego w nocy :-)

My juz po chrzcinach.Mały całą mszę przespał jak zabity :-) Grzeczny był bardzo - jutro wstawie zdjęcia.
Jestem masakrycznie padnieta no i jak to ja matka kwoka dostawałam szału jak całą rodzina ciągle brała Marcinka i tak biedny latał z rąk do rąk :ico_noniewiem:

Dostalismy ładne prezenty - ale o tym tez jutro.
Dobranoc!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 00:02

jak to ja matka kwoka dostawałam szału jak całą rodzina ciągle brała Marcinka i tak biedny latał z rąk do rąk :ico_noniewiem:
Hehe...ja też nie lubię jak dziecko przechodzi z rąk do rąk. Wydaje mi się że jest takie wygłupione i wymęczone :ico_noniewiem:

A co do prezentów... właśnie Madleine i Gosia co dzieciaczki dostały?

Tymek zebrał troszkę ciuszków. Od chrzestnej na pamiątkę obrazek srebrny - Matkę Boską z dzieciątkiem a z tyłu grawer (uwielbiam takie przemyślane prezenty- pamiątka na całe życie) a od reszty kasę... 1300zł łącznie :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 10:04

...ja też nie lubię jak dziecko przechodzi z rąk do rąk
u nas Maks głównie siedział u szwagierki jednej i drugiej i nie przeszkadzało mi to :-) Zresztą Maks jak mu ktoś nie podpasuje to płacze więc jak nie płakał to znaczy że w porządku było :-)

Co do prezentów dostał złoty łańcuszek i 2500zł

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 10:11

Witajcie - chciałam zapytać bo piszecie o tych wkładkach stosujecie je bo leci wam pokarm? Czy dla higieny? Ja mam piersi suche jedynie jak zaczynam karmić w nocy i mala zje z jednej piersi to czuje napiecie w drugiej i czasami poleci kilka krople ale to juz wiem zeby odpiac stanik i wytrzec pielucha i stanik mam suchy.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 10:17

Mał dostał 1100 zł,takie wypasione krzesełko do karmienia ( w sklepie kosztuje 700 zł )
Obrazek ( mnie osobiscie sie srednio podoba,no ale... :ico_oczko: )
,bujaczek z fisher price i zabawkę,zloty lancuszek,srebnry smoczek do ktorego sie wklada pierwszy zabek,sztucce grawerowane i ubranka :-)
Zdjęcia są na Fb jak cos :-)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2012, 14:50 przez Madleine, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 10:51

Gosia wysłałam Ci PW odnośnie tego sikania Patryśkowego bo ty w tym temacie obeznana :ico_sorki:

Super zdjęcia i prezenty :ico_brawa_01: szczególnie ten srebrny smoczek- genialny pomysł :ico_brawa_01:

Mamusia ja jak wkładki nie założe to karmiąc z jednej piersi druga zalewam całą bluzke, takie mam zaworki nieszczelne :ico_nienie:

Agatke zostawiłam dziś na 15 min sasiadce bo do pkola smyka wiozłam a tak paskudnie jest. Wracam a zołzinka mała wyje jak syrena. uspokoićjej nie mogłam :ico_olaboga:

wkładki Lancośtam The BEST!!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 paź 2012, 14:04

Marta mamuni córunia z Agatki :ico_haha_01:
Mi też cieknie z jednej piersi jak drugą... i jak mały śpi ponad 3 godziny i pomyślę sobie że pewnie zaraz będzie głodny to też mi cieknie :ico_szoking:

Madleine śliczne prezenty. A ten smoczek to taka wieczna pamiątka...tak jak ta Bozia z dedykacją którą Tymek dostał :-)
Ja każdej chrześnicy prócz kasy dawałam srebrną łyżeczkę na której grawerowałam datę, godzinę narodzin, wagę, długość i dedykację :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość