Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

07 paź 2012, 11:27

misia81 super,że już w domku jesteś i są dobre wieści,krwiak się zmniejsza i oby tak dalej :ico_sorki:

Bea za ciebie będę trzymała jutro bardzo mocno kciuki aby też wszystko było dobrze :-)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: wiosna-lato 2013

07 paź 2012, 12:44

Bea trzymaj się :ico_pocieszyciel: Trzymam kciuki, zobaczysz, na pewno wszystko będzie dobrze :-)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 08:02

MIsia super wieści! Wiedziałam, że będzie dobrze, ale strachu się najadłaś. Ja plamiłam w piątek po cytologii - tez przezyłam swoje :/
Bea czekamy na dobre wieści :) Bo będą :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 10:08

Troszke mnie tu nie bylo caly weekend i same dobre wiesci :) Misi super ze juz jestes w domu:) kochana wyleguj sie w lozku ile sie da i dbaj o siebie i malenstwo :* Bea trzymam kciuki za Ciebie bedzie wszystko dobrze! po tym nieprzyjemnym incydencie z USG u mnie jak na razie wszystko OK. i oby juz tak zostalo :) wczoraj poznym popoludniem wrocilam z chrzcin droga powrotna tak mnie wymeczyla ze padlam jak mucha i spalam jak zabita :) wszedzie dobrze ale w domu najlepiej! tez sie ciesze ze juz jestem w domu. w konuc bede na bierzaco z Wami dziewczyny :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 11:48

monika, jej, już masz skończony 10tc! Kiedy to zleciało???? zaraz będziecie świętować wszystkie donoszone ciaże.
Czy tylko mi się wydaje, że ciąża u innych dziewczyn szybciej ucieka niż własna? :D

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 16:22

Hej Dziewczyny! Poszłam dzisiaj na to usg jak na skazanie, z kluchą w gardle i ściskiem w żołądku. Pani doktor zaczęła że nie ma dobrych wieści, nie ma FHR, ale że dobrze że poczekaliśmy bo przynajmniej się upewniliśmy. Ja już łzy w oczach, a ona jakby dla dopełnienia formalności kontynuuje opis tego co widzi: "w jamie macicy widoczny nieregularny pęcherzyk ciążowy, wielkość 46mm, wewnątrz pęcherzyka nieregularny pęcherzyk żółtkowy, bez widocznego FHR. Przykro mi pani Beato, to wszystko"
WSZYSTKO??? A ja na to, że przecież tydzień temu nie było ŻADNEGO PĘCHERZYKA!
Nie wiem już czy dobrze zrobiłam, ale znowu się nie zgodziłam na zabieg. Pani doktor przyznała mi rację. Powiedziała, że gdyby ona była mną to pewnie postępowałaby tak samo, bo wiadomo, serce matki mówi co innego i rozsądek lekarza też co innego. Ale ponieważ jest po tej drugiej stronie, to obstaje przy tym, że biorąc pod uwagę swoją wiedzę i doświadczenie, to raczej nic z tego nie będie ale oczywiście możemy jeszcze poczekać.
Jeszcze mi powiedziała, że w pęcherzyku powinna być widoczna tarcza zarodka, a jej nie ma i to właśnie według niej przesądza sprawę

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 16:51

hej podczytuję was trochę
Bea dobrze że nie zgodziłaś się na zabieg,na tym etapie nie musi być jeszcze słychać serduszka,jest pęcherzyk,jest ciałko żółte więc poczekaj jeszcze,a najlepiej idź do jakiegoś innego lekarza.Ogólnie to powinnaś jeszcze zrobić betę czy rośne.ja dwie ciąże straciłam i wiem trochę na ten temat.Jeśli wcześniej nie było pęcherzyka a teraz jest to jest szansa.Trzymam za was kciuki bo wiem jakie okropne jest to czekanie. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 17:03

Bea jeszcze jak widać nic nie jest przesądzone :ico_sorki: idź do innego lekarza jeszcze zrobić usg,wybierasz się? czy umówiłaś się u tej samej lekarki co dzisiaj byłaś?

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 18:05

Agnieszka
wcześniej nie było pęcherzyka a teraz jest to jest szansa
też mi się tak właśnie wydaje, dlatego poprosiłam o ten tydzień :)

Ania
idź do innego lekarza jeszcze zrobić usg,wybierasz się? czy umówiłaś się u tej samej lekarki co dzisiaj byłaś?
umówiłam się u tej samej, bo to wszystko działo się w szpitalu i głównie ona robiła mi badania, ale tak sobie myślę że rzeczywiście umówię się u kogoś innego. Tylko że w moim mieście to wszyscy ginekolodzy pracują w jednym szpitalu i oprócz tego mają swoje przychodnie. Więc chyba uderzę do innego miasta. Jest możliwość około 20km, więc nawet gdybym później tam miała jeździć częściej to nie tak źle :)

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

Re: wiosna-lato 2013

08 paź 2012, 18:06

Zawsze coś mi nie wychodzi kiedy wstawiam cytaty :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość