Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

pomysł na biznes

03 paź 2012, 14:03

dziewczyny jestem w trakcie pisania biznes planu. bede strac sie o dotacje na otwarcie działalnosci gospodarczej. mam pomysł na otwarcie sklepu z odzieza uzywana tylko i wyłacznie dla dzieci. U nas w miescie jest mnóstwo lumpeksów ale głownie bazuja na sprzedazy damskiej. zastanawiam sie jak rozwinac sprzedaz zeby zachecic klienta do kupna u nas i przede wszystkim zeby dotacje dotacje bo bez tego ani rusz a chetnych jest duzo. tak wiec prosze o burze mózgów hehe. wymysliłam juz cos takiego ze bedzie mozna tez wymieniac odziez na inna np . kupujac zaokreslona kwote towar ,bedzie mona kutrke dziecieca wymienic na inna.....tego nie ma nigdzie.....dodatkowo jeszcze sprzedaz przez internet. odzie bedzie uzywana oraz outletowa. prosze podrzuccie mi jeszcze jakis pomysł. czego jako klientki byscie oczekiwały od takiego sklepu. musi byc cos super zeby dostac to dofinansowanie ( 1 na 10 dostaje ) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: pomysł na biznes

04 paź 2012, 09:11

co do dofinansowania u nas w okolicy urzędy nie dają kasy na odzież używana, wiem bo koleżanka sie dopytywała w urzedzie w swoim miescie a u mnie pracuje mama i wiem ze tez na taka działalność nie ma dotacji

lepiej sie dokladnie dowiedz czy są jakiekolwiek szanse....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: pomysł na biznes

04 paź 2012, 17:40

u nas też nie ma dotacji na tego typu działalność, ani na sprzedaż przez internet.

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: pomysł na biznes

10 paź 2012, 13:56

podoba mi się pomysł z wymianą rzeczy. Ogólnie miejsce powinno być przyjazne dla mam i dzieci - jakiś kącik do zabawy, łazienka. Ważne żeby ciuszki były dobrze odkażone, mi by zależało skoro to odzież dla dziecka, żebym miała pewność, że niczym się niej nie zaraz, nie dostanie wysypki, etc.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: pomysł na biznes

31 mar 2016, 18:01

My chcemy otworzyć mały salon. Będziemy go budować i niedługo na pewno się tym zajmiemy. Będzie trzeba namalować linie na jezdni, żeby wszystko było bezpieczne, ale mamy już od tego sprawdzoną firmę:)

Jolanta35
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2014, 13:05

Re: pomysł na biznes

06 kwie 2016, 17:59

Jak piszesz bez dotacji ani rusz, to lepiej nie zakładaj biznesu, bo go nie rozwiniesz. I nic z tego nię bedzie. I pisze całkowicie serio, po prostu szkoda czasu. I naszych pieniędzy, bo dotacje nie biorą się z nieba.

optimed pro office opinie

Karolcia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:11

Re: pomysł na biznes

25 kwie 2016, 11:31

Moim zdaniem teraz jest całkiem dużo możliwości założenia własnego biznesu. Gdybym miała troszkę więcej pieniędzy odłożonych to z pewnością postawiłabym na budownictwo. Póki dostajemy pieniądze z UE na rewitalizacje i rozbudowy to z pewnością założyłabym firmę oferującą sprzęt budowlany. Mniejsze firmy często dostają niezłe zlecenia, bo są tańsze, ale nie posiadają odpowiedniego sprzętu. Taki najczęściej wypożyczają. I właśnie w coś takiego bym zainwestowała. A jak się "plony" skończą to takie maszyny można wsprzedać na wschód.
Obrazek

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: pomysł na biznes

25 kwie 2016, 15:44

Dobry biznes to kawiarnia, restauracja, pizzeria tego typu lokale zawsze mają wzięcie, początkowo jest ciężko ale jak już ludzie przekonają się to wracają i interes się kręci :)

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: pomysł na biznes

26 kwie 2016, 12:54

W prowadzeniu własnego biznesu bardzo pomagają dobre programy wfirma np ten https://wfirma.pl/kadry-i-place-online
Kadry i place online to program do tworzenia list płac, naliczania podatków itp. Prosty w obsłudze i do kupienia w cenie promocyjnej.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: pomysł na biznes

06 maja 2016, 14:05

Moi rodzice mieli pomysł na własną restaurację i chociaż rzucili się na głęboka wodę bo nie mieli w tym zakresie żadnego przygotowania. Ale wiele się nauczyli i uczą się dalej. Przede wszystkim starają się nie stać w miejscu tylko ciągle się rozwijać, stawiają na nowe pomysły i rozwiązania. Dzięki czemu nie narzekają na brak zainteresowania. Ostatnio postanowili włożyć pieniądze w nowy, bardziej nowoczesny sprzęt i długo rozglądali się za właściwą fabryką maszyn gastronomicznych. Łatwo nie było ale podobno już coś mają.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość