SheMore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2012, 14:38

Stylizacje uniwersalne

17 lip 2012, 11:47

Czy lubicie stylizacje uniwersalne? Takie, które można wykorzystać na wiele okazji np. do pracy ale i na wyjście po pracy (bez zbędnego przebierania ) ? Macie coś takiego w swojej szafie?;-)

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

05 sie 2012, 22:58

Chyba każda kobieta posiada taki uniwersalny zestaw. Do pracy, po pracy. Podobnie jest z butami - mogą być zarówno eleganckie, ale jednocześnie idealnie komponować się z tzw. stylem miejskim (spacer, zakupy) Mały obcas, łagodny krój, stonowany kolor i zamiana koszuli na wygodny sweterek - gotowe.

technik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:54

Re: Stylizacje uniwersalne

10 paź 2012, 16:11

Ja stawiam na umiarkowaną elegancję. Lubię nosić szpilki, nawet na co dzień i mam w swojej szafie dużo sukeinek i spódnic. Często wieczorem wystarczy dodać dodatki lub zmienić fryzurę i można iść do miasta.

Lubię też styl Vintage i mogę wam polecić tego bloga http://vintagegirl.blox.pl/2012/09/Jesi ... ocket.html bo można na nim znaleźć mnóstwo inspiracji.

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: Stylizacje uniwersalne

29 sty 2013, 11:17

Dzięki za polecenie,na pewno tam zajrzę w wolnej chwili. Poza tym sama mam kilka par butów,zarówno tych wyjściowych,eleganckich jak i sportowych. Teraz królują ciepłe kozaki,bo pogoda nie sprzyja zakładaniu czegoś innego:)

Awatar użytkownika
omodziepl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2013, 12:05

Re: Stylizacje uniwersalne

30 sty 2013, 21:00

Dla mnie taką stylizacją uniwersalną są dobre ciemne jeansy, najlepiej rurki do tego obcisła bluzeczka, a na to marynarka. Do tego zestawu w pracy zakładamy baleriny a na imprezę szpilki. Drugą uniwersalną stylizacja dla mnie jest sukienka lub tunika plus leginsy czy fajne rajstopy z butami postępuje podobnie.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Stylizacje uniwersalne

07 lut 2013, 08:59

Dla mnie taką stylizacją uniwersalną są dobre ciemne jeansy, najlepiej rurki do tego obcisła bluzeczka, a na to marynarka. Do tego zestawu w pracy zakładamy baleriny a na imprezę szpilki. Drugą uniwersalną stylizacja dla mnie jest sukienka lub tunika plus leginsy czy fajne rajstopy z butami postępuje podobnie.
Dokładnie to samo miałam ochotę napisać :). Zgadzam się w stu procentach.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Stylizacje uniwersalne

22 lut 2016, 16:35

Zdecydowanie rurki, bluzka plus marynarka damska i całość wygląda idealnie ;) Ja od dawna takie zestawy noszę i czuję się w nich niesamowicie. Kiedyś chodziłam w dresach, nie zwracałam uwagi na to jak wyglądam i czułam się źle.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Stylizacje uniwersalne

23 lut 2016, 11:22

Ciemne porządne dzinsy i lejąca bluzka lub koszula :) a jak ma byc bardziej codziennie to jakiś cienki sweterek, a buty to zależy od pory roku :)

oliwka83
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2016, 15:24

Re: Stylizacje uniwersalne

23 lut 2016, 13:21

Ja jako ogromna fanka sukienek i spódnic podam swoją uniwersalną stylizację. Z racji takiej, że w sukienkach chodzę na co dzień dla mnie uniwersalną opcją jest szara/ czarna sukienka + kryjące rajstopy. Do tego do pracy: marynarka, baleriny i skromna biżuteria, na wyjście ze znajomymi: szpilki, rockowa kurtka i mocna biżuteria :D

Awatar użytkownika
DorSta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2016, 13:46

Re: Stylizacje uniwersalne

23 lut 2016, 14:02

Mała czarna sukienka jest moim niezbędnikiem dla każdej okazji, kiedy "nie mam" co ubrać :-)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość