margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

11 paź 2012, 11:24

Margolcia ta mgiełka zawiera jód więc dodatokwy plus jest mam też solankę termalną do kąpieli i do nawilżacza też jest fajna całkiem inaczej w domu jest jak nawiżacz z solanką włączę :ico_brawa_01:

a mgiełkę stosuje się tak jak sól fizjologiczną tylko rozcieńcza się ół na pół z wodą ja sobie szykuję zawsze butelką takiej rozcieńczonej żeby mieć gotową do inhalatora a kupiłam na allegro bo w aptece na razie nie mają bo w hurtowniach nie ma dostępnej i kupując dwie butelki wyszło mi 16zł za butelkę 950ml
]
dziękuję Ci bardzo za informacje właśnie zamówiłam ją sobie w aptece doz i butelka 950ml tam 11zł :-)
A ja mam prosbe jakbyscie pokazaly jakie macie inhalatory ?
my mamy taki
Obrazek

używamy go już 2 rok i nie narzekamy :)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

11 paź 2012, 12:11

właśnie zamówiłam ją sobie w aptece doz i butelka 950ml tam 11zł :-)
no u mnie niestety nie ma ani jednej apteki z tej sieci w pobliżu i nie opłaca mi się już tam zamawiać :ico_placzek: :ico_placzek: a jeszcze w tamtym roku całą wyprawkę tam kupowałam dla Kuby :ico_noniewiem:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 paź 2012, 08:34

Gabi-u nas dzisiaj -4 st :ico_olaboga:
Ja bym założyła zimową

No i stawiam za 8 miesięcy i 6 zębeoli Iguli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 paź 2012, 09:23

Agaa brawa za zębole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i :ico_tort: na 8 miesięcy

u nas wczoraj się druga dwójka u góry przebiła :ico_brawa:

Gabi u mnie dziś nocka tak samo ja poszłam spać po północy a Kuba się przebudziło koło 1 potem jeszcze ze dwa razy i pobudka całkowita o 5:30 i ja nie wiem jak się nazywam a on teraz sobie smacznie śpi :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 paź 2012, 10:15

Witajcie no przymrozki już są, auta drapać trzeba. Ja mam cieplejsze jesienne dla Martyny kurtki nawet na lekką zimę się nadadzą :) Takze ja zimowej jeszcze nie ubieram. Wole na cebulkę.
A moja panna zasnela wczoraj przed 18 doslownie padla i wstala po 7 dzisiaj. Podziwiam ja za te spanie. Jedynie pieluche jej zmienilam to sie przebudzila dostala mleko na kolacje zjadla i odplynela dalej :O

Brawa dla Igi za mase ząbkow i dla Kuby za kolejne :)
A moje dziecko jak uparte z wyjsciem bylo tak i uparte ma zęby :D
Mala spi nadal ja zdazylam byc w sklepie i z psem na spacerze a ta dalej ma smaczna drzemke... Szalona !

Tak sobie ostatnio myslalam ze szkoda jakby watek nam upadl bo coraz mniejsza garstka nas tu pisze :( Nie wiem jak wy ale ja z Wami zzylam i szkoda by mi bylo sie "rozejsc". Chociaz jak po watkach patrze to nie tylko u nas ten problem. Chyba spore znaczenie mimo wszystko ma nowy wyglad forum.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

12 paź 2012, 16:50

hej
no ja mam podobne odczucia Mad - jeszcze parę tygodni temu, jak tu tak gwarno było, to ja dosłownie nie mogłam się doczekać codziennie rano, kiedy włączę komputer i poczytam, co tam nowego, zaczynałam dzień od forum :-D a teraz jakoś tak, każda poszła w swoją stronę, coraz mniej do pisania widocznie.... w ciąży to się działo - przede wszystkim czasu w nadmiarze miałyśmy :ico_oczko: teraz od naszych dzieci chyba w dużej mierze uzależnione jest, kto jak często zagląda.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

13 paź 2012, 09:10

Witam ja już zaliczyłam zakupy bo od jutra mój sklep jest zamknięty do remontu i dziś była wyprzedaż produktów z chłodni, warzyw i owoców to pokupiłam trochę mieska na zapas owocków jogurtów także na najbliższy tydzień nie kupuję nic z chłodni i będę wypoczywac od poniedziałku bo mam urlop a potem na inny sklep trzeba będzie iść :ico_noniewiem:

u nas też rano zimnica i jak idziemy Olke zaprowadzić do szkoły to ubieram Kubie ocieplane sztruksy i kurteczkę taką jesienną cieplejszą i rękawice obowiązkowo bo ona strasznie marznie w łapki :ico_noniewiem:

a że na wątku coraz ciszej to ja już przyzwyczajona, choć z grupą z 2005 roku do dzisiejszego dnia dość regularnie piszę choć miałam dłuuuugą przerwę kiedy wogóle na forum nie wchodziłam

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 paź 2012, 09:41

witam sie i ja niedzielnie :))
wasze maluszki to też takie"cycki mamusi"?? z Melką ostatnio to masakra sama się nie pobawi muszę siedzieć obok niej na podłodze :ico_olaboga: jak Igor prosi abym się z nim pobawiła to gdzież tam nie ma opcji mała "jędza" płacze i nie da mi sie zostawic :ico_olaboga: :ico_olaboga:

z tych lepszych wieści to Melka zrobiła dziś jeden samodzielny kroczek!! niby nie wiele ale jest!! :ico_brawa_01:
I jeszcze sie pochwalę Lila nauczyła się pokazywać "jaka jest duża"
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
rękawice obowiązkowo bo ona strasznie marznie w łapki :ico_noniewiem:
i nie denerwuję sie on w rekawicach?? Melce jak założę to masakra!! nie chce ich gryzie je sciaga i płacze a co bedzie zimą ?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 paź 2012, 09:51

Witam niedzielnie
Ja dziś miałam do pracy iść ale zmienili mi wczoraj grafik i mam wolną niedzielę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i nie denerwuję sie on w rekawicach??
nie no tak dobrze to nie jest tyle że on jest bardzo spokojny i po prostu je co chwilę ściąga a ja zakładam a jak widzi że nie odpuszcze to zaczyna ściągać czapkę bo też nie lubi :-D :-D

Margolcia wielkie brawa za pierwszy kroczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tylko patrzeć jak Ci córa bedzie biegać

Gabi super Lilusia się uczy nowych rzeczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

14 paź 2012, 09:53

nie no tak dobrze to nie jest tyle że on jest bardzo spokojny i po prostu je co chwilę ściąga a ja zakładam a jak widzi że nie odpuszcze to zaczyna ściągać czapkę bo też nie lub
u nas czapka to nagminnie jest ściągana jak założę taką wiązaną to aż fioletowa się robi tak ciągnie :ico_smiechbig: (nie no żartuję z tym fioletem) a jak jakąś nie wiązana to kaptur na nią i aż tak nie sciaga
z rękawiczkami nie ma az tak dobrze :ico_nienie:
mam wolną niedzielę
super!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość