martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

21 paź 2012, 20:02

martuss, zapraszam do odliczania od 120! :) JUŻ CZAS!!!!! :D
ojej to juz :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak szybko, teraz juz z gorki chyba...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

22 paź 2012, 08:14

zleci, zleci :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

23 paź 2012, 07:55

Ja tez urosept biore co roz ale nie koncze opakowania hehe taka juz jestem lykam aby magnez i co drugi trzeci dzien witaminy matruelle.

Bylam w sobote usg ale maly buziaxzka nie pokazal bo sie bawil pepowina, ale dostalam ladnezdjecie 4 d dupki hehei to co jest miedzy nogami niezle nie.

Ja juz 30 tydzien w sumie z usg wychodzi 29 grudnia termin, a ji naprawde juz ciezko wstac waga mi sie spalilaa alez 12 jak niewiecej kgjuz mam na plusie, jak ja to potem zrzucejeszcze mam nadwage po klaudii ehh do porodu bedewazyc z 95 kg:-[ potem biore sie zasiebie bo tak byc nie moze.

Jaogolnie to strasznie nerwowa jestem a wiadomo 4latkadomui31 letni maz to czasem wybucham, i sie wyzywam

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

23 paź 2012, 19:55

Bylam po wyniki moczu dzis,no i okazalo sie ze mam bakterie :ico_sorki: najblizsza wizyta u lekarza na 2 listopada, musze powtorzyc badania jeszcze raz. Jutro koncze antybiotyk,i jeszcze pije sok z zurawiny-podobno ,ze to tez pomaga?!
lykam aby magnez i co drugi trzeci dzien witaminy matruelle
Ja zakupilam sobie zestaw witamin dla :ico_ciezarowka: i lykam codziennnie (zaczelam od ubieglego piatku).
z usg wychodzi 29 grudnia termin
Wow to juz tak bliziutko, masz juz wszystko przygotowane?bo my jeszcze nie zaczelismy robic zakupow,jak narazie tylko sie rozgladamy :ico_haha_01: dopiero na nowy rok planujemy rozpoczac przygotowania.
Jaogolnie to strasznie nerwowa jestem
To wszystko hormony,ja tez mam napady nerwow,ale wyzywam sie wtedy na pracy :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 07:05

Wow to juz tak bliziutko, masz juz wszystko przygotowane?bo my jeszcze nie zaczelismy robic zakupow,jak narazie tylko sie rozgladamy dopiero na nowy rok planujemy rozpoczac przygotowania.
no ja juz mam wszystko ppospieszylam sie hehe ale co tam zostalo mi kupic tylko duperelki takie urzadzenie elle tens, poczytaj o tym.

martuss ja dosc czesto mam bakterie w moczu, a co do wqitamin biore od poczatku ciazytylko zapominam ich brac codziennie ale lekarz powiedzial ze ta matruelle moge brac 3 razyw tyg aby.

ja nie potrzebuje budzika moje dziecko wstaje od malego razem z kurami dzis 5:50 super:D

mąz w pracy ja ide aby pozamiatam i przemyje podlogi i szczerze nie wiem co tu robic nie bede sie czepiac szczegolow, chcialam pomyc okna itd i firanki ale najpierw kupie nowa zmiane a potem to zrobie

Lidka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2012, 09:29

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 09:43

cześć, nasz termin to luty :))) póki co uważnie śledzę forum i Wasze BEZCENNE doświadczenie. Zazdroszczę że większość z Was ma takie fajne związki (np. po 8 lat!)... Ja niestety mam z tym kłopot i w tej chwili zamiast w zdrowe diety wczytuje się w alimenty link usunięty przez obsługę forum. Może znacie też inne fajne strony z poradnikami prawnymi ?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 13:19

Hej, ja dzis czuje sie okropnie dobrze ze jestem dzis w domu to sobie pospalam troszeczke :ico_sorki: :ico_sorki:
elle tens
hm nigdy o tym nie slyszalam,wyglada to dosyc ciekawie, rozejrze sie czy u nas (w anglii) tez jest mozliwosc stosowania tego,musze glebiej sie w to wczytac i popytam na kolejnej wizycie z moja polozna! i mam tez jedno spotkanie odnosnie znieczulenia podczas porodu,wiec tez popytam.

Ja mam zamiar dzis robic golabki,ale niewiem co mi z tego wyjdzie,musze sie pozbieraz troszke!!! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 13:37

martuss mieszkas w anglii? Super ja wszystkieciuszki a z londynu kolezanka mi przywiozla=) oczywiscie prosilam ja o to... ja mam wozek bebe confort stretty polecam naprawde zgrabny i lekki

A ja dzis zaliczylam zyganko kurde jakos tak mi sie nie dobrze zrobilo, a mam lchote na slodkie non stop, dzis znowu przesadzilam a potemsie dziwie ze gruba ale na pewno schudne najwazniejsze by Wiktor zdrowy byl.

Klaudia spi, ja gotuje krupnikdla tescia ktorego nie trawie. I czekam na ukryta prawde bo wczoraj nie obejrzalam bo cora wyciagnela nas na orlen na hot doga hehe


Witaj lidka, co do alimentow sa porady prawne bezplatne w kazdym miescie, ale ztego co wiem sa to smieszne pieniadze zwlaszcza jak facet mamaly dochod... a co sie stalo,ja ze swoi m wsumie krotko jestem bo 5 lat ;)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 15:16

mieszkas w anglii?
tak mieszkam wlasnie w anglii,jakies 50km na polnoc od Londynu.
wozek bebe confort stretty
to wozek tez kolezanka Ci kupowala tutaj? oplacalo sie cenowo i z przesylka? coprawda nie orientuje sie jakies sa ceny u nas w Polsce wyposazenia dla malenstwa kieruje sie tylko tym co tu jest,i wybieram gdzie taniej, ale juz wiem napewno ze czapeczki bedzie mi siostra przesylala z Polski,bo tu nie ma zadnych czapeczek wiazanych i wszystkie takie dziwne sa jak z siostra patrzylam jak byla u mnie 2 tyg temu.

A wiecie musze sie wygadac,bo trzymanie tego w sobie nie wychodzi mi najlepiej... jestem zalamana,mialam nadzieje ze po porodzie moja mama przyjedzie do nas- tak chcialabym miec kogos z doswiadczeniem w poblizu,obawiam sie ze sobie nie poradze ze wszystkim, wiec rozmawialam z moja mama i jak jej powiedzialam to ona od razu,ze NIE,zebym sobie z glowy wybila,ze sobie sami wychowamy... itd :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: moja ostatnia nadzija rozprysla jak banka na wodzie!!! Ciezko mi troszke z tym...

Wybaczcie ze wylewam to tutaj,ale juz nie moge tego dluzej trzymac w sobie...

A teraz juz ide do kuchni,wpadne wieczorem moze troszke.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 paź 2012, 15:56

martuss a czego mama ci tak powiedziala kurde moja to od razu by przyleciala abym jej oplacila pobyt itd, napewno dacie sami rade ale zawsze liczy sie pomoc a pracy pezy dziecku jest duzo a mmalo cierpliwosci

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość