Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 paź 2012, 10:06

hej.
u nas buro i ponuro,mżawka cały dzień
no i u nas dziś też taka pogoda :ico_zly: wczoraj w miarę ładnie było a dziś mżawka i ponuro tak :-/
mały ma już na liczniku 8350 i oficjalnie wchodzimy już w ubranka rozmiar 74 :)
no to kawał Szymonka jest już :ico_brawa_01:
iw_rybka pisze:Normalnie się wyspałam

a jak to jest??? Co to za wspaniały stan???
ja się wysypiam, bo od jak młodemu ząbki nie wychodzą to jest aniołek, ale trochę dobijają mnie pobudki o 5.30 :ico_wstydzioch: a najgorsze jest to że on się obudzi, godzinkę postęka i potem śpi do 8 a ja już zasnąć nie mogę :ico_zly:
ostatnio coś się dzieje u nas- 2 dni łobuz nie pije mleka w dzień- tylko na kolację 180ml. dziś nawet jak obudził się o 5 to nie wypił nic, apetytu nie ma na mleko, bo resztę je normalnie- kaszkę, obiadki, deserki i jogurty to wcina aż się uszy trzęsą.. boję się że to są pierwsze objawy różyczki- siostrzeniec M miał tak samo 3 dni nie jadł, potem plamki wyszły...a jutro szczepienie i nie wiem co teraz..
no i koniec pisania bo Piotrek chce pisać ze mną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 paź 2012, 19:52

dzwoneczek - jak tak mi ostatnio Szymek dawal do wiwatu nocami,to zaczelam doceniac ten stan wyspania!

Aska - Ty koniecznie powiedz lekarzowi,ze maly mial stycznosc z choroba zakazna!

A tu moj dzielny chlopczyk :)

Obrazek


dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 paź 2012, 21:55

ryba masz cudne dzieciaczki! Choć ja przy charakterkach moich chłopcow nie wytrzymałabym jeszcze trzeciego dzidziusia :ico_szoking: ja już nie mogę sie doczekać gdy Patryk skończy 4-y latka :ico_oczko: :-P . Fajnie Zuzi, ja zawsze marzyłam choć o jednym bracie...a ona ma az dwoch!!! Super już Szymuś siedzi...mimo ze narazie podparty poduszeczką...ale jeszcze w takiej postawie pionowej go nie widziałam...przystojniak następny Ci rośnie! :-D

Asiu ...ryba ma rację...trzeba powiedzieć o tym pielegniarce...Patryka nie zaszczepili gdy Dawidek miał wirusówkę!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 paź 2012, 23:32

Ja ci powiem,ze ja po Szymonie tez juz bym 4 nie chciala...On nie jest zly ale baaardzo absorbujacy,wciaz domaga sie uwagi - Andrzejek i Zuzia byli zupelnie inni ! No ale pocieszam sie,ze te takie wypieszczone,wynoszone na raczkach dzieci wyrastaja na takich otwartych i odwaznych ludzi :)

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 paź 2012, 09:22

Witajcie!
U nas juz zimowo :-( za oknem mroz i pozostalosci sniegu ktory wczoraj sypal.

Ja bylam u lekarza i okazalo sie ze mam ta chorobe bostonska - czyli dzieci przedszkolnych. Kazala mi normalnie karmic piersia mala jak do tej pory. Jak narazie u dziewczyn nic nie wychodzi, ale to jeszcze nic pewnego ze je ominie.

Rybka Szymus super juz siedzi;) Cala trojeczka zreszta super jest :-)

Asienka i jak tam Piotrus?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 paź 2012, 16:35

hej :-) my po szczepieniu.. powiedziałam pediatrze o tej różyczce a ona na to że jak dziecko byłoby do 2 miesięcy po szczepieniu na różyczkę to ok, ale jak jest prawie rok od szczepienia to ona wątpi że to była różyczka.. tylko że różyczkę diagnozowała bardzo doświadczona pediatra, która jest znana ze swej trafności rozpoznawania chorób i włączanego leczenia.. w każdym razie ta moja pediatra powiedziała że możliwość kontaktu z jakąkolwiek chorobą nie jest przeciwwskazaniem do odwołania leczenia a poza tym szczepionka na wzw b jest łagodna, ale bardzo dobrze że powiedziałam jej o wszystkim..
a poza tym mały waży 9,9kg, co daje przyrost 400g/miesiąc.. zmierzyć nie dało rady dokładnie, ale jest ok.73-74cm. i mój dzielny synek nawet nie zapisnął przy szczepieniu, jedynie już po wszystkim zrobił do pani pielęgniarki piękną minkę- podkówkę :ico_haha_01: i w końcu mamy spokój ze szczepieniami na pół roku :ico_brawa_01:
justyna czytałam o tej chorobie, strasznie te pęcherze wyglądają :ico_pocieszyciel: ale rzeczywiście mają ją z reguły dzieci :ico_oczko: zdrówka i trzymam kciuki aby dziewczynki nie dostały jej :ico_sorki:
rybka Szymek jaki przystojniak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szukałam takiego pajacyka podobnego do tego tygryska Szymka ale nigdzie nie ma :-? a strasznie mi się podobają takie :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 paź 2012, 16:50

a poza tym mały waży 9,9kg, co daje przyrost 400g/miesiąc.
- kawał chłopaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szukałam takiego pajacyka podobnego do tego tygryska Szymka ale nigdzie nie ma :-?
- to jeszcze po Andrzejku,moja siostra chyba w jakims lumpku go wypatrzyla,jest super,bo rosnie z dzieckiem :ico_brawa_01:

Fajnie,ze macie szczepienie z glowy,ja najpierw latalam 2 tygodnie za szczepionka,a jak juz ja mam - to Szymek wciaz chory i nie ma jak zaszczepic ! :ico_zly:
za oknem mroz i pozostalosci sniegu
- no i zaczyna sie :ico_olaboga:
okazalo sie ze mam ta chorobe bostonsk
- niezle,zdrowka zycze i oby dziewczynki nie zachorowaly !

Szymek dzis przesadza,bylismy na spacerku,to spal tylko godzine i od 12 dopiero teraz poszedl spac !!!! Marchewki nie chcial zjesc,kaszki tez nie,cycka pocycal troche ale bez szalu - nie wie co mu jest :ico_noniewiem: Ale jak sie go bierze na rece,to jest radosny i szczesliwy :-| No ale ile mozna nosic,dobrze,ze mialam pomidorowa od wczoraj :-P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 paź 2012, 16:54

asienka wpisalam w wyszukiwarke allegro spiochy tygrys i wyskoczyla aukcja z identycznym ubrankiem,jak ma Szmek,tylko na 12-18 m-cy !!!!

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 paź 2012, 17:11

ryba wyślij mi na pw link do aukcji bo ja mam jakieś inne allegro :ico_zly: wyskakuje mi tylko podobny tygrys ale rozmiar 74, a to za małe będzie :ico_sorki:

edit: mówiłam że mam inne allegro- musiałam ręcznie szukać- strona po stronie i dopiero znalazłam :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość