Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: wiosna-lato 2013

01 lis 2012, 23:13

chyba więcej nie muszę mówić.

Obrazek
Gratuluję :ico_brawa_01: Tobik będzie miał o 3 lata młodsze rodzeństwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Będę do Ciebie zaglądać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 11:37

3 lata i 3 miesiące jak się dzidzia zmieści w lipcu :D tak oblicza kalkulator necikowy, ale bardziej chyba uwierzę ginkowi jak się w pon umówię na wizytę. Obym nie musiała za długo czekać. W pracy wczoraj jak robiłam na kuchni, to myślałam, że padnę na ból pleców! Trochę się poruszałam i postałam w wymuszonych pozycjach i plecy dawały znać.
Najbardziej się obawiam, że mi ginek nie da L4.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 11:48

tibby ja wiem ze mega praca w McD. Ale jak juz bedziesz miala zasiadczenie od lekarza ze jestes w ciazy i przekazesz je pracodawcy ma obowiazek zorganizowac Ci prace wg przepisow. A jesli nie ma mozliwosci u Was na lzejsza prace to jestes z tych godzin zwolniona. Tak czytalam jak sie interesowalam tematem. Z tym ze u mnie inna branża była.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 14:00

Mad., w McD przepisy mówią jasno, że kobieta w ciąży pracuje 6h - 3h(max) stojac i 3h(max) siedząc. tylko, że ja nie mam siedzącego stanowiska w pracy! :ico_olaboga: w zasadzie na za wiele mi nie pozwala mcd. dostaw robić nie mogę, przy okienku driva nie, bo przeciąg. kuchania wchodzi ew. w gre pod warunkiem, że mnie nie mdli od jedzenia. :ico_noniewiem: Tylko, że ja wczoraj stałam tam chyba z pół godz, a plecy mi siadały. Nigdy mnie tak nie bolały. :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 14:50

Porozmawiałabym więc szczerze z Twoim lekarzem prowadzącym. Powiedzialabym, że chcesz pracować ale Twoja praca nie daje Ci takiej możliwości i co on o tym myśli. Z pracodawcą też możesz już nawet porozmawiać jak to widzi i znaleźć sensowne rozwiązanie.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 15:47

Porozmawiałabym więc szczerze z Twoim lekarzem prowadzącym. Powiedzialabym, że chcesz pracować ale Twoja praca nie daje Ci takiej możliwości
Dokładnie tak samo bym porozmawiała ze swoim ginem,mój gin jest taki,ze nawet za bardzo nie chce wydawać zaświadczenia mi o ciąży,ale jak z nim szczerze porozmawiałam po co mi i aby pomógł to wypisuje teraz bez zadnego,ale :ico_sorki:


Dziewczynki pomocy świruje :ico_olaboga:

Boje się,o moje małe,to straszne kiedy go nie czuje :ico_placzek: nie bolą mnie już piersi nie mdli mnie,osłabienie mineło czuje sie nie jak w ciąży,wydaje mi się,ze brzuszek stoi w miejscu a ja mam okropne mysli,ze mojemu maleństwu juz serduszko nie bije :ico_placzek: A do Pni Doktor zapisałam sie na 13 listopada na badanie prenetalne dopiero oszlaleje do tego czasu :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 16:07

misia, nie zamartwiaj sie naprawdę :) z dzidzia wszystko dobrze. Jestescie pod opieka lekarza. Jeszcze troszke i zaczniesz czuc pierwsze ruchy rybeńki :-) Nerwy nie sluza ani Tobie ani maluchowi :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 16:41

podpisuję się od słowami Mad. Nie możesz się denerwować. Wszystko jest na pewno w jak najlepszym porządku. Zobaczysz, że za miesiąc, półtora już możesz odczuwać bulgotanie malucha. Ono sobie rośnie i śpi słodko, a ty go adrenaliną faszerujesz. Spokojnie!!!!!!!!!!!!!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 17:52

Boje się,o moje małe,to straszne kiedy go nie czuje :ico_placzek: nie bolą mnie już piersi nie mdli mnie,osłabienie mineło czuje sie nie jak w ciąży,wydaje mi się,ze brzuszek stoi w miejscu a ja mam okropne mysli,ze mojemu maleństwu juz serduszko nie bije :ico_placzek:
misia, spokojnie. to tylko się cieszyć że tak dobrze przechodzisz ciąże. były na forum dziewczyny które na porodówkę jechały i nadal miały mdłości :ico_oczko:
U mnie do połowy 6 miesiąca nie było widać brzuszka, nikt by nie powiedział że jestem w ciąży. Zero zachcianek, mdłości, zgagi :-) Teraz maluszek jest jeszcze za mały abyś mogła go czuć, poczekaj jeszcze troszkę i zobaczysz dopiero co znaczą kopniaki od środka, albo noga uciskająca pęcherz lub wbijająca się w żebro.
I nie przywołuj do siebie czarnych myśli. :ico_nienie:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 lis 2012, 18:09

Dziekuję dziewczynki :ico_sorki: postaram sie nad tym zapanować,ale jak sie siedzi w domku i nic sie w sumie nie robi to czarne mysli krażą po głowie :ico_noniewiem: Jeszcze napisałam do mojej gin czy mogłabym przyjść do niej na badanie genetyczne i czy ona moze mi zbadac maluszka to nie odpisuje :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość