puzji
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2012, 12:23

Provera a ciaza

31 sie 2012, 12:29

Mam dylemat, staram sie o dziecko ale mam nieregularne miesiaczki i biore Provera. Ale w ulotce jest napisane ze tego leku nie mozna brac w ciazy ... wiec jak to jest bo skoro ciazy nie mozna stwierdzic przed 16 dniem cyklu jeszcze a ja juz musze zaczac brac tabletki bo inaczej nie bede miala regularnego cyklu ....
Czy ktoras z Was brala Provere i wszystko bylo OK. Wiem ze Luteine mozna brac w ciazy ale nie wiem czy takze Provere .... :ico_szoking:

puzji
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2012, 12:23

01 wrz 2012, 12:31

Tak lekarz mi go zapisal ale nic nie mowil ze ma skutki uboczne .... ja wyczytalam w ulotce ze nie jest wskazany...

lawenslin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2012, 04:53

Re: Provera a ciaza

03 lis 2012, 04:59

ok to jeszcze mało, niech jeszcze nie ingeruje tak w swoją kobiecość, niechwww.brautundabendkleider.com próbują z mężem jeszcze normalnie. Moze niech wspomaga się bardziej naturalnie np. różnymi żelami. Uważam, że to będzie lepsze rozwiązanie dla nich, mniejsza ingerencja, naturalność, niech się rozluźnią i nie myślą ciągle o tym, że im się nie udaje:) Link usuniety przez obsługe forum !

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość