Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 lis 2012, 10:58

Hej laseczki

U nas jakoś leci praca dom dzieci i tak wkoło jakoś daję rade Ula grzeczna z babcią , śmiga w chodziku chociaż zawsze byłam przeciwna Franka nigdy nie wkładałam do chodzika miałam dla niego dużo czasu wiec jak najwiecej z nim na podłodze byłam a niestety Ulka jest tak wymagająca ciągle na rączkach by chiała i żeby ją prowadzać po pokoju a mama moja nie ma sił na dzwiganie mojego pączusia wiec wsadziliśmy ją do chodzika i super sobie w nim radzi :) . Ząbków nadal nie mamy choć dziąsła już tak twarde że potrafi nimi ugryźć wszystko :ico_olaboga: nocki do bani budzi sie czesto i dlatego śpi ze mną w łózku . Cycamy dalej ładnie je inne jedzonko i babcia ją nauczyła pić z butelki picie bo ode mnie nie bardzo chiała .

Pozdrawiam was dziewczynki i gratuluje kolejnych ząbków u maluszków :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 lis 2012, 12:08

hehe dawałam Ulce teraz łyżeczką kaszkę i coś mi zadzwoniło jupiiiiiii mamy ząbka ale jaja :ico_zdrowko: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 lis 2012, 17:59

na facebooku dalam zdjacia ze chrztu :ico_haha_01:
Super zdjęcia i pamiątka, u nas na chrzcie to chyba z 5 zdjęć było i a i tak ksiądz krzywo na to patrzył :-D
Jak tak patrzę na Oliwkę to ten mój łobuz straszny wielkolud się wydaje. Wogóle, żeby on na leżąco na rękach był to mogę zapomnieć :-D Śliczna jednym słowem jest. Mama zresztą też :-D No i gratki za ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my od jutra zaczynamy. miarka się przebrała, Piotrek sam siada i zaczyna robić się niebezpiecznie we wózku.
Jak tam idzie??? U nas coraz lepiej i teraz wiem, dlaczego Cezary tak mało spał w dzień, poprostu było mu niewygodnie. Teraz ustaliłam mu dwie drzemki w ciągu dnia o stałych porach, kładę go o 11 i o 16, wczoraj spał 2 x 1,5 h i dzień super mu minął. ładnie się bawi, nie marudzi. Dzisiaj spał 2,5 h rano i teraz znowu ma drzemkę. Zauważyłam, że nawet jeżeli nie widzę oznak zmęczenia a wkładam go do łóżeczka to zaraz trze oczka. Jeszcze popłakuje przed zaśnięciem, ale już niewiele.

Natomiast pojawił się inny problem, nadal ma strasznie rzadkie kupy. Dzisiaj już miał 3. Nie wiem, czy to na zęby czy coś innego. Wogóle podejrzewam, że on w dodatku, że na białko mleka krowiego uczulony to chyba na jajka też. Muszę się wygrać z nim do jakiegoś porządnego pediatry i obgadać sprawę bo nie podobają mi się te jego poliki i czasami wysypka na buzi, teraz to rozwolnienie.

ryba tak bardzo mi dzieciaczków które ciężko przechodzą ząbkowanie. Na zimówka Gabi bardzo zachwalała Camilię (czy jakoś tak), może to mu pomoże.

asiab :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Uleńki za pierwszego ząbka. A chodzikiem się nie przejmuj - wiele dzieci z niego korzysta. I tak podziwią Twoją mamę, że zdecydowała się na opiekę nad małą. A jak mąż, znalazł nową pracę?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 lis 2012, 21:30

Tak P. pracuje odrazu miał nagraną drugą prace też w Orange tylko u innego agenta no i w innym mieście do jeżdza do Darłowa , narazie jest ciężko bo ma umowe na okres próbny i to na najniższą krajową pensję ja na pół etatu wiec tez małą kase dostaje i jest masakra :( no ale cóż ważne że ma prace .

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 12:06

asienka a ty masz konto na fb????
mam :-) ja to Joanna bez zdjęcia :ico_haha_01: jakoś się jeszcze nie przekonałam do dodania zdjęć :ico_oczko:
asia gratuluję ząbka :ico_brawa_01:
ryba no właśnie, wszyscy w okół na bolesne ząbkowanie kazali podawać Camilię.. podawałam i ja :ico_oczko: tylko efektów nie zauważyłam.. kilku znajomym dzieciaczkom pomogła, nam niestety nie.. ale spróbować możesz. ona jest w takich plastikowych ampułkach do wyciskania, jak wit D.. smakuje każdemu dziecku.. nam pomaga żel Dentinox- on ma tą samą substancję co bobodent ale większej dawce i dlatego lepiej działa i jest naprawdę skuteczny :ico_sorki:
Jak tam idzie??? U nas coraz lepiej i teraz wiem, dlaczego Cezary tak mało spał w dzień, poprostu było mu niewygodnie
u nas jest krzyk, płacz i ogólnie wielka tragedia :ico_sorki: wczoraj raz zasnął w łóżeczku, ale był tak padnięty że było jemu wszystko jedno.. druga drzemka oczywiście we wózku bo zostawiłam go mamie... dziś mamy męża w domu, a on z tych że dziecko zapłakać nie może więc dajemy sobie spokój.. jutro podejście numer 2 :ico_sorki:
super że Wam się udało tak szybko :ico_brawa_01: ja już nie mogę się doczekać aż Piotrek będzie zasypiał w łóżeczku jak każde normalne dziecko :ico_oczko:
asiab najważniejsze że oboje pracujecie, jakoś się ułoży :ico_pocieszyciel:
Mam pytanie- używacie nawilżaczy powietrza? Szwagierka poprosiła mnie o kupienie z allegro, ja się kompletnie nie znam na nich, a nie chcę kupić jakiegoś bubla :ico_sorki: polecicie coś?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 15:09

ryba no właśnie, wszyscy w okół na bolesne ząbkowanie kazali podawać Camilię.. podawałam i ja :ico_oczko: tylko efektów nie zauważyłam..
Ze wszystkim tak jest, na jedno dziecko działa na inne nie.

Asienka no u nas też było trochę gadania o tym zasypianiu i płaczu ale ja się nie dałam. Jak zostawiłam wczoraj rano małego mamie to zakazałam bujania we wózku i robiłam wszystko, żeby zdążyć do 11 wrócić żeby w łóżeczku go położyć na drzemkę. Teraz jest naprawdę już dobrze, jestem dumna z Cezarego że tak szybko załapał. Wydaje mi się, że rodzice bardziej panikują niż dzieci czasami :-D Ogólnie życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 22:58

dziewczyny nawet mi sie pisac nie chce,mlody biedny,wczoraj plakal mi 2 godziny,juz nawet chcialam wezwac pogotowie,bo nie wiedzialam co mu jest :ico_placzek: Dopiero po godzinie od podania syropu przeciwolowego mu przeszlo,po drodze dalam mu Espumisan,bo myslalam,ze moze po moim obiadku go brzuszek bolal,smarowlaam dziaselka i nic :ico_olaboga: Maz w nocy z pracy wracal do domu,bo ja juz nie dawalam rady - plakalam razem z nim,on wrecz piszczal :ico_placzek: Dzis doszla goraczka a zeba dalej nie widac - do buzi pcha wszystko i jedzie ostro po dziąselkach a tu dooopa,zeba nie ma !!!

Zgodnie z mezem orzeklismy,ze gdyby Szyme byl dzieckiem numer 1,nie byloby numeru 2 i 3 - ani Andrzejek ani Zucha tak nie cierpieli z zebami jak Szymek,Zuzia nawet po operacji tak nie plakala - mimo,ze byla obolala,skrepowana itd

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 23:00

a najgorsza porazka i bezradnosc dla mnie,to jak on nie chce cycka - wtedy,to ja juz rece rozkladam i nie wiem co robic,bo nawet jak katar mial,to cyca chcial,a wczoraj doslownie nic!

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 23:05

ryba chyba nikt cie nie rozumie tak jak ja...niestety na mojego nie działały nawet leki przeciwbolowe...to trzeba przezyć...nic innego chyba sie nie da zrobić. Wierze ze jest wam bardzo cięzko! Przytulam was mocno :ico_pocieszyciel:

asiab
gratuluję pierwszej perełki :ico_brawa_01:

binius
z Twojego bączka to idealne dziecko...bezproblemowe i proste w obsłudze hihi :ico_oczko: (oczywiście nie mam nic złego na myśli) :-D . Zawsze tak chciałam :ico_haha_02:

a ja siedze na necie i szukam jakiejś dodatkowej pracy...bo ledwo sie wyrabiamy z pieniędzmi... :ico_olaboga: no ale nowego chomiczka to kupiliśmy :-P no cóż...radośc wielka....jest piękny bialutki :-) i nazywa sie "puszatek" :ico_haha_01: Dawidek tak go nazwał...
Ostatnio zmieniony 04 lis 2012, 23:20 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 lis 2012, 23:14

Zgodnie z mezem orzeklismy,ze gdyby Szyme byl dzieckiem numer 1,nie byloby numeru 2 i 3
hihi...az do trzecich urodzinek Dawidka zarzekałam sie ze nie chce drugiego dziecka.. :ico_oczko: bo jako niemowlak też dał nam wkośc...choc zgodnie z mężem stwierdziliśmy ze Patryk to prawdziwy hardkorc...pobił Dawidka :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości