monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lis 2012, 14:16

Ja juz jestem po USG :) fantastyczne przezycie razem z mezem sie wzruszylismy jak tylko zobaczylismy nasze malenstwo fikajace :) w zalaczniku zdjecie z USG naszego babelka :) troche moze byc nie wyrazne bo robilam aparatem w tel. Lekarz powiedzial nam ze w 70 % byc moze to bedzie chlopak ale jeszcze nie jest to przesadzone. na nastepnym USG bedziemy sie blizej przygladac czy bedzie siusiak czy nie :) dziekuje za kciuki ! :*

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 lis 2012, 14:28

duży kawał dzidzi :D
cieszę się, że tym razem USG nie bylo traumatycznym przeżyciem :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

06 lis 2012, 16:29

monikA88 boski dzidziuś!

tibby mój byłby wściekły jakby się dowiedział od kogoś innego i w ogóle nie jako 1...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lis 2012, 16:43

Nicola, też żałuję, że mama mu powiedziała, bo widziałam jego żal długo potem jeszcze.
a czemu twoja mama mu powiedziała? Jakby coś takiego moja zrobiła, choć wiem że by nie zrobiła :ico_oczko: to by taką zjebkę dostała żeby jej w buty weszło...

monika88 super , oby tak dalej. Fajną mąż ci zrobił niespodziankę

A jak tam Misiu? trzeba nakopać w tyłek i odgonić od ciebie czarne myśli? Czy już jesteś spokojniejsza?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

06 lis 2012, 22:01

hej dziewczynki

wybaczcie brak weny miałam na pisane,ale was podczytywałam :ico_oczko:

monikaA88 wspaniale kochana,ze na USG wszystyko dobrze jaki Ten Twój skarbek już duży o raju hihi sama jestem ciekawa jak mój maluszek wygląda :-) A miałam sie jeszcze Ciebie pytać USG miałas jeszcze przez pochwe czy juz przez brzuszek gin robił???
A jak tam Misiu? trzeba nakopać w tyłek i odgonić od ciebie czarne myśli? Czy już jesteś spokojniejsza?
chyba spokojniejsza :ico_oczko: sama nie wiem,po prostu staram się odtrącać czarne mysli i przezyć do tego 13 listopada :ico_oczko:

musiałam od razu po obudzeniu coś zjeśc, bo brzuszek już mnie bolał z głodu.
to ja tak mam w sumie codziennie o 4:30 rano dziś zachciało mi się klusek z truskawkami z rana myślałam,że umre,że tego w domku nie mam to chyba zachcianki co nie? :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

07 lis 2012, 00:07

a wiecie że zachcianki są... ale w naszej głowie :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 lis 2012, 08:47

Madzia ja w ogole dopochwowo nie mialam robionego USG. pierwsze co mialam w 9 tyg. robione i to bylo nieporozumieniem i od tamtej pory nie robilam i teraz dopiero wczoraj przez brzuch :) ale warto bylo tyle czekac na to USG bo przezycia nie do opisania :) ja teraz bym sie non stop gapila na to zdjecie mojego malenstwa z USG :) zdjatko juz znalazlo miejsce w albumie :) taka mala istotka jest pod moim serce a juz je kocham z calego serca :)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

07 lis 2012, 09:17

Monika super, że na wizycie ok.
Ja tez wczoraj miałam usg z mierzeniem. Ale jestem jakaś nieusatysfakcjonowana. Mam nowego lekarza, którego jakoś nie umiem zapytać o różne rzeczy. Mąż chciał ze mną wczoraj wejść, ale wstydziłam się lekarza zapytać czy może :/ jestem jakąś głupia.
Wyniki krwi itp ok, jedynie co to cukru mam za dużo :/
Dzidziuś ma 5,67 cm, przezierność 1,52, wszystko ok, ale jak to lekarz powiedział nigdy nie ma pewności co do zdrowia dziecka... wiem o tym, ale to wzbudziło we mnie jakiś niepokój :( Przed usg byłam spokojna, ale dziś sobie wkręcam różne rzeczy :(
Nawet nie wiem, czy mój dzidziuś spał czy fikał, czy się ruszał. Lekarz nic nie powiedział, ja nie zapytałam :( Serduszko biło.
W czwartek idę na wizytę to wtedy zapytam jak to było, ale wątpię aby lekarz już pamiętał. Fotki nie wiem, czy będę mogła wstawić. Monika twoje widzę w załączniku, ale Misi jak wklejasz kochana na forum to nie widzę. Jutro powalczę i może uda mi się podlinkować. Zdjęcia są takie zdeformowane, że nic nie widać :/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 lis 2012, 09:26

anade, szkoda, że nie podpytywałaś ginka o szczegóły. Nie masz się co go bać, czy wstydzić. On tam między innymi po to jest. By odpowiedzieć na twoje pyt.
Ja idę jutro na pierwszą wizytę.
Najbardziej mi zależy na L4. Bo w pracy plecy już teraz mi nie wytrzymują.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 lis 2012, 09:37

Monika super, że na wizycie ok.
Ja tez wczoraj miałam usg z mierzeniem. Ale jestem jakaś nieusatysfakcjonowana. Mam nowego lekarza, którego jakoś nie umiem zapytać o różne rzeczy. Mąż chciał ze mną wczoraj wejść, ale wstydziłam się lekarza zapytać czy może :/ jestem jakąś głupia.
Wyniki krwi itp ok, jedynie co to cukru mam za dużo :/
Dzidziuś ma 5,67 cm, przezierność 1,52, wszystko ok, ale jak to lekarz powiedział nigdy nie ma pewności co do zdrowia dziecka... wiem o tym, ale to wzbudziło we mnie jakiś niepokój :( Przed usg byłam spokojna, ale dziś sobie wkręcam różne rzeczy :(
Nawet nie wiem, czy mój dzidziuś spał czy fikał, czy się ruszał. Lekarz nic nie powiedział, ja nie zapytałam :( Serduszko biło.
W czwartek idę na wizytę to wtedy zapytam jak to było, ale wątpię aby lekarz już pamiętał. Fotki nie wiem, czy będę mogła wstawić. Monika twoje widzę w załączniku, ale Misi jak wklejasz kochana na forum to nie widzę. Jutro powalczę i może uda mi się podlinkować. Zdjęcia są takie zdeformowane, że nic nie widać :/
dokladnie nie boj sie pytac lekarza o wszystko co Cie moze martwic po to on jest zeby wszystko Ci dobrze tlumaczyc i opowiadac na pytania ktore mu zadajesz :) a co do wchodzenia meza na USG to u mnie nie ma czegos takiego ze musze sie pytac lekarza czy moze maz wejsc ze mna! ja wchodze razem z mezem do gabinetu nawet sie nie pytajac o to lekarza bo w koncu jakby nie bylo ja nie mam nic do ukrycia to raz a dwa to tez dziecko meza wiec on tez ma prawo zobaczyc i wiedziec wszystko jak sie rozwija :) nie wkrecaj sobie ze jest cos nie tak bo to jest chyba najgorsze co moze byc. jest na pewno wszystko dobrze. A lekarz nie pokzl Ci na monitorz dzidzi ze nie wiesz czy spalo czy fikalo ? Moj lekarz jak tylko zobaczy na monitorze malentwo odrazu monitor przekrecil w moja i meza strone zebysmy my tez widzieli wszystko dobrze i nasze troszke fikalo ruszalo sie ale nie az tak jeszcze bo jest malutkie. bedzie wieksze to bedzie bardziej fikac :) tez wlasnie nie wiem jak sie wstawia tak zdjecia zeby bylo je widac :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość