Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 09:41

ja ufoludka nie widzę niestety. a jak się kliknie na obrazek to nie wyświetla się w nowym oknie, tylko od razu ściąga na kompa.

no ja sama nie wiem czy to zgaga. nigdy nie miałam. po prostu palił mnie wczoraj przełyk. teraz jest póki co od rana ok. choć żołądek mnie boli. chyba sie już denerwuję :p

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 09:50

Aaaa bo to dzisiaj usg :)
nie denerwuj się :P będzie dobrze :)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 10:33

nie moge wstawić w treść bo mam w pracy poblokowane wszytskie te strony z image'ami.....

anade ja wstawiłam teraz twoje zdjęcie, tyle że musiałam je odpowiednio pomniejszyć żeby udało się tutaj wgrać....
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 11:18

och, jaka dzidzia duża :)
już się nie mogę doczekać, kiedy moja kropeczka taka będzie.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 12:38

Anade sliczne malenstwo :) ja widze wszystkie zdjecia nie mialam problemu z ich obejrzeniem :) na pierwszym to o ile sie nie myle maluszek ma paluszka albo raczke w buzi ;) slodkie.... :D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 12:46

hej dziwuszki

ale pieknie na dworze mamy,chyba pójde zaraz na spacerek,juz byłam krew oddać i mocz bo co chwilkę mój gin każe mi robic jakies badania krwi,sniadanko zjedzone nawet troszku posprzatałam i zasiadłam na forumka :-)
11 a 14tc bo w tedy wychodzi najbardziej prawidłowy wynik wiec się nie stresuj
no jak pójde teraz na badanie przezierności karkowej będę w sumie w 13t i 1dc no to nie tak źle :ico_oczko:
o zachciance na kluchy z truskawkami to coś mogę wiedzieć bo a dopadłam takowej koło właśnie 12-13tc
jezuuu czekam aż mąż dostanie kaske i lece po chyba 4kg truskawek i makaron i chyba to będe tylko jadła :ico_haha_01: no jak nic od samego poczatku na słodkie mnie ciągnie i co zrobić :ico_sorki:
a te zdiecie z USG sa piekne sama bym chciała takowe,ale to kosztuje z 250zł pomysle nad tym :ico_noniewiem:
ja miałam zgagę od początku ciąży do samego końca ;
i mnie juz pare razy złapała wieczorami jak lezałam,a wiem co to zgaga :ico_oczko:

monikaA88 jak się wogóle czujesz kochana bo nic nie piszesz..ja sie czuje rewelacyjnie aż sie tym martwie nooo :ico_noniewiem: tylko siusiu latam w nocy,ale do tego da sie przyzwyczaić :ico_noniewiem:

tibby czekamy na relacje z wizyty u lekarza :ico_sorki:

Anade piekny maluszek :ico_brawa_01: jak Twój tak wyglada to i mój juz dość bedzie sporawy :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 13:19

Misia ja to nic nie pisze jak wyzej to jest moj komentarz hehe :) u mnie samopoczucie juz od hoho jakiegos czasu super i oby tak zostalo. tez czasem mam wrazenie jakbym nie byla w ciazy bo nic mi nie dolega ale chyba tylko mozna sie cieszyc z tego bo potem to jak sie powiekszy brzuszek to juz bedzie ciezej wiec teraz poki jest dobrze to nic tylko sie cieszyc zeby juz tak zostalo:) ja ostatnio to mam zachcianki na owoce. wlasnie dzis sobie zakupilam i zrobilam zapasy :) kupilam sobie ananasa w puszce bo jak w sklepie zobaczylam to taka nabralam ochote ze bez niego bym nie wyszla i po powrocie do domu pochlonelam calego :D ja tez latam w nocy do wc jeszcze ale juz zauwazylam ze chyba mniej bo moze tez zalezy od tego ile wypije plynow na noc jesli duzo to tak ze dwa razy wstaje a jak mniej to potrafie tylkoo raz wstac :) najgorzej to jest jak sie wraca do lozka potem bo zasnac nie moge i sie krece wierce tak wlozku ze moj maz przeze mnie spac nie moze :P kiedys mi powiedzial ze sie tak strasznie kokosze w lozku i on sie budzi :P ale musi sie przyzwyczaic bo jak bedzie wiekszy brzuszek to dopiero sie zacznie krecenie w lozku bo nie bede mogla sobie wygodnej pozycji znalezc do spania.
co do przyziernosci to ja mialam teraz dopiero robiona w 14 tyg. bo z tego co mi wiadomo mozna zrobic do 14 tyg. i bedzie jeszcze widac :) takze jak misia pojdziesz w 13 tyg. to na pewno nie bedzie zle :) ja jutro planuje zrobic ryz z truskawkami bo tez nabralam ochote na truskawki :D dobrze ze w lato takie swieze sobie zamrozilam nie bede musiala kupowac jakis sklepowych :)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 13:38

jezuuu czekam aż mąż dostanie kaske i lece po chyba 4kg truskawek i makaron i chyba to będe tylko jadła
misia, ale uważaj bo ci się do tego czasu zachcianka może zmienić i co zrobisz z taką ilością truskawek :-D
u mnie samopoczucie juz od hoho jakiegos czasu super i oby tak zostalo. tez czasem mam wrazenie jakbym nie byla w ciazy bo nic mi nie dolega ale chyba tylko mozna sie cieszyc z tego bo potem to jak sie powiekszy brzuszek to juz bedzie ciezej
Super i oby jak najdłużej taki stan sie utrzymywał. Mnie do 6 miesiąca nie było widać że jestem w ciąży... a później ranyyy słonica to mało powiedziane. Przytyłam 19 kg, a czułam się jakby 30 takiii wielki brzuch miałam :-D
poszukam zdjęć i wam pokarzę..


Mam nadzieję że nie macie mi za zle że się udzielam, ale moderuje te wątki A dwa... kibicowałam bardzo Misi i z sentymentu też tutaj czytam co u was :ico_ciezarowka:
:ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 14:20


Mam nadzieję że nie macie mi za zle że się udzielam, ale moderuje te wątki A dwa... kibicowałam bardzo Misi i z sentymentu też tutaj czytam co u was :ico_ciezarowka:
:ico_sorki:
ja nie mam za zle :) fajnie ze tu jestes :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lis 2012, 15:39

wróciłam! :)

kochane są dobre i złe wieści:
dobre: mamy śliczną kropeczkę! dostałam zaświadczenie do pracy. Następna wizyta u tej pani doktor za 3tyg. co by dobrze pomierzyć dzidzię i pooglądać, bo teraz widziała w zasadzie pęcherz płodowy. jajniki w dobrej formie.
mam lekkie upławy, ale dała mi globulki dopochwowe na noc i powinno być ok :) ale ja to zawsze miałam z tym problemy.

a ze złych, to nie dała mi L4. ZNÓW robiła problemy.
Za dwa tyg. idę do innego ginka, więc bede go molestowała jak się da, a jak nie, to za 3 tyg idę znów do niej, i wtedy poporoszę już o L4 bo nie daję rady i tyle. :p

dzidziusiowy wiek dobrze obliczyłam, bo ona też uważa, że to 5tc. Dokładniej będę pewnie wiedziała za te 2 tyg, jak będę szła do Pana Ginkowego.
No i byłam u swojego szefa i powiedziałam co i jak. Powiedział, że jedynie jest w stanie mi skrocić czas pracy do 6h. Ale tzn, że będzie mi płacić za 6 a nie 8 które powinnam mieć? czy te dwie godz. mam "gratis"? bo ja to się na tym nie znam :p

a i mam kupić sobie jakieś witaminki dla kobiet w ciąży, ale nie powiedziała dokładnie jakie. I też póki co żadnych nie kupiłam. Jakie wy bierzecie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość