Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

Złamana ręka

09 lis 2012, 15:27

Witam,moja córka we wtorek złamała kość promieniowa i łokciową w przedramieniu.Gips ma założony od dłoni az do pachy.W związku z tym mam kilka pytań-czy opuchlizna palców dłoni jest normalna i do kiedy będzie odczuwała ból?Ja nie miałam nigdy nic złamanego,więc nie bardzo wiem.Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

lilo

Re: Złamana ręka

09 lis 2012, 19:49

Zulcia nie bardzo pomogę niestety. Mój syna miał w tym roku złamaną rękę - kość była pęknięta, bez poważniejszych rzeczy, przemieszczeń itp - ale w ogóle mu nie spuchła.
Tylko go bolało, po założeniu gipsu praktycznie wcale już nie czuł bólu bo wcześniej głównie przy dotknięciu go bolała.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

Re: Złamana ręka

11 lis 2012, 21:55

Bardzo dziękuję za odpowiedź...opuchlizna już zeszła,ale dopiero po wizycie na SOR i przecięciu gipsu,we wtorek mamy kontrolną wizytę u chirurga,rtg i dogipsowywanie przeciętego gipsu.
Dzięki Twojej odpowiedzi,a także lekarza wiem,że palce nie powinny puchnąć...za ciasno założyli jej gips.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

lilo

Re: Złamana ręka

12 lis 2012, 11:31

Zulcia dobrze, że zainterweniowałaś :ico_sorki:

Zdrówka życzę :ico_sorki:

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Złamana ręka

19 lis 2012, 21:24

jak puchną to wracajcie do lekarza,może zbyt ścisło założyli gips.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości