jurekasd
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:05

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

15 lis 2012, 16:13

Ja strasznie chciałbym pojechać do Gruzji

blacklilly
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 paź 2012, 08:03

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

11 gru 2012, 16:17

Może zabrzmi to dziwnie (szczególnie spoglądając za okno:)), ale mi marzy się Skandynawia :) Teraz często można znaleźć tanie loty do Oslo, więc czekam na pierwszy wolny termin i lecę:)
Wypatrzyłam sobie nawet cudną torbę :):

link usunięty przez obsługę forum
I czekam, czekam...czekam! :)

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

02 lut 2013, 22:09

Torby brak, a co wyjazdów to wolę pozwiedzać naszą Polskę ;) z Bieszczadami mam chwilową separację, po wakacyjnej przygodzie ze żmiją i szpitalem a teraz może pomyślę bardziej o północy kraju, np o pojezierzu Brodnickim. Jest tam podobno cudnie niemal każdą porą roku.

Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

27 lut 2013, 10:56

ja wyjechałabym gdziekolwiek byleby tylko wypocząć... nie jestem wybredna, wystarczyłby mi kilkudniowy urlop w polsce (góry, morze, cokolwiek!). oby tylko odpocząć od domu, opieki nad dzieckiem i dzień w dzień tego samego... codzienne obowiązki połączone z pracą potrafią człowieka wykończyć... ;( gdyby tylko moja córka była starsza bez wahania wsiadłbaym w autobus i pojechała gdzieś na weekend, jak bohaterka tego tekstu link został usunięty przez obsługę forum. niestety, muszę jeszcze trochę poczekać ;/...

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

03 cze 2013, 09:57

Do tej pory praktycznie co roku jeździłam nad morze ale w te wakacje chciałabym się wybrać w góry. Zdecydowaliśmy razem z rodzinką, że wybierzemy się do Zakopanego. Obecnie przeglądam w sieci noclegi w tej miejscowości: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane Może ktoś był i mógłby doradzić mi jakąś niedrogą i fajną kwaterę? ;)
Byliśmy już parę lat temu w Bukowinie Tatrzańskiej niedaleko Zakopanego - widoki niezapomniane.

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

25 cze 2013, 09:23

Może zabrzmi to dziwnie (szczególnie spoglądając za okno:)), ale mi marzy się Skandynawia :) Teraz często można znaleźć tanie loty do Oslo, więc czekam na pierwszy wolny termin i lecę:)
jeśli chodzi o te tanie loty do Oslo to proponuję poszukać na wyszukiwarce lotów, bo czasami bardziej opłaca się wylecieć jednymi liniami, a wrócić jeszcze innymi :)

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

27 lis 2013, 14:01

a ja chciałabym wybrać się do Australii, marzę o tym od dziecka :)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

04 gru 2013, 11:16

Ja ostatnio grzebię na kochamwakacje.com i w oko wpadły mi egzotyczne wycieczki. Może taka Kuba nieodmiennie kojarząca mi się z Dirty Dancing 2 byłaby dobrym pomysłem? Sądzę, że to mogłaby być ciekawa odmiana po tych wszystkich zimnych wakacjach w naszym kraju, gdzie człowiek modlił się choć o odrobinę słońca.

amiko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2014, 18:00

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

13 lip 2014, 18:04

Ja marzę o powrocie do Polski. Wiem, że to banalne, ale w swoim kraju czuję się najlepiej. Od kilku lat naprawdę często podróżuje, co wiąże się bezpośrednio z moją pracą, nie boję się zmian, ale nigdzie nie czuję się tak dobrze, jak w polskich górach.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

22 lip 2014, 15:58

Mnie się marzy podróż do Kenii albo innego afrykańskiego kraju :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość