donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

21 lis 2012, 21:49

tibby współczuję zgagi, choć już nie wiem czy zgaga czy ucisk w żołądku jest gorsze, ale chyba jedno i drugie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 lis 2012, 22:12

zgaga na szczęście jakoś delikatna i chwilowa. minęła ładnie. ale żołądek mam obolały.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

21 lis 2012, 23:06

ale żołądek mam obolały.
zaparz i wypij rumianek,
ja to w ogóle miałam ostatnimi czasy problemy z żołądkiem i teraz w ciąży znów się odzywa,
dobre, jest też siemię lniane, ale nie wiem czy można go pić w ciąży, muszę pamiętać, aby spytać

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 00:29

mad no własnie nic takiego nie mam a szkoda,bo mógłby wpisać jakie leki mi zalecił i to,ze mam cały czas zagrożoną ciąże i na poczatku przeciez byłam w szpitalu z tym krwotokiem tez powinien wpisać,ale wybaczam mu,ja jutro zarejestruje sie do internisty i zapytam się czy mi wypisze leki jak wypisze to tam do gina nie pójde...
dziewczyny , a jak często macie wizyty i czy każda wizyta jest z usg?
po szpitalu czyli po 8tc miałam musiałam do gina przyjezdzać co tydzień,potem co dwa a teraz kazał przyjechać tak za ok miesiąc więc liczę,że tak w grudniu pojade na początku,zreszta mam badania następne zlecone więc je muszę zrozbić i dopiero do niego,a jak jestem u niego to mam za każdym razem USG i jakby opiekę połoznej...
choć już nie wiem czy zgaga czy ucisk w żołądku jest gorsze, ale chyba jedno i drugie
ja mam w tej chwili to i to koszmar,ani siedziec ani leżeć a to wszystko przez to,ze zjadłam kolacje za późno :ico_zly:

dobranoc dziewczynki

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 09:17

Dzień Dobry :)
Ja wizytę mam co miesiąc, ale bez usg. Na usg chodzę osobno - byłam w 7tc, 12tc i teraz dopiero połówkowe tak myślę :) A mi się wydawało, że wizyta co miesiąc to przesada, że pewnie lekarz chce mnie naciągnąć prywatnie, ale w sumie jak czytam, to każda przeważnie co miesiąc chodzi :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 09:43

hej anade z tego co mi mowil lekarz itd to nie wyplaca becikowe jesli nie jest sie pod stala opieka lekarza i musi byc przedstawiana karta ciazy by udowodnic ze min 1 raz wmiesiacu okresu ciazy bylas u ginekologa.....

ja w pierwsze i drugiej ciazy co miesiac chodzilam, a teraz pod koniec to normalne co 2 tyg, wiec trzeba placic, u nas w lublinie teraz dziewczyna po porodzie zmarla z wykrwawienia sie;/ 24 lata miala, ja znow chodze do tego lekarza co chodzilam i bede sie z nim umawiac na miejsce w szpitalu a wiadomo ze wiaze sie z tym kasa..... jak nie zaplacisz to cie przyjma ze wyjdziesz nogami do tylu ja juz sie przeklonalam ze panstwowo nie warto chodzic do lekarzy nie dosc ze duzy okres oczekiwania na wizyte to zero szacunku i obojetnosc kazdy sie patrzy z boku czy mu cos dasz czy nie....

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 11:01

dziewczyny, jeszcze tylko kilka godzin! :)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 11:57

Ja słyszałam, że przynajmniej raz na trymestr...
Ja nie znalazłam u siebie dobrego lekarza, który rzyjmuje na nfz. Byłam juz u naprawdę wielu, ale ci najlepsi przyjmują tylko prywatnie.
Pracuje w szpitalu, więc u niego będzie poród już na nfz :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 12:50

witam :)
ja raniutko byłąm na badanich krwi i moczu, za 30min pójdę odebrać i wieczorkiem do gina :),
hej anade z tego co mi mowil lekarz itd to nie wyplaca becikowe jesli nie jest sie pod stala opieka lekarza i musi byc przedstawiana karta ciazy by udowodnic ze min 1 raz wmiesiacu okresu ciazy bylas u ginekologa......
mi sie wydaje, że na pewno nie raz w miesiącu, ale raz w każdym trymestrze

, u nas w lublinie teraz dziewczyna po porodzie zmarla z wykrwawienia sie;/ 24 lata miala,...
a to chyba mówili o tym w wiadomościach, masakra :ico_placzek:
ja pamiętam jak leżałam już po porodzie, i akurat do tego pokoju co ja przyszła następna babka po porodzie w sumie w 3 byłyśmy na sali i ona nam sie pyta ,,czy wy też tak mocno krwawicie?", ale my mówimy, że nie, jej momentalnie zaczęło się słabo robić, wezwałyśmy lekarza, straciła ona dużo krwi, ale jej dowieźli z innego szpitala9bo akurat jej grupy krwi nie mięli), i jak jej podali to sie już lepiej czuła, na szczęście sie wszystko dobrze skończyło :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

22 lis 2012, 12:54

dziewczyny, jeszcze tylko kilka godzin! :)
a o której masz? ja dopiero ok20,
będziemy czekać z niecierpliwością :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość