Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 12:22

A zmieniajac temat jakich kremow ochronnych bedziecie na zimowe uzywac dla waszych dzieci>
ja mam z babydream z rossmana.
Madleine i jak Marcinek po takiej dużej butli soku? Nie bolał go brzuszek?
nie,on wczesniej dostala wlasnie po lyzeczce,lub dwoch.
Ale inne smaki sokow mu nie odpowiadaja - tylko jabłko- malina :-)
Madleine A jakie kaszki stosowałaś> Tzn jakiej firmy? JA chciałabym też jabłuszko podawać....- wystarczy zetrzeć?
Ja kupuje kaszki na mleku Bobovita malinową albo waniliową.
Co do jabłuszka to kupuje w sloiczku bo naszym targowymm/sklepowym pomimo wszystko nie ufam.Rosna gdzies przy drogach,zanieczyszczone i moim zdaniem nie nadaja sie dla takiego malucha :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 12:23

A zmieniajac temat jakich kremow ochronnych bedziecie na zimowe uzywac dla waszych dzieci>
ja mam z babydream z rossmana.
Madleine i jak Marcinek po takiej dużej butli soku? Nie bolał go brzuszek?
nie,on wczesniej dostala wlasnie po lyzeczce,lub dwoch.
Ale inne smaki sokow mu nie odpowiadaja - tylko jabłko- malina :-) ale zazwyczaj jak mu sie chce pic to daje mu wodę lub cherbatkę.Soki rzadko.
Madleine A jakie kaszki stosowałaś> Tzn jakiej firmy? JA chciałabym też jabłuszko podawać....- wystarczy zetrzeć?
Ja kupuje kaszki na mleku Bobovita malinową albo waniliową.
Co do jabłuszka to kupuje w sloiczku bo naszym targowymm/sklepowym pomimo wszystko nie ufam.Rosna gdzies przy drogach,zanieczyszczone i moim zdaniem nie nadaja sie dla takiego malucha :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 15:33

Jeszcze się wtrącę, sorki :ico_wstydzioch:
Quanchita - Ty pisałaś o specjalnych tarkach do jedzonka niemowląt, powiedz gdzie to można kupić, bo nie widzialam nigdzie, zreszta mało bywam więc może jakieś nowości sa, tak?
To nie żadna nowość :ico_oczko: W moim domu rodzinnym jest jeszcze tarka po mnie...identyczna jak ta którą kupowałam dla Jolki tyle że już "posunięta życiem". Kupisz ją w każdym sklepie gospodarstwa domowego...albo na allegro. Taniocha :ico_oczko:

Szklana :
Obrazek
albo taka jak ja mam:
Obrazek
Co do jabłuszka to kupuje w sloiczku bo naszym targowymm/sklepowym pomimo wszystko nie ufam.Rosna gdzies przy drogach,zanieczyszczone i moim zdaniem nie nadaja sie dla takiego malucha :-)
Ja mam jeszcze swoje...tzn tatowe z ogródka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 15:37

Ja mam jeszcze swoje...tzn tatowe z ogródka
szczes ciara :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 17:23

sorry dziewczyny ze sie trace ale myslicie ze te sloiczki tez sa takie zdrowe? zobaczcie jaka maja dluga date waznosci.

a tak poza tym to tez mam taka tarke i trzeba troszke pomachac reka aby zetrzec owoce

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 18:08

sorry dziewczyny ze sie trace ale myslicie ze te sloiczki tez sa takie zdrowe? zobaczcie jaka maja dluga date waznosci.

a tak poza tym to tez mam taka tarke i trzeba troszke pomachac reka aby zetrzec owoce
Ja wiem, że nie ma co aż tak dokładnie wierzyć w informacje na słoikach co do wieku.
A co do tej tarki to ja polecam. Może troszkę dłużej się trze takie jabłuszko ale jest starte na miazgę a nie na strzępki jak na zwykłej. Moim zdaniem szybsze do strawienia.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 20:36

Marta witaj :ico_haha_01: ostatnio mało się dzieje u nas na wątku :ico_olaboga:
Fajnie że Agatka unormowana Maks też :ico_sorki: :ico_sorki: po tym jak się żaliłam że taki nieunormowany zawzięłam się i teraz jest jak w zegareczku :ico_brawa_01: nie marudzi bez powodu jest grzeczniejszy :ico_sorki: wstaje koło 8, koło 10 śpi z 40-50 minut potem koło 12-13 też śpi koło 40-50 minut o 14-15 śpi 2-3h i zasypia o 19:30-20. Mój błąd polegał na tym że czekałam aż sam się ureguluje a to trzeba było mu pomóc :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 21:23

Tak czytam o waszych regulacjach co do drzemek i sama się pochwalę jak u nas jest super:)
Tymek śpi 2 razy dziennie ale jak!
Wstajemy zazwyczaj 7:30 -8:00 , o 10 Timi zapada w sen na dobre 2 godziny i ponownie zasypia około 15. Budzi się po 17. Między 18 a 19 mamy kąpiel i około 20 mały śpi już na noc. Zazwyczaj przed 24 obudzi się na pierwsze karmienie i potem jeszcze 2 razy ale już nie kontroluję o której to bo śpimy już wtedy razem więc tylko towar podaję :ico_haha_01:

A dzisiaj biedulek musiał mieć drzemkę z kupką bo jak się obudził i poszłam go przewinąć to już całą nonono miał odparzoną :ico_wstydzioch: Po kąpieli posmarowałam tormentiolem...mam nadzieję że pomoże :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 21:38

Tymek śpi 2 razy dziennie ale jak!
ale super :ico_brawa_01: szkoda pupki oby szybko się wydobrzała :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do Maksia snu to nie jest tak że on śpi i mam spokój na ten czas. Dalej śpi strasznie delikatnie, i ta drzemka 2-3h to taka że z 2 razy go karmię w międzyczasie. Już się przyzwyczaiłam do jego snu :-) nie jest to dziecko super śpiące jak Tomek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

22 lis 2012, 21:43

a co do Maksia snu to nie jest tak że on śpi i mam spokój na ten czas. Dalej śpi strasznie delikatnie,
u nas to samo,jak mał zaśnie w ciagu dnia to byle hałas go budzi i trzeba ciuchutko być ;/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości