szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

23 lis 2012, 21:19

szkieletorek gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję ;)
ja to mam najlepiej bo ja za nic nie place :-)
A jesteś zadowolona?Bo jednak często się słyszy że na NFZ to nie są te wizyty takie miłe itp

Patrzyłam na wyniki bety i raczej jest wszystko ok bo już bardzo urosło tak że odetchnęłam.Teraz czekam do wtorku aż pani mi wyznaczy termin porodu i czekamy na pierwsze ruchy ,brzuszek itp

Ja na razie nie mówiłam nikomu z rodziny .Wie tylko mąż i najlepsza koleżanka . O poprzedniej ciąży powiedziałam w 3 miesiącu .Tym razem planuję ciut dłużej ,ale nie wiem czy się to uda.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

23 lis 2012, 21:27

szkieletorek całą moją ciążę prowadziła pani doktor z NFZ w przychodni i byłam mega zadowolona. Także wiele zależy od lekarza, a nie od samego tego że to NFZ i jest beee :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

23 lis 2012, 21:38

Także wiele zależy od lekarza, a nie od samego tego że to NFZ i jest beee :-)
dokładnie,
jako, że u nas jest nieciekawie, zdecydowałam się chodzić prywatnie, do lekarza poleconego przez kuzynkę, facet jest bardzo miły, wysłucha,poradzi i co dla mnie też najważniejsze ma najwyższej jakości sprzęt,także dokładnie widzi dziecko, wszystko sprawdzi, pomierzy i wykryje co w porę

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

23 lis 2012, 21:39

Patrzyłam na wyniki bety i raczej jest wszystko ok bo już bardzo urosło tak że odetchnęłam.Teraz czekam do wtorku aż pani mi wyznaczy termin porodu i czekamy na pierwsze ruchy ,brzuszek itp
super, że wyniki ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: wiosna-lato 2013

23 lis 2012, 22:20

spokojnym to w 100% można być dopiero po porodzie jak z dzidzią i mamą jest ok, ale do tego czasu zawsze są jakieś czarne myśli.
Oj kochana, moja mama jest ponad 20 lat po porodzie i ciągle ma czarne myśli :ico_haha_01: Wiesz przecież chyba, że miałam na myśli, żebyś się tylko nie musiała niczym stresować w czasie ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

Re: wiosna-lato 2013

23 lis 2012, 23:10

milutka204 nie zgodzę się z tobą, że trzeba zapłącić za miejsce w szpitalu, zeby cię przyjęli. Bez przesady. Nigdy żadnemu lekarzowi nie dawałam w łapę i porządnie się mną zajęli. No chyba, ze ty na takiego po prostu trafiłaś, albo do tego przyzwyczaiłaś i dlatego teraz wyciąga rękę :ico_noniewiem: to nie jest lekarz godny zaufania skoro liczy na łapówę :ico_nienie:
a do lekarza na NFZ nie trzeba czekać w długiej kolejce. Jedynym problemem jest znalezienie d o b r e g o lekarza, bo o to w Lublinie trudno.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 08:13

Blanka a ja uwaazam ze tak jest kazdy patrzy sie i rozglada mkj lekarz nie wyciaga reki wrecz odwrotnie kaze sie nie martwic bo bedzie ok tylko z zasady zauwazylam ze nie tylko lekarz e u i.nych nawet w poszukiwaniu najlepsze sa znajomosci i w lape... Takie czasy mamy... A nie dosc ze Lublin to za nonono ciezko sie tu zyje to i lekarze pNstwowi sa okropni wiele razy sie przekonalamchcesz miec np zdrowe dziecko ja milam problem z pecherzem klaudii musialam czekac 2 miesiace na wizyte u urologa.... Co do luxmedu poszlam na drugi dzien... Jest roznica?

Bardziej jestem zadowolona z prywat.ych wizyt..... Ale jakby bylo mnie nie stqc to bym nie chodzila proste ;-) ale kwestia NFZ czy prywarnie daje duzo do gadania....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 10:36

witam :)

ja dziś wstałam z bólem głowy i gardła:(, coś dziś nie mam apetytu,
ogarnę trochę i przejdziemy się na małe zakupy

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 11:12

A jesteś zadowolona?Bo jednak często się słyszy że na NFZ to nie są te wizyty takie miłe itp
ja jestem bardzoooo zadowolona z wizyt u mojego gin. na NFZ :-) raz ze panie w rejestracji sa mile a dwa sam moj lekarz to taki apatar ze przy nim to nie da sie krepowac ani bac. jajcarz z niego na calego :-D potrafi tak kobiete rozbawic i w ogole doprowadzic do tego ze ciagle bedzie sie smiac.bezposredni tez jest co ma powiedziec to powie i to w nim tez jest fajne :-) w dodatku najlepszy w moim miescie! do niego chodzi tyle kobiet ze szok !!! on prowadzil ciaze mojej mamy jak byla ze mna i moja siostra w ciazy potem prowadzil ciaze mojej siostry a teraz prowadzi moja ciaze hehe tak z pokolenia na pokolenie przeszlo :-P

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

24 lis 2012, 11:19

a oto mój skarb :)

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość