Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 19:44

Oj dziewczynki rozpieszczacie swoich mężczyzn:) Ja Marysie zawsze odstawiam do łóżeczka
Czekaj czekaj :ico_oczko: Przy pierwszym dziecku też miałam siłę na nocne karmienia, nie ważne ile ich było. Teraz już wymiękam :ico_noniewiem: Może dlatego że w ciągu dnia też nie mam kiedy się położyć a późno chodzę spać.
chce mu kupic taki fajny komplecik na swieta koszula w kratkę i wełniana kamizelka do tego - zamiast 59 zl to 39 zł wiec całkiem spoko.
Madleine granatowa koszula w kratę i kamizelka taka kremowa? Bo jeśli tak to nasi mali mężczyźni wystąpią w święta w takich samych strojach :ico_haha_01: Do tego ma takie eleganckie granatowe spodnie też z H&M.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 19:50

Madleine granatowa koszula w kratę i kamizelka taka kremowa? Bo jeśli tak to nasi mali mężczyźni wystąpią w święta w takich samych strojach
Kamizelka kremowa,ale koszula taka w bordowo grafitową kratkę o ile dobrze pamiętam :-))

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 19:56

Czekaj czekaj :ico_oczko: Przy pierwszym dziecku też miałam siłę na nocne karmienia, nie ważne ile ich było. Teraz już wymiękam :ico_noniewiem: Może dlatego że w ciągu dnia też nie mam kiedy się położyć a późno chodzę spa
a ja mam inne podejście. Jak dziecko potrzebuje mojej bliskości to dlaczego mam mu jej zabraniać. W końcu dzieci tak szybko rosną :-)
Gosia podziw dla Pawla że sie ubrał tak na zawołanie:-D
haha najpierw się ubierał ubierał i zszedł w starym rozciągniętym dresie :ico_smiechbig:
z kaszką manna mam troche zabawy b
a jaką ty robisz kaszkę manną? Tą błyskawiczną?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 22:12

Madleine granatowa koszula w kratę i kamizelka taka kremowa? Bo jeśli tak to nasi mali mężczyźni wystąpią w święta w takich samych strojach
Kamizelka kremowa,ale koszula taka w bordowo grafitową kratkę o ile dobrze pamiętam :-))
My mamy coś takiego
Obrazek
a ja mam inne podejście. Jak dziecko potrzebuje mojej bliskości to dlaczego mam mu jej zabraniać. W końcu dzieci tak szybko rosną :-)
To też fakt... i jeszcze to że już raczej (oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ) nie będę mieć kolejnego szkraba więc muszę się tym nacieszyć :-D :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 22:31

A no to ten sam komplet:-) ale spodnie super!! Ile kosztowaly?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lis 2012, 23:18

A no to ten sam komplet:-) ale spodnie super!! Ile kosztowaly?
Nie mam pojęcia bo Tymek dostał to od moich koleżanek z pracy :)
Ale rzeczywiście przepiękne jest. Ale sprawdzałam na stronie H&M i nie ma już ani kompletu ani spodni.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 lis 2012, 14:20

tak,błyskawiczna ta kasza

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 lis 2012, 21:35

tak,błyskawiczna ta kasza
o kurde i tyle zachodu z błyskawiczną :ico_olaboga: ja myślałam że ją się wrzuca i już :ico_wstydzioch:
Nie mam pojęcia bo Tymek dostał to od moich koleżanek z pracy :)
śliczny komplet a ta koszula z kamizelką 59,90 kosztuje :ico_olaboga: dużo biorąc pod uwagę że na chrzciny miałam komplet za tyle :-)

jestem padnięta byłam w pracy załatwiłam wszystko, u endokrynologa też byłam i z Maksiem po sklepach połaziłam. Był bardzo grzeczny :ico_brawa_01: jak łaziłam po sklepach on w wózku najpierw jadł nową czapkę potem grzechotkę a na końcu piąstkę :ico_haha_01: ostatnio Maksio to cud chłopak taki grzeczniutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 lis 2012, 22:55

śliczny komplet a ta koszula z kamizelką 59,90 kosztuje :ico_olaboga: dużo biorąc pod uwagę że na chrzciny miałam komplet za tyle :-)
No drogo...sama pewnie bym nie kupiła ale jak wspomniałam to był prezent....piękny :ico_sorki:

A nie uwierzycie... pisałam niedawno ze pralka mi wysiadła i dziś wreszcie przyjechał facet naprawić i wyłączył z prądu, włączył i pralka wiruje :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Kaszpirowski kurna :ico_zly: Że też sama na to nie wpadłam :ico_puknij: 40zł mnie to kosztowało :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 lis 2012, 23:26

dziś wreszcie przyjechał facet naprawić i wyłączył z prądu, włączył i pralka wiruje
no ale z jakiegoś powodu przestała wirować. I facet wg mnie nie powinien brać pieniędzy bo nic nie zrobił. No chyba że jak się popsuję następnym razem i przestanie wirować to za darmo naprawi :ico_sorki:
ale jak wspomniałam to był prezent....piękny
no bo najfajniejsze takie prezenty na które samemu szkoda pieniędzy :-)
Ja np lubię dostawać te figurki. Nie wiem czy znacie taką firmę willow tree w Polsce mało znana w Anglii bardzo i mają prześliczne figurki mam 6 ale drogie są np taką mam ale ona na allegro za 160zł :ico_olaboga:

Obrazek

a taką pierwszą dostałam jak byłam w ciąży z Tomkiem dostałam od ludzi co siedziałam z ich dziećmi w Anglii

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości