Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 18:23

Robiłyście już drugie usg bioderek? My idziemy 6 grudnia :-D
ale to miałaś takie zalecenie bo mi lekarz powiedział ze wszystko jest super z bioderkami i nie mówił nic bo ze wszystko OK o kontroli a na druku napisane ze kontrola po 4 msc
nam też lekarz nie kazał już na usg przychodzić. Jak go zapytałam kiedy mamy przyjśc to powiedział, że nie widzi potrzeby, że na kontrolne usg wołaq tylko w razie gdy coś mu się nie podoba.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 18:50

Gosia mnie sie bardziej przytulanka podoba :-)
co do usg bioderek to my mamy 3 kontrole 19 grudnia pomimo,ze wszystko jest ok.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 18:54

my mamy 3 kontrole 19 grudnia pomimo,ze wszystko jest ok.
może i nam powie że mamy przyjść na 3 kontrolę ale wydaje mi się że standardowo są dwie kontrole chociaż pewna nie jestem.

Kupię przytulankę oba prezenty fajne a przytulanka cenowo wygrywa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 18:57

może i nam powie że mamy przyjść na 3 kontrolę ale wydaje mi się że standardowo są dwie kontrole chociaż pewna nie jestem.
sorki,że się wtrącę :ico_sorki:
u nas są zawsze 2 kontrole,z tym że na 1 idzie się prywatnie bo zazwyczaj w ciągu 1-2 tyg od umówienia jest wizyta,kolejna już ze skierowaniem jak dziecko ma 6-8 mies

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 19:03

nas są zawsze 2 kontrole,z tym że na 1 idzie się prywatnie bo zazwyczaj w ciągu 1-2 tyg od umówienia jest wizyta,
ja skierowanie dostałam w szpitalu a usg jak 6 tygodni miał więc załapałam się państwowo. Chociaż z Tomkiem nie dałam rady i pierwsza wizyta tak jak mówisz prywatnie a druga państwowo. Teraz mi się udało obie państwowo :ico_sorki:

No i przytulankę kupiłam :-)

Dziewczyny jakie body kupujecie? Jakiejś firmy polecacie niedrogie a dobre? Moja siostra z early days poleca ale one nie mają zapięć u góry i taki dekolt się duży robi a chce na gwiazdkę podostawać dla Maksia i mama się pyta jakie.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 19:50

gosia F&F ma super bodziaki :) ja przynajmniej bardzoo je lubię bo się po wielokrotnym praniu nie zniekształacają

Z bioderkami też 3 kontrole mieliśmy pomimo, że wszystko było ok. Bezpłatnie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 22:24

Dziewczyny jakie body kupujecie? Jakiejś firmy polecacie niedrogie a dobre? Moja siostra z early days poleca ale one nie mają zapięć u góry i taki dekolt się duży robi a chce na gwiazdkę podostawać dla Maksia i mama się pyta jakie.
Oj, tych bez zapięć to nie cierpię! Sama lubię mieć coś pod szyją więc i dzieciakom tak ciuchy dobieram.
Ja mam sporo coccodrillo i bardzo polecam bo nic się z nimi w praniu nie dzieje! Nie wyciągają się, nie zniekształcają i mają zapięcia przy szyjce. Bardzo fajne są też z Mariquita...bardzo przyjemne dla ciała i też nic się nie dzieje.
A takie podkoszulkowe to super w Tup -Tup mają. Ostatnio kupiłam w promocji po niecałe 6 zł białe body z krótkim rękawkiem.
Cenowo dość drogo mają w tych wszystkich sklepach ale jak są wyprzedaże to za 12zł można kupić.

A my dziś pół dnia na zakupach spędziliśmy, Jolka była u niani a Tymek z nami...kochany chłopak :ico_sorki: Grzeczniutki oglądał sobie świąteczne dekoracje i spał słodko w spacerówce.

Zawojowałam w H&M. Kupiłam dzieciakom czapki, Tymkowi te apaszki które Gosia tu kiedyś pokazywała i takie słodkie trampeczki brązowe za kostkę (w promocji były) :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 22:34

Gosia - ja kupuje w h&m - choc tam takie zwykle sa i bez zapiec, ale jak rozmiar dopasowany to pod szyjka żadnych dekoltów nie ma :ico_nienie: i szczerze zawsze przy pierwszym wolałam zapinane a teraz akurat mi podpasowały te z h7m aa w sumie i w h&m są i zapinane, bo i takie stamtąd mam :ico_oczko: lubie też ze smyka, ale ze smyka mam z długim i zależy jaki model ale zazwyczaj zadowolona jestem choc mam z dwa takie które sie rozciągnęły pod szyją..
coccodrillo mam po starszym jeszcze i faktycznie fajne są i niezniszczalne ale i drogie, tup tupa też miewalam przy starszym - też są ok, choc moim zdaniem szybciej sie kolorki tracą..

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 22:47

Gosia - ja kupuje w h&m - choc tam takie zwykle sa i bez zapiec, ale jak rozmiar dopasowany to pod szyjka żadnych dekoltów nie ma :ico_nienie:
Może zależy też jak są odszyte. Jak są duże zakładki zrobione to nie powinny się pod szyjką otwierać. Może akurat na takie źle odszyte trafiłam. Z HM chyba nie mam żadnych body.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 22:52

Quanchita - ale zgadzam sie że sporo tych bez zapięc robi dekolt, ale wlaśnie z h&m mi podpasowały i dekoltu nie ma, choć teraz jak własnie juz Laura wyrasta z 68 to sie robią ale nie są takie rozciagnięte luźne a poprostu naciągniete :ico_oczko: szkoda że w h&m on line nie mozna zamawiać..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość