gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 22:58

z hm mam body te kopertowe fajne są. Tylko one takie podkoszulkowate i drogie po 20zł za sztukę, tych bez zapięć z hm chyba nie mam. Ale mam różne i mnie drażnią. Dlatego jak mam płacić tyle to wolę z zapięciami.
Z tesco mam problem bo mam tylko tesco express a tam 3 rzeczy na krzyż z ubrań :ico_zly: A co do coccodrillo szczerze to nie zaglądałam tam zawsze mi się wydawało że tam strasznie drogie rzeczy są, ale popatrze może przez internet.
choc tam takie zwykle sa i bez zapiec, ale jak rozmiar dopasowany to pod szyjka żadnych dekoltów nie ma
byłam teraz w hm i wychodziło 20zł za body myślałam że taniej można jakieś dobre dostać.
Grzeczniutki oglądał sobie świąteczne dekoracje i spał słodko w spacerówce.
lubi zakupy :ico_brawa_01: już na spacerówkę przeszliście?

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:08

Gosia - ja w h&m kupowałam takie w zestawie, nie pamietam ile tam było - i one takie zwykłe były białe ze zwerzatkami, a własnie te zapinane siostra mi wysyłała i one chyba luzem były kupowane i były juz kolorowe ładniejsze, ale wszystkie sa oki stamtąd, teraz nie wiem jakie sa bo nie jeżdzę, dawno byłam, a wtedy na szybkiego brałam jeszcze w sierpniu :ico_oczko:

a jeszcze wyjasnienia dla Kasiali :ico_sorki: :ico_sorki:
dobrze kojarzysz, że mnie nie znasz :ico_oczko: ja tu tylko tak kilka razy cos napisze i na wspólnym terminie tez kilka razy pisałam, nawet Wam sie nie przedstawiłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wpadam z pytaniami :ico_wstydzioch: i zmykam :ico_wstydzioch: to znaczy można tak odczytac mnie a tak naprawdę to zaglądam do Was poki co, lubie czytać, patrzeć gorzej u mnie z pisaniem..takze czuję sie z Wami zwiazana haha ale Wy ze mną nie :ico_oczko: :ico_oczko:
a tak w ramach przeprosin:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 gru 2012, 09:58 przez Aleksandrowicz, łącznie zmieniany 2 razy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:15

a tak w ramach przeprosin:
przeprosiny nie przyjęte bo strona nie działa :-D zrób suwaczki :ico_sorki: :ico_sorki: no i pisz więcej widzisz że i tak nas mało :ico_placzek:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:17

no własnie nie jestem dobra w te zdjęcia..eh, suwaczki miałam zawsze ale po tej modernizacji mi sie popsuły i juz nie robilam nowych :ico_wstydzioch:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:23

próbowałam inaczej wklejac i znow nic

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:26

Aleksandrowicz dalej nie działa. Może masz jakieś poblokowane zdjęcia co? I Ty je widzisz bo jesteś zalogowana.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:32

Wklejam teraz przez fotosika i momo ze wszystkie zdjecia z telefonu to baardzo wolno idzie a ja padam już..zaraz zobacze z tym blokowaniem co tam mam

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:34

może teraz ten link zadziala?bo zmienilam..

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:46

dalej nie działa :-(

Gosia i teściowa w realu kupiła body z guziczkami za 6 zł i powiem ze ok są :) ale ogólnie mam 2 pary z H&M kopertowe i są super mam też reserved i też super ale wiadomo tam drogo :ico_zly: jutro popatrze bo mam kilka takich innych firm i są super a teraz kaja spi to nie bedę gmerać bo ona śpi przy szafie gdzie są ubranka jej :-)

kurde od 16 brzuch mnie boli jejku masakra tak jak bym wzdęcie miała i bąka puscić nie mogła :ico_chory:
No i byłam u siostry w pracy dzisiaj i mnie załamała... w zeszłym tyg zabrało ją pogotowie z pracy bo dostała takiego bólu brzuha ze nie dała rady wstać tylko leżała z nogami do góry okazało się ze ma kamienie w woreczku żółciowym i do wyciecia no i lekarz wysłał ją na kolejne badania i okazuje isę ze wyniki z wątroby bardzo złe i lekarz podejrzewa wirusowe zapalenie typu C :ico_placzek: i kolejne badania i mółi ze napewno zabieg będzie potrzebny boziu kochany wiecie jak i się wyć chce moja siostra to dla mnienajlepsza przyjaciółka jest dla mnie moim zyciem wszystko oo mnie wie nawet maż pewnych rzeczy nie wie a ona wie my widzimy się co 3 dni a dziennie przez telefon to 2 razy rozmawiamy jak jej konkubent chciał się do Wawy przeprowadzic to mu powiedziała ze jak siostra się przeprowadzi to ona też... boziu ja się juz nakręcam i mam łzy :-(

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 gru 2012, 23:47

może teraz ten link zadziala?bo zmienilam..
działa ale masz piękne dzieci!!! piękna rodzinka no cudo!!! Proszę tu częściej zaglądać i "zyć" z Nami sowim i Naszym zyciem :-) :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość