moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 12:29

dziewczyny, orientujecie się może gdzie kupić silikonowe formy do pieczenia? Ale takie duże jak tradycyjne blaszki, a nie do mufinek
Ikea :)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 13:50

W netto teraz są w gazetcce za 16,99 różne kształty

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 13:55

Hejka :)

Powiem Wam, że ja też nie narzekam na Kaj ona jest naprawdę cudownym dzieckiem i każdy w koł mi to powtarza. Mało płacze jedynie kwęka jak głodna i śpiąca no i wiadomo raz na czas ma gorszy dzień że płączliwa. Jedynie nocki trochę kiepskawe ale już przywykłam do budzenia się 3-4 razy...

Też myślę ze w Ikei mogą być te brytfanki :-)

Od dziaiaj wspólnie z mężem wprowadzamy nowa zasadę usupiania tzn chcemy nauczyć aby Kaja umiała zasypiać w łóżeczku a ine przy cycu i przenoszenie do łóżeczka przy czym często się budzi i włśnie stosuję tę "metodę" którą opisują w ksiażce "Język niemowląt" Tracy Fogg i Melindy Blau i póki co 1:0 dla Nas jak by któraś chciała mam ksiażkę w PDF to mogę wysłać na maila :-) dla mnie przynajmniej warta przeczytania nie każdy musi się z tym zgadzać :-)

Oczywiscie mąż mi robi naleśniki bo nie wiem czy wiecie ale jestem naleśnikoholiczką i srednio 5 razy jak nie więcej w miesiacu jem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 13:55

W netto teraz są w gazetcce za 16,99 różne kształty
kurcze a u mnie nie ma netto :ico_zly: a też bym kupiła :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 14:28

Od dziaiaj wspólnie z mężem wprowadzamy nowa zasadę usupiania tzn chcemy nauczyć aby Kaja umiała zasypiać w łóżeczku a ine przy cycu i przenoszenie do łóżeczka przy czym często się budzi i włśnie stosuję tę "metodę" którą opisują w ksiażce "Język niemowląt" Tracy Fogg i Melindy Blau i póki co 1:0 dla Nas jak by któraś chciała mam ksiażkę w PDF to mogę wysłać na maila :-) dla mnie przynajmniej warta przeczytania nie każdy musi się z tym zgadzać :-)
Polecam :ico_sorki: Dla mnie ta książka była jak kompendium wiedzy przy pierwszym dziecku. Chętnie do niej wracam. Szkoda tylko że dotyczy malutkich dzieci...Chętnie znalazłabym złoty środek na charakterek mojej pierworodnej :ico_olaboga:
Chyba lepiej na tego renifera niko czy jakoś tam pójść bo ten wg mnie nudny już bardziej dla chłopców bo na deskorolce ciągle jeździł itp.
Ja reniferka dla maluchów polecam :ico_haha_01: Jak moja mała śruba na tym wysiedziała to musi wciągać :ico_sorki: Okularki miała przez pół seansu, potem już zdjęła bo wielkie orły ją atakowały z ekranu :ico_haha_01: Najfajniejsze są te głośne na całą salę komentarze..."Mamusiu zobacz św. Mikołaj" albo ciągłe pytania "a dlaczego?". No ale taki urok maluszków :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 14:58

Od dziaiaj wspólnie z mężem wprowadzamy nowa zasadę usupiania tzn chcemy nauczyć aby Kaja umiała zasypiać w łóżeczku a ine przy cycu i przenoszenie do łóżeczka przy czym często się budzi i włśnie stosuję tę "metodę" którą opisują w ksiażce "Język niemowląt" Tracy Fogg i Melindy Blau i póki co 1:0
ja próbowałam i przegrałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 15:33

a u nas jest roznie - jak mały jest marudny to trzeba nosic przed snem( czasem to trwa godzine ;/),a jak ma dobry humor to kładziemy go poprostu,smoczek,przytulanka i zasypia sam.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 20:58

no póki co to 2:0 dla Nas :-) Lajka spała od 16-17:10 no i teraz znowu w swoim łóżeczku trochę popłakuje ale damy radę :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 21:14

no póki co to 2:0 dla Nas
to fajnie :ico_brawa_01:
u mnie to nie wchodziło w grę bo mały non stop się wybudza. I jest tak że zasypiał i budzi się z płaczem jak go nie wezmę na ręce do cycka. Wtedy zasypia i odkładam. Takim sposobem jest wyregulowany. Wiem że ma dwie lub jedną krótszą drzemkę po ok 50 minut a jedną dłuższą około 2-3h. A jak spał i go dalej nie usypiałam tak cały dzień był dowolny zero reguły mały non stop marudził a teraz tak nie jest :ico_sorki: co do zasypiania to chodzę z nim do pokoju gdzie jest jego łóżeczko kładę się z nim na łóżko i albo karmię i zasypia albo leżymy i zasypia albo na rękach zasypia. Wiem że teoria jest taka że dziecko się wybudza bo zasnęło np przy cycku a jak się budzi to nie ma cycka i stąd ten płacz no ale nie jestem w stanie go przyzwyczaić do samego zasypiania.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 gru 2012, 21:21

no i 3:0 dla nas Kajka zasnęła w 3 minuty po kąpieli trochę pokwękała dałam cyca w sensie smoka i śpi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosia u Nas Kaja na rękach nie chce zasypiać wygina się i pręży niesamowicie wiec coś trzeba było zrobić :-) i narazie się udało :-D zobaczymy jak długo :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość