kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

14 paź 2010, 19:08

Kazała zakupić drogie komplety do angielskiego a teraz z nich nie korzysta
stuknęłabym ją chyba w czaszkę :ico_puknij: niech odda teraz kasę za książki,durne babsko :ico_puknij:
u nas jak na razie dzieci się osłuchują chyba bo w książkach widzę w większości malowanki itp. ale jak czasem czekamy pod drzwiami na dzieci (ang.jest ostatni dwa razy w tygodniu) to słychać jak głośno powtarzają po pani albo śpiewają :-)

ale mam lepszy myk:wczoraj zadzwoniła do mnie mama z równoległej klasy (obie jesteśmy w radzie rodziców szkoły) i mówi mi że ją panie zaczepiły że zawsze jest taka "tradycja" że pierwszaki na pasowaniu (u nas 19.10.) dostają od rady rodziców jakieś prezenciki :ico_noniewiem: dzisiaj wolne,jutro też,potem weekend a w dodatku w kasie rady pusto więc na szybko musiałyśmy coś wymyślić :ico_puknij: jakby nie można było tego powiedzieć na zebraniu we wrześniu :ico_puknij: skąd niby my rodzice mamy o tym wiedzieć jak to nasze najstarsze dzieci są pierwszakami? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

17 paź 2010, 10:52

Iza jakaś stuknięta ta pani :ico_puknij: to po co te książki?! Co za ignorancja, ja bym to zgłosiła wychowawcy albo i do Dyrektora, bo zamiast na książki można było przeznaczyć tę kaskę np. na wyjście całej klasy do kina i to pewnie nie raz.

Kasiulinka i własnie na powtarzaniu polega na początku nauka języka obcego, bo jak taki mały człowiek jeszcze nie umie czytać i pisać to nic innego nie można zrobić. U nas pani zmieniła podejście i teraz te trudniejsze ćwiczenia robi z dziećmi w klasie, żeby wzrokowo zaczęły kojarzyć wyrazy ze słowami :ico_brawa_01: Ja w domu funduję jeszcze swoim dzieciakom kasety magnetofonowe z Angielskim :-D zwykle nie słuchają uważnie, ale liczę że coś tam w głowie zostanie.

A ta "tradycja" to jakaś dziwna skoro taka niezorganizowana :ico_puknij: no bo jak tradycja to powinno być już jakieś doświadczenie no nie?! U nas na ślubowaniu dzieci miały jako upominek dyplomy, czapeczki takie studenckie z chwostem (kartonowe) , i chusty wszystkie takie same - będą wykorzystywane na każde grupowe wyjście i wyjazd jako identyfikacja klasy. W sumie od pierwszego zebrania była mowa o składkach na ten dzień i nie było problemu bo były dwa miesiące żeby się zrzucić, składaliśmy się po 7 zł i starczyło na wszystko łącznie z napojami dla dzieci i kwiatami dla pani. Ale mamy bardzo zorganizowaną trójkę klasową :ico_sorki:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

25 paź 2010, 11:29

zgłaszaliśmy to do dyrektora ale pani dyrektor stwierdziła,że książki są obowiązkowe więc ...po prostu mamy się cmoknąć !
no dobra,obowiązkowe ale nie do kupienia przecież :ico_puknij: tylko do uczenia.
a może pani wzięła łapówę od wydawnictwa :ico_noniewiem: chora jakaś :ico_puknij:
Kasiulinka i własnie na powtarzaniu polega na początku nauka języka obcego
mój Bartek lubi lekcje angielskiego,jak na razie jest zadowolony :ico_oczko: podoba mu się mówienie w innym języku :ico_oczko: :-)
bo jak taki mały człowiek jeszcze nie umie czytać i pisać to nic innego nie można zrobić.
no,za to katecheta kazał dzieciom od razu pisać w zeszytach :ico_puknij: szurnięty chyba :ico_puknij: Bartek zaczął pisać ale drukowanymi literami bo pisanymi jeszcze nie umie i wygląda to tragicznie :ico_olaboga:
A ta "tradycja" to jakaś dziwna skoro taka niezorganizowana :ico_puknij: no bo jak tradycja to powinno być już jakieś doświadczenie no nie?!
co się okazało-do tej pory to dyrekcja zamawiała upominki dla dzieci a rada rodziców później płaciła za fakturę.a w tym roku jest taki przewodniczący rady że pani dyrektor bała się cokolwiek zrobić na własną rękę bo gość powiedział że on chce o wszystkich zakupach wiedzieć i bez zgody rady nie pozwala na żadne zakupy :ico_noniewiem: no i dlatego tak wyszło podobno...
ale jeszcze nas panie wychowawczynie uraczyły informacją na pół godziny przed akademią że ktoś z rodziców powinien wygłosić jakieś krótkie przemówienie :ico_puknij: i weź tu człowieku wymyśl coś sensownego w tak krótkim czasie :ico_puknij:
no ale jakoś to wszystko w końcu w miarę sprawnie poszło :-)
a tu mój pierwszak :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 paź 2010, 12:30

Kasulinka elegancki pierwszak! Lubię chłopaków w koszulach :-D

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

25 paź 2010, 14:00

Kasulinka elegancki pierwszak! Lubię chłopaków w koszulach :-D
:-D miał jeszcze marynarkę ale zdjął bo mu za ciepło było.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Dzieci ur. 2003

05 gru 2012, 14:30

Hej dziewczyny podbijam, zagląda tu ktoś jeszcze?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość