monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 gru 2012, 09:39

Hej dziewczyny :-)

ja tez codziennie nie spie juz od 5 rano :-P wstaje jem sniadanko i jak codzien wychodze z pieskiem na spacerek... takie z samego rana powietrze jest najlepsze po nocy gdzie bylo na minusie takie fajne rzeskie :-) moj psiak jak dzis z nim wyszlam to tak biegal jak szalony po sniegu ze jak wrocilam do domu to caly tym sniegiem byl oblepiony.
dobrze ze ja nie musze sie z kg pilnowac oj bo ciezko by bylo :-P co bym nie zjadla i tak czuje ze te kg nie przybywaja a potem jak staje u gin. na wadze to nie raz szok bo jednak gdzies one sie odkladaja ze przybywaja. ale zawsze sie ciesze z kazdego przybylego kg bo teraz juz nikt mi nie zarzuci ze jestem strasznie chuda i jak co niektorzy mi wczesniej przed ciaza mowili ze anoreksja chodzaca jestem :-P
u mnie za oknem caly czas bialo i dosc zimno ale nie az tak zimno jak by sie wydawalo a ja z reguly zmarzluch jestem wiec jak mi nie jest bardzo zimno to jest w sam raz :-)
dzisiaj postanowilam dac dzidziusiowi duza dawke owocow bo ostatnio cos malo ich jadlam bo nie mialam ochoty.
W zalaczniku moje dziela co robila wczoraj razem z mezem :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 gru 2012, 09:54

Witajcie dziewczyny
U nas pada deszcz I jest tak jakos szaro buro. Ja I tak caly dzien spedze w pracy.
Weekend Juz coraz blizej. Nie moge sie Juz doczekac.
Dzisiaj sie waze I 64kg. Gdzies zgubilam 1kg. A wydawalo mi sie, ze od Razu zaczne tyc tak jak w pierwszej ciazy.
Podzielilam sie wiadomoscia o ciazy z przyjaciolka. Obydwie zaczelysmy plakac. Tak sie ciesze, ze ja mam. Ona rodzila w Tym samym szpitalu co ja bede rodzic. Ciesze sie, ze ma dobre wspomnienia. To jakos zawsze uspokaja. Bo tutaj w Londynie to roznie jest z tymi szpitalami. Zreszta jeszcze troche czasu uplynie do porodu.
Trzymajcie sie I odpoczywajcie.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 gru 2012, 09:59

monikaA wow to u Was Juz bialo? Ale super. U nas deszczowo niestety. A ja ostatnio ochote mam tylko Na owoce.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

05 gru 2012, 13:22

A ja nie wiem... chodzę, siedzę i ciągle wsłuchuję się w swój brzuszek. wczoraj mnie cos tam gilało, dzisiaj w pracy poczułam takie łoskotanie, że aż do gardła doszło, w sensie jak motylki jak się zakochiwałam kiedyś;) i nie wiem czy nie za wcześnie... będę słuchać dalej i zobaczymy :)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 gru 2012, 22:10

monikaA coś pieknego zrobiłaś Moniczko,jestem pod ogromnym wrażeniem,że cos takiego mozna zrobić to jest przepiekne ! Napewno choineczki spodobają się rodzince :ico_haha_02:
U nas deszczowo niestety
a u nas zimno szaro,buro i ponuro i tyle,zadnego sniegu czy deszczu,jak ja nie nawidze jak jest zimno bo ja marzne nawet w domku :cry:


Ja dzis byłam na tym spotkaniu,wyczekałam się 2 bite godziny na połozną i dziewczyny bo za wcześnie pojechałam oddać krew zmarzłam jak diabli bo przecież w przychodni nie będe siedziała tych 2 godzin,wiec przeszłam sie do biedronki i innych sklepach wróciłam do tej przychodni przed 11 usiadłam i usnełam tam :ico_haha_01: A potem przyszła połozna i dziewczyny,wypiłyśmy cherbatkę pogadałysmy fajne takie spotkanko,następne za dwa tygodnie i bedziemy rozmawiały o kąpieli malucha...Oczywiście co na poniedziałek mam przyjechac z wynikami i na USG kolejne :ico_noniewiem: A ta babka co mi pobierała krew niech ją :ico_zly: tak mi sie wbiła,ze mam siniaka co mi sie nie zdaża mieć go po pobraniu,potem krew mi nie chiała przestać lecieć z pół godziny i do tej pory ręka boli :ico_noniewiem: Dzis przeliczyłam ile juz bym wydała za te badania co u mego gina robie na fundusz to z 500zł by było :ico_noniewiem: dzis tez robiłam jakąś toxoplazmoze,która kosztuje 80zł :ico_szoking:

tibby jak andrzejki?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 gru 2012, 06:44

PC053301.JPG
Hej wszystkim :ico_ciezarowka: :-)
monikaA coś pieknego zrobiłaś Moniczko,jestem pod ogromnym wrażeniem,że cos takiego mozna zrobić to jest przepiekne ! Napewno choineczki spodobają się rodzince :ico_haha_02:
dziekuje :ico_haha_01:

Ja to dzisiaj jak zwykle poranny ptaszek. moze i bym jeszcze troche pospala ale w nosie mi jedna dziurka strasznie zatkala sie ze nie moglam oddychac i juz pospane jak wstalam to zaczelam sie platac po mieszkaniu i juz nie mialam ochoty sie klasc spowrotem do lozka. u nas dalej bialo ale juz sie topi powoli ten snieg bo widac przeswity trawy.
Dzisiaj mam w planach jeszcze zrobic kilka takich choineczek zeby cala rodzinke nimi obdarowac. te co zrobilam to musze upiekszyc rozne ozdoby jeszcze i byc moze przykleje je do niewielkiego kawalka drewienka to bedzie wygladac cos jakby taki stroik :-) w kwiaciarni podpatrzylam ze takie mozna kupic i to bardzo drogo... a ja robie swoje i mnie to taniej wyniesie :-)
u mnie samopoczucie bardzo dobre :-) apetyt wrocil bo ostatnimi czasy nie mialam ochoty za bardzo jesc ale teraz jem jak opetana znowu :-P ale to wszystko przez to ze jest zima i czlowiek potrzebuje wiecej energi zeby miec sile cokolwiek robic.
wczoraj jak pojechalismy z mezem dokupic jeszcze kilka potrzebnych rzeczy do tych choinek to taka mialam ochote na ogorki konserwowe ze nie moglam sie oprzec i otworzyl mi sloik w samochodzie i pochlonelam chyba z pol sloika :-P
w zalaczniku pochwale Wam sie moim brzuszkiem :-)

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

06 gru 2012, 09:42

Witam
Stawiam :ico_tort: za skończony 17 tydzień nie moge uwiezyć!!! Dziewczyny jakie wy zgrabne jestescie ja w pierwszej ciazy przytyłam jakieś 22 kg spokojnie jak nie wiecej noi powiedziaamł sobie ze w tej bedzie inaczej max 12 ale tak mi te kilogramy lecą że szok juz chyba przybrałam z 5kg to duzo poniewaz na wiecej tyje sie w ostatnim trymestrze a tu święta przed nami pamietam ze ostatnim razem przez same świeta przytyłam 5 kg nawet lekarz powiedział że przesadziałm. Dobra wiadomość to taka że po ciąży schudłam do swojej starej wagi wiec da się ale jak sie karmi niestety trfało to 1 rok około. W tej ciąży staram się dbać o siebie ale to takie trudne wszytko bym jadła z myślą o dzidzi :ico_sorki: . Jasia chyba zawioze dzisiaj do babci nie dam go do przedszkola mo ma jakiś drobny katarek i niemoge doczekać sie jak wstanie bo pod poduchą Mikołak ciekawe czy bedzie sie cieszył.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

06 gru 2012, 10:05

monikaA88, brzusio ladnie rosnie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 gru 2012, 10:56

jestem kochane moje.
mikołajki dla dzieciaków super!!!!!!!!!!! lepszego miejsca wybrac nie mogli. wielki plac zabaw, mnóstwo zabawek różnego rodzaju. zjeżdżalnie, piłki, tunele... no masa aktrakcji. do tego prezenty, tańce, słodkości i szaleństwo. te 2h tam minęły jak z bicza.

dziś z rana byłam na usg i dzidzia ma 2,5cm już :) pan z usg mówił, że odpowiada swojemu wiekowi, więc sama już nic nie rozumiem... raz za wielka, raz ok. ach, te sprzęty :D
wczoraj mnie tak na wieczór po tej zabawie i piskach bolała głowa, że myslałam, że do domu nie dojadę. poratowałam się apapem, ale przeszło dopiero jak się położyłam spać. nawet mi się kilka razu niedobrze zrobiło w tramwaju.

jeszcze dziś się muszę przejść do mcd mojego, bo się okazało, że mi ginka czegoś nie wpiała na L4 i będę musiała jechać poprawić... ech. szkoda słów. a to drugi koniec poznania.

teraz czekam sobie spokojnie weekend w domku i w poniedziałek mam wizytę, to popytam lekarza co tam u malutkiej. szczerze powiem, że nie widziałam tam ogonka między nóżkami, ale że to młody wiek dzidzi, to się jeszcze nie nastawiam na nic. ten facet to też tak szybko to usg robił że się za wiele nie nacieszyłam tą moją fasolką.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

06 gru 2012, 11:45

a ja jestem załamana :(
Mieliśmy przykry incydent w domu, otóż mieliśmy wyciek płynu z butli gazowej - ten, który daje zapach. Wyczytałam że to niejaki THT, bardzo szkodliwy dla zdrowia.
Oczywiście smród na cały dom niesamowity... Na szczęście w sypialni drzwi zamknięte więc sen spokojniejszy, ale trzeba przecież korzystać z łazienki czy kuchni. Wczoraj wsyztsko wymyłam domestosem, szafkę, podłogę, gdzie był wyciek. Nawdychałam się oparów jak głupia :( Niestety smród jest nadal., choć wietrzymy non stop przy tym mrozie. Czytam różne fora jak się pozbyć smrodu i jaki ma wpływ na zdowie. Raczej nie znajdę opini jak THT wpływa na rozwój dziecka ....
i jestem załamana, boję się że ten incydent wpłynie na naszego dzidziusia ;(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość