Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 gru 2012, 22:39

Hejka kochane :-)

ale zabigany dzień... to psacer potem do M1 do pizzu hut to załatwianie czegoś i ten czas elci ja w sumie też wolała bym być 2 razy w zerówce niż w 1 klasie powiem Wam zeja z grudnia jestem i właśnie cześto byłam w tyłach pamiętam jak mi cieżko ułamki było zakapować no masakra i pała za pałą a wychowawczyni zamiast mi pomóc to ciagle pały wstawiała jejku trauma straszna dla mnie to była a w gimnazjum i średniej skzole zawsze w pierwszej trójce najlepszych byłam...

Gosia mam identyczną książeczkę na Mikołaja dla Kaji :) ja na allegro za 53 zł kupiłam a już kupowałam co innego u tego sprzedawcy wiec za przesyłkę raz płaciłam a w biedronce ile kosztowała?
Co do Mikołaja to ja jestem za tym zeby dziecku abaweczki kupować bo przynajmniej będzie je miało na dłuzej a ubranka czy inne rzeczy typu buty czy wkłady w wózka to raczej prezenty dla rodziców tak jak moja siostra dzwoni i pyta czy małej nie kupić jakiś ładnych sliniaczków czy bodziaków czy co kolwiek ja jej powiedziałam zeby kupiła zabaweczkę bo to będzie prezent tylko dla niej a ubrania odciażają rodziców...

ja też mega płaczka teraz jestem wiec dlatego nie oglądam żadnych prgramów o dzieciach...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 gru 2012, 22:40

a w goóle nie wiem czy Wam mówiłam ale Kaja od piątku je marcheweczkę i ją bardzo lubi jak już kończy się dzienna porcja to ciągnie mi rękę z łyżeczką zebym jej jeszcze dała i zaczyna krzyczeć :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 gru 2012, 22:41

No i ja też należę do grupy która późno kładzie się spać i późno wstaje. ;-P

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 gru 2012, 22:58

Kasiala kosztowała 42,99 zł.
Gosia kupiłam- i książeczkę i tę żabkę :)

Moje dziecię dostanie na Wigilię ziemniaka gotowanego :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 gru 2012, 23:08

Co do Mikołaja to ja jestem za tym zeby dziecku abaweczki kupować bo przynajmniej będzie je miało na dłuzej a ubranka czy inne rzeczy typu buty czy wkłady w wózka to raczej prezenty dla rodziców tak jak moja siostra dzwoni i pyta czy małej nie kupić jakiś ładnych sliniaczków czy bodziaków czy co kolwiek ja jej powiedziałam zeby kupiła zabaweczkę bo to będzie prezent tylko dla niej a ubrania odciażają rodziców...
a ja mam inne zdanie. Co innego starszym dzieciom znaczy starszym niż naszym wiadomo zabawki się kupuje i nie wyobrażam sobie by Tomkowi ktoś kupił spodnie na urodziny :-D ale co do naszych maluchów to ja jestem za pożytecznymi rzeczami typu ubranka itp. Zabawek i tak dużo dostanie którymi się nie zdąży pobawić. Od nas na mikołajki dostanie te kluczyki a na święta książeczkę. Moja mama się pytała co powiedziałam ubranka, teraz szykujemy pokój Maksiowi to dywan kupuje jakieś dodatki, bez sensu zabawki którymi się nawet nie zdąży pobawić a i tak na pewno dokupi jakąś zabawkę. A to że odciąża to rodziców to fakt :ico_sorki: ale właśnie dzięki takiemu odciążeniu więcej mogę przeznaczyć na dziecko :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 gru 2012, 23:21

Wiesz co może i racja ze dla starszego ale jakoś wolę zeby ubranka i tego typu rzeczy miało od rodziców co innego kupić starszakowi np bluzę z jego ulubionym superbohaterem o któej zawsze marzy ł a co innego zwykłe jeansy... np moja bratowa mojej chrześnicy (córce mojej siorki) kupiła ubranka zwykłą kurteczkę buciki, spodie koszulki i ona była bardzo rozczarowana tym fakt juz duża była a wiaodmo dla rodzica (moja siorka tak pwoeidzała) ze jej się super podoba ale teraz siorka już napomniała brata i bratową i sami zapytali jagodę co chce to im opwiedziała barbi wróżka jakaś tam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale np fajny dywan do pokoju to i owsze uznała bym z dobry prezent :)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 08:35

a ja zawsze Matyśce kupowałam zabawki na święta, urodzinki, etc. Natomiast ciuszki przeważnie kupują babciu, prababcia/ ew. chrzestna.

My dziś na nogach od 5:30, Bo Matyldzia musiała się jeszcze pobawić nową zabawką przed wyjściem do przedszkola:) Byłą super zadowolona, a najbardziej z tego, że wszyscy mieliśmy prezenty w butach. Wczoraj nawet kozaczki Marcelki postawiłyśmy w rzędzie:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 10:38

a ja się zgadzam z Gosią. Moim zdaniem dla takich maluszków to lepiej praktyczne rzeczy. Przynajmniej dla nas. MAŁy uż ma tyle zabawek,ze kolejna tylko niepotrzebnie by stałą i się kurzyła. Marcin ma swoje 2-3 ulubione zabawki,a reszta stoi bo nie zwraca na nie uwagi narazie . A jeszcze w tym roku malutki nie orientuje sie ze mikołaj,że święta . W przyszłym roku pewnie wieksza uwage zwrócimy na to bo Marcin już bedzie bardziej "rozumiał" te prezenty.Dlatego teraz kupilam mu drobiazgi,od mojej mamy dostal ocieplane spodnie a na swieta kojec. Pewnie od drugich dziadkow dostanie zabawki,ale ja nrazie i tak uwazam,ze ma ich zbyt dużo,a zawsze obiecywalam sobie,ze moje dziecko nie bedzie mialo zbyt duzo zabawek bo potem nie bedzie doceniac jak dostanie kolejną i bedzie lezec w kącie ( tak moj szwagier robil i robi nadal bo ma 1500 zabawek ;/ )Wolę żeby mial 2-3 ulubione. No ,ale poki co jest jeszcze malutki i mam nadzieje,ze jak mu założe skarpetki grzechotki ktore mu kupilam to sie bedzie cieszyl :-)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 11:54

Przepraszam, że się Wam znowu wetnę, ale nie miałam aktualnie lepszego zajęcia i podcztytywałam fora :ico_oczko:
Quanchita tak mi się skojarzyło, jak napisałaś o tym co zrobiła Tymkowi, że może ona to odbierała jak zabawę lalką (chodzi mi o takie interaktywne lalki, które jak się w odpowiednim miejscu naciśnie to albo coś mówią, albo płaczą)? Może nie miała poczucia, że robi coś złego... Chociaż jak sobie przypomnę mojego kuzyna jak miał ok. 3 lat, to on miał już wtedy takie typowo sadystyczne podejście, że chciał robić krzywdę :ico_olaboga:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 gru 2012, 17:27

Dziewczyny czy jest tu może specjalistka od finansów??? Próbuję rozliczyć sobie VAT z tytułu remontu mieszkania i potrzebuję pomocy :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość