monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 09:08

Ja te choineczki to nie robie na sprzedaz choc moglabym sprzedawac takie ale w tym roku chcialam zobaczyc jak sie to robi i chce nimi obdarowac rodzinke taki mily prezent na lata na swieta jesli sie nie zniszczy. bedzie pieknie zdobic wigilijny stol :-) u mnie w moim miescie ludzie takie robia i sprzedaja i to dosc nie tanio. ja moze jak cos nowego znajde fajnego co mozna by bylo robic na swieta to zrobie ale w przyszlym roku i moze bede sprzedawac. hehe maz sie tym by zajal bo on wie jak to profesjonalnie zrobic :-)
Bardzo lubie takie ozdoby robione , dla mnie maja one swój klimat i duża wartość.
ja tez takie lubie i teraz jak je zaczelam robic to tak sie wkrecilam w robienie tych choinek ze codziennie wymyslam jakas inna :-)
w tamtym roku robilam bombki karczochy ale tez tylko dla rodziny. tez pracochlonne sa i piekne ale mnie najbardziej potem cieszy oko jak ktos sobie co roku ja wiesza w swieta :-)

A tak juz z innej beczki to u nas dzis tak białooooooo ze szok. sniegu napadalo prawie ze po lydki i dalej sypie. pieknie bialo sie zrobilo... prawdziwa zima :-) moj psiak jak zwykle na porannym spacerze jak zobaczyl snieg to oszalam a do domu wrocil caly osniezony :-)
dzisiaj mnie czekaja zakupy zeby jutro nie robic bo strasznie nie lubie w sobote zakupow robic bo ludzi wszedzie pelno i strasznie duze kolejki...

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 09:11

Następna wizyta 3 stycznia
to tak jak ja masz wizyte :-) ja bym moze i miala wczesniej ale na grudzien polozne nie rejestrowaly wiec dopiero daly mi na 3 stycznia.

super ze po wizyci wszystko dobrze. teraz mozesz odetchnac z ulga bo z Toba jak i z dzidziusiem jest wszystko dobrze :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 09:44

Ja te choineczki to nie robie na sprzedaz
Moja kuzynka tez za darmo chciała dać ale u nich się nie przelewa a dzieci zbierają sobie na swoje marzenia więc jej dałam coś do skarbonki.
u nas dzis tak białooooooo ze szok
U nas było cały czas biało a dzisiejszej nocy to już dosypało konkretnie.Rano o 6 słyszałam jak tato odgarniał chodnik na podwórku
Jak Lili wstanie koło 13 z swojej drzemki to pójdziemy na sanki .

Dobra zmykam bo już prawie 9 a my jeszcze śniadania nie jadły.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 11:20

Zresztą powiedziałam, że ja i tak wiem, że będzie dziewczynka! :)
kochana, jeśli mogę ci poradzić, to na to się nie nastawiaj za bardzo. może masz jakieś swoje przeczucia, może faktycznie czegoś między nóżkami na usg nie widziałaś (lub niedopatrzyłaś), ale to nic nie znaczy w 100%!
Ja też mam nadzieje wielkie na dziewczynkę i czuję, że ta ciąża z racji tego, że jest inna, to może okazać się ciążą z dziewczynką w środku. Od samego początku mówię, że w środku siedzi MAŁA, LILA, itp., ale w głębi serca nie chcę się nakręcać, bo boję się rozczarować!
Poczekaj na jakiekolwiek potwierdzenie ze strony lekarza. (choć i tak 100% pewności mamy na porodówce :ico_haha_01: )
Oczywiście, życzę upragnionej córeczki. Mam nadzieję, że każda z nas będzie miała CO NAJWAŻNIEJSZE zdrowego dzidziusia i tą "upragnioną" płeć.

pokażę wam dla odmiany mojego urwisa na Mikołajkach na tym placu zabaw.
Obrazek
Obrazek
a tu po rozpakowaniu prezentu:
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 11:23

zapomniałam jeszcze dodać :ico_tort: z okazji skończonego 9tc i drugi :ico_tort: za III okienko! :ico_urodzinki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 11:44

tibby synek bardzo fajniutki :-) taki maly przystojniaczek :-) iiiiiiii :ico_brawa_01: za skonczony 9 tc . :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 11:57

dziękuję za komplementy :) fakt, udał nam się chłopak :D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 16:08

kochana, jeśli mogę ci poradzić, to na to się nie nastawiaj za bardzo
Ja tamta ciąże bylam pewna ze chłopiec i tak jakoś mówiłam, a okazala sie dziewczynka.Teraz chcialabym chlopca wiadome ale nastawiam sie na dziewczynkę bo nie chcę rozczarowania bo to boli.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 16:25

SZKIELETOREK ja sie teraz nastawilam ze bedzie dzuewczynka tak chcialam potem rozczarowsnie chlopsk oswoilam sie z ta mysla i bardzo sie ciesze ze bedzuemy miec parke :P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 gru 2012, 16:34

sama widzisz jakie życie jest przewrotne.
nam też mówił lekarz, że mamy dziewczynkę i co? CHŁOP jak się patrzy :D daleko mu do dziewczynki ;-)

właśnie mi śpi, mężowatego idę budzić po nocce i w końcu nie będę sama siedzieć.

ja bym tylko chciała wiedzieć wcześniej niż poprzednio co mamy. bo Tobiko pokazał się dopiero po 25.tc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość