Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

11 gru 2012, 12:01

Kamilka ja mam puki co tylo wystruj świąteczny oczywiście na razie bez choinki :)
Nie wiem kiedy wezma się za jedzenie masakra normalnie
Pewnie będę w domu robić i zaproszę siostrę i tatę tak jak w zeszłym roku.....

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

11 gru 2012, 13:23

Dziewczyny przesyłam Wam Marcinkowe fluidki oby po nowym roku wszystkie staraczki 2 kreski zobaczyly :-)
Powiem Wam,że pomimo,że Marcinek malutki to mi się już drugie dziecko marzy. Ale obiecalam sobie poczekać min te 3-4 lata bo chcialabym choc na troche do pracy wrocic no i hamuje mnie bardzo wspomnienie i lęk porodowy,że znowu coś pojdzie nie tak i,że coś mi się stanie.No,ale pomarzyć o drugim zawsze można :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

11 gru 2012, 13:29

Madlein Dziekuje mam nadzieje ze szybciutko sie uda.. no u nas bedzie roznica jakby sie udalo 5 lat wiec uwazam ze odpowiednio :ico_oczko: mnie jedynie przeraza ciaza bo mam problemy z kregoslupem raz wypadl mi dysk a nieraz sadni ze schylic sie nie moge zeby glowe umyc :ico_placzek: :ico_placzek: ale jak tylko na siebie bym patrzyla to bym nie miala juz dziecka bo to jednak duze obciazenie... choc mam cicha nadzieje ze ta ciaza bedzie dla mnie lzejsza bo porod i reszte czasu wspominam dobrze :-) :-)

Wstawilam juz obiadek i na 14 po synka...

izunia no my to do pl jedziemy wiec jakis ogromnych porzadkow nie robie.. ale zastanawiam sie nad choiinka zeby ubrac i synkowi zrobic niespodzianke dzisiaj :-D :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

11 gru 2012, 15:45

Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

12 gru 2012, 18:28

Dziewczyny...miałam nie pisać, ale nie wytrzymam- czuję, że się nam udało- nawet poleciałam po folik. Czuję, że to nasz cykl, nie wiem, jakoś tak czuję wewnętrznie, że się udało. A temperatura z dnia na dzień wyższa. Tym razem nic nie kombinowaliśmy, kochaliśmy się dwa razy w dzień wyższej (nie mierzyłam specjalnie kiedy będzie skok), pierwszej-podobno dzień przed i dzień po owulacji jest największa szansa.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

12 gru 2012, 18:29

Co myślicie o jutrzejszym teście? Będzie 8 dzień od zapłodnienia...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

12 gru 2012, 18:33

Co myślicie o jutrzejszym teście? Będzie 8 dzień od zapłodnienia...
Moim zdaniem 8 dzien to jeszcze za wczesnie.Implantacja zarodka nastepuje od 6 - 11 dnia po zaplodnieniu i dopiero po implantacji wychodzi test pozytywny. Poczekaj jeszcze. Ile jest dni do terminu @? Ja mialam implantacje 8 dnia i wtedy mialam straaaszna burze hormonow :-) Ale 10 dnia test byl nadal negatywny,dopiero 11 dnia po zaplodnieniu byly 2 kreski!
Trzymam kciuki zeby przeczucia sie sprawdziły!
Ja co prawda jak mialam przeczucie ze wyszlo to nie wyszlo,a jak bylam pewna ,ze nic z tego to były 2 kreski hehe :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

12 gru 2012, 19:14

Ja ogólnie testom nie wierzę- z córeczką dopiero wyszedł za 3 razem jak już byłam w 6 tyg ciąży dopiero a robiłam końcówką 4 tygodnia po owulacji, potem już 5. Nie wiem czemu tak. Lepiej ta temperatura mi powie najszybciej.

Jak moje przeczucia mnie mylą, to mam mocne usprawiedliwienie- bo termin trochę dla mnie kijowy byłby 31 sierpnia...ni to w ząb nie teges, ale jakoś by to musiało być- w tym czasie mam dużo na głowie.
Jeśli teraz by nie było- to do marca wstrzymanie (bo na grudzień by było) albo drugi rezerwowy termin to lipiec ( wyszedłby kwiecień).

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

12 gru 2012, 19:47

Jeśli teraz by nie było- to do marca wstrzymanie (bo na grudzień by było) albo drugi rezerwowy termin to lipiec ( wyszedłby kwiecień).
widzę że masz wszystko z góry założone :ico_oczko:
a czemu grudzień odpada? dla tego że końcówka roku?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

12 gru 2012, 20:53

Nie, właśnie, żeby na grudzień było- taka moja fanaberia.

Taa...ja uwielbiam robić plany, a jak coś nie będzie tak jak założyłam :ico_zly: :ico_pocieszyciel: :ico_placzek: wtedy bardzo wszystko przezywam i uważam, że to moja wina, że się nie idało to co zaplanowałam.
Z drugiej strony to mi ułatwia życie.

Plus i przekleństwo planowania.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości