Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 09:42

Malkgorzatka ja tez jestem zwykle w domu od planowania i tez ostrze zeby jak cos pojdzie nie po mojemu :-/ nie wiem ale lepiej mi jak mam wszystko zaplanowane bo nielad to doprowadza mnie do zlosci :ico_zly:

Ja sie ciesze ze nie udalo mi sie zajsc w zeszlym miesiacu bo mnie znow nie podrodze sierpien juz wole wrzesien :ico_sorki:

Malgorzatka jak zatestujesz daj odrazu znac.. Kurcze jak ja bym chciala zeby sie teraz udalo :-) :-)

My dzisiaj poszlismy do przedszkola a tru taki mroz ze zamarzlam ale jak wrocilam to juz wynioslam posciel :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 09:50

ja to bardzo chciałam rodzić latem teraz. najwcześniej w czerwcu. Nie wiem dlaczego, choć zawsze chciałam uniknąć kulania się z wielkim brzuchem w upały. tp. 10.07, więc prawie trafione ;-)
nie chciałam rodzić na jesień, czy zimą. może dlatego, że ja zmarzluch i wolę cieplejsze miesiące.
Z tobikową ciążą trafiliśmy ślicznie w wiosnę i myślę, że to dobry moment i czas na porody.

Małgorzatka, trzymam kciuki! może się spotkamy na wątku jeszcze ;-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 10:11

tibby ja adaska urodziłam 6 maja w swoje urodziny i tez uwazam ze wiosna najlepsza ale teraz dla odmiany chcialam jesien bo te 2 pory roku uwielbiam najbardziej...
A teraz jakby nam sie udalo to mnialabym termin 13. 09.2013 :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 10:22

tibby ja adaska urodziłam 6 maja w swoje urodziny i tez uwazam ze wiosna najlepsza ale teraz dla odmiany chcialam jesien bo te 2 pory roku uwielbiam najbardziej...
A teraz jakby nam sie udalo to mnialabym termin 13. 09.2013 :-D :ico_brawa_01:
Ja nastepne tez bym chciala na wiosnę,no ale zobaczymy jak wyjdzie :-) Pewnbie jak podejmiemy decyzje o starankach to bedzie to bez znaczenia :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 11:31

Małgosiu najszybciej test wyjdzie z krwi, ale powiem Tobie, że temp też powie Tobie, czy jesteś w ciąży. Bardzo dobrze znasz się na npr, więc pewnie za chwilę bez testu poznasz odpowiedź. Trzymam mocno kciuki za 2 kreski, a twój wykres mam dodany, więc codziennie będę sprawdzać z zaciśniętymi kciukami.
Mi marzyło się dziecko wiosenne, ale jak zobaczyłam, że moment rozpoczęcia starań nic nie ma wspólnego z zajściem to już mi to obojętne. Moje aniołki miały termin na wrzesień, czerwiec i styczeń. Ale ze względu na to,że synka urodziłam we wrześniu, więc nie zdziwię się jak moje następne dziecko też urodzę we wrześniu tylko teraz już w terminie.
Ale, żeby udało się w pierwszym cyklu to aż nie prawdopodobne zobaczymy za miesiąć :-)
Narazie mierzenie temp przewidziało mi termin @ , więc tamten cykl nie przedłużył się naszczęście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 11:35

Małgosiu najszybciej test wyjdzie z krwi, ale powiem Tobie, że temp też powie Tobie, czy jesteś w ciąży. Bardzo dobrze znasz się na npr, więc pewnie za chwilę bez testu poznasz odpowiedź. Trzymam mocno kciuki za 2 kreski, a twój wykres mam dodany, więc codziennie będę sprawdzać z zaciśniętymi kciukami.
Mi marzyło się dziecko wiosenne, ale jak zobaczyłam, że moment rozpoczęcia starań nic nie ma wspólnego z zajściem to już mi to obojętne. Moje aniołki miały termin na wrzesień, czerwiec i styczeń. Ale ze względu na to,że synka urodziłam we wrześniu, więc nie zdziwię się jak moje następne dziecko też urodzę we wrześniu tylko teraz już w terminie.
Ale, żeby udało się w pierwszym cyklu to aż nie prawdopodobne zobaczymy za miesiąć :-)
Narazie mierzenie temp przewidziało mi termin @ , więc tamten cykl nie przedłużył się naszczęście :ico_sorki:
A ja niestety swojej temp nie moglam ufać...bo czesto była wysoka nawet do połowy @. Nie spadała tuż przed @. No,ale to wiadomo - kazdy zna swoj organizm. Ja niestety na temp nie moglam liczyć :-)
Jenny ma racje - test z krwi wyjdzie najszybciej jeśli jesteś nieciepliwa :-)
Trzymam mocno kciuki zeby sie udalo!!!!!!!!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 11:43

Madleine ma się w końcu doświadczenie. Zobaczymy jak następnie mierzenie mi temp wyjdzie. Narazie byłam mile zaskoczona. Tylko mnie już w mierzeniu temperatury tylko interesuje końcówka cyklu:) szczególnie,że teraz od tego cyklu muszę brać lek, który przed @ muszę odstawiać za każdym razem. Bo z seksu z zegarkiem, czy tak nic nie wychodzi.
Kamikla to u mnie wychodzi 20.09 hihi. to się nazywa nie planować.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 11:55

hahaha no wlasnie Jenny jak tu nie planowac jak fajnie wychodzi :-D :-D
Tylko ze ja mam w komorce ze 4 programy na okres na ciaze na owulacje hahaha i z tego na ciaze jak wpisze pierwszy dzien miesiaczki wychodzi mi termin porodu i dzien ciazy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wiem wiem walnieta jestem haha ale teraz to sie juz na calego napalilam na dzidziusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 12:03

Małgorzatko a co z oczami coś chyba mnie ominęło mieliście przełożyć staranka chyba prawda????
Jej kurcze teraz z niecierpliwością czekamy na twoj teścik ale by był prezencik na święta :))))

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

13 gru 2012, 12:15

Dziewczyny, już bym chciała wiedzieć na cczym stoję, ta niepewnośc mnie wykonczy- niby mówię sobie spoko masz plan jakby nie wyszło, nie będzie smutku i rozczarowania ale tak nie będzie, bo kobieta tak ma i tyle. Taka nasza natura i chyba nie ma sensu tego tlamsic i niszczyć skoro takie jesteśmy.

Nakręcona jestem niesamowicie :ico_haha_01: i też mam 4 programy na komórce o ciąży i je non stop oglądam.

Tak, naj szybciej powie mi temperatura prawdę- przed okresem u mnie spada.

... Nie tylko ją mam już termin porodu wirtualne wyznaczony... Dobrze że człowiek nie jestz tym sam bo by zwariował.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość